468 Shares 9835 views

Jak gotować Stroganow wątroby. Przepis na klasyczne i nie tylko

Najbardziej popularne danie z podrobów – Stroganoff wątroby. Przepis jest znany od dawna. Każda rodzina jest kulinarną stworzenie jest tradycyjny. Ale może są tam małe sekrety, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jak można gotować Stroganow wątroby? Przepis na wołowina, wieprzowina i jagnięcina wątroby. Technologia wytwarzania nie ulega zmianie.


Wątroba wołowa Stroganoff przygotowano następująco. Cóż, to jest myte i czyszczone z głównych kanałach. Następnie można delikatnie odeprzeć wątrobę, korzystając z tyłu nożem. Usunięte z filmu. Teraz trzeba trochę podsmażyć mąkę na patelni bez dodawania tłuszczu. Wynika stąd, że mąka nie zmienia koloru. Następnie, po ochłodzeniu, dodano do niej trochę bulionu i mieszać, aby uniknąć grudek pozostają. Cebuli pokroić półkolami i lekko smażenia w oleju roślinnym, aż stanie się przezroczysty kolor.
Następnie należy zagotować śmietankę i połączyć je z rozcieńczonym mąki i smażonej cebuli. Mieszanina ta powinna być w stanie wrzenia przez około 5 minut. Teraz posiekać wątroby cienkie długie paski. Takie cięcie jest uważany za klasyczny dla tego przepisu. Dodaj sól i pieprz dowolny. Wątroba następnie rozprowadza na patelni, podgrzewa się niewielką ilość oleju roślinnego. Smażyć kawałki aż zbrązowieje. Podczas prażenia jest konieczne, aby pozostawić to miejsce pomiędzy kawałki. Jeśli wątroba dużo, następnie smażyć go w częściach. Następnie trzeba dodać do niej trochę przecier pomidorowy i dobrze wymieszać. Połączyć wątrobę z cebuli i mieszaniny mąki do śmietany i dać gotować danie. Jeden kilogram wątroby wołowej, potrzebujemy około 300 gramów śmietaną i tyle bulionu, 30 g mąki i 60 g koncentratu pomidorowego. Pozostałe składniki dodawane są do smaku pożądane. To jak można gotować Stroganow wątroby.

Przepis może być uzupełniony i zmodyfikowany. Każda gospodyni domowa robi swoje własne regulacje, a może uczynić go bardziej oryginalne. Ale klasycznej wersji tej potrawy pozostaje niezmieniona.

Można gotować diety Stroganow wątroby. Przepis jest przeznaczona do użytku wątroba wieprzowa, ale może wziąć każdy. To trwa około 600-700 gramów wątroby. Jest to konieczne, aby go umyć i zdjąć folię. Następnie pokroić w kostkę długo. Cebule pokroić w pół pierścienie i trzy marchew na grubej tarce. Następnie smażymy cebulę aż przezroczyste. Upewnij się, że nie zmieniła kolor. Dodaj do miski i poczekać na wątrobę, gdy staje się brązowa. W przypadku korzystania z patelni z powłoką nieprzywierającą, może podczas pieczenia składniki nie dodać olej.

Teraz trzeba patelnię wlać trochę wody i gotować przez jakiś wątroby i cebuli na chwilę. Następnie dodać rozdrobnionych marchewek i 300 ml jogurtu bez dodatków. Wszystko dobrze wymieszać i pozostawić do dusić pod pokrywką przez 30 minut. To oryginalny sposób można gotować Stroganow wątroby.

Przepis na co wątrobę może wziąć każdy. Najważniejsze, że wyszło miękkie i soczyste. Proponuję gotować wątrobę w wiejskiej. Aby to zrobić, pokroić w warstwach wątrobie i lekko go odpychać. Dodaj sól i pieprz dowolny. Następnie każdy kawałek walcowane w mące i smażone w oleju, aby uzyskać ładny skórkę. Teraz podsmażyć posiekaną cebulę półpierścieni. Rozkładamy w kształcie łuku. To umieścić wątrobę. Teraz weź 10 jajek i trochę je trzepaczką. Dodać do nich mleko i trzepaczka dobrze ponownie. Również dbavlyaem szczyptę soli. Ta mieszanina wypełnić formę. Umieścić naczynie w piecu, który jest nagrzane. Pieczemy aż ciasto jest całkowicie gotowy. czas gotowania wynosi około 30 minut.

Wątroba – produkt, z którego można przygotować wiele oryginalnych i tradycyjnych potraw.