143 Shares 3100 views

Opóźniona miesiączka i biała wydzielina – oznaką ciąży?

Kobiece ciało – prawdziwa tajemnica. Każdy przejaw może być sygnałem rozwoju choroby i absolutnie normalna stawka. Opóźniona miesiączka i biała wydzielina może być oznaką ciąży jak i nowych zakażeń. Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrozumieć i wyeliminować opcje nieprawdopodobne. Więc spójrzmy na wszystkich możliwych scenariuszy:


1. Cykl niepowodzeniem.

2. Disease.

3. Ciąża.

Rozważmy teraz szczegóły opcji, zgodnie z wynikami z typowych objawów dojść do pewnego wniosku. Chciałbym zauważyć od razu, że bez względu na to, co twoje ciało się zmieniło, a co jest przyczyną objawów, należy skonsultować się z ginekologiem. Tylko lekarz może obiektywnie wyjaśnić, dlaczego nie było opóźnienie miesiączki i biała wydzielina w tym momencie?

nierównowaga hormonalna

Tak więc pierwszy i obecnie najbardziej prawdopodobnym powodem opóźnienia wystąpienia miesięcznych i biała wydzielina jest zachwianie równowagi hormonalnej. Może on wystąpić z powodu stresu, niewłaściwej diety, Klimakterium, etc. Najczęściej choroba ta, jeśli nie jest to związane ze zmianami związanymi z wiekiem organizm może być skutecznie leczone. Hormonalna środowisko jest przedmiotem jakichkolwiek zmian w organizmie. Tak więc, jeśli masz problemy zdrowotne, może zwiększyć poziom progesteronu lub estrogenu. Pod wpływem tych hormonów może wystąpić miesięczne opóźnienie. Biały alokacja może również wskazywać na awarię w normalnym cyklu. Jeśli nie mają nieprzyjemny zapach, jest prawdopodobne, a może być mowy o chorobie. Jednak lepiej jest iść do specjalisty i skonsultować się o taki dziwny przejaw ciała, w celu uniknięcia awarii w przyszłości.

choroba

Często pierwszym objawem choroby narządów płciowych to cykl usterka Wybierz cheesy wydzieliny z pochwy. Warto więc wymienić wszystkie objawy wskazujące na obecność choroby oraz wykluczyć ciążę: opóźnienie, negatywnego wyniku testu rozładować biały z ostrym zapachu, silnym pieczenie i swędzenie w pachwinie, obecność zmian zewnętrznych na skórze genitaliów. Takie objawy wskazują na zakaźny charakter braku miesiączki. Czasami test ciążowy może dać fałszywy wynik pozytywny. W takich przypadkach należy skonsultować się z onkologiem i sprawdzanie pod kątem obecności nowotworu. Komórki nowotworowe są znane przyczyny zaburzenia równowagi hormonalnej i zatrucia organizmu, która powoduje objawy zewnętrzne, podobne do ciąży.

ciąża

Opóźniona miesiączka i biała wydzielina może być pierwsze objawy ciąży. Zazwyczaj, jeśli lekarz diagnozuje drożdże, pierwszą rzeczą pyta zanim przepisać leczenie „kiedy miał stosunek seksualny?” Fakt, że ciąża jest często spadek odporności, w wyniku tej rasy drozhzhevidnye grzybów w pochwie i spowodować pleśniawki. Również zapłodnienia komórki jajowej i jej zamocowania do łożysku towarzyszy brak miesiączki. Tak więc, pierwszym krokiem jest wykonanie testu ciążowego. Należy jednak pamiętać, że nie zawsze daje poprawny wynik, tak, że tylko lekarz może określić obecność lub brak jaj płodowych. trzeba także przejść badanie USG, aby wiedzieć na pewno, że jesteś w ciąży czy nie.