291 Shares 6058 views

Czy możliwe są narodziny po spirale?

IUD lub urządzenie wewnątrzmaciczne w formie spirali – jest znany w wielu kobiet, proces zabezpieczenia (antykoncepcyjne). Podczas tworzenia spirale stosować różne dodatki miedzi, złota lub srebra. Jony miedzi może szkodliwy wpływ na plemniki, które przenikają do macicy, jakie występują srebro i złoto w spirale dodatków przeznaczonych dla kobiet, których organizm nie cierpi na występowanie jakichkolwiek elementów miedzi.


Zgodnie z ogólną zasadą, wprowadź spirala w macicy może być tylko pracując kobietę lub pani do aborcji. Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych metod antykoncepcji, ale w większości przypadków po pewnym czasie po urodzeniu pierwszego dziecka, para zaczyna planować drugie dziecko, a spirala muszą być usunięte. Tu i zacząć powstać wiele problemów i pytań na temat, kiedy można zajść w ciążę po spirali.

Zacznijmy od tego, że spirala można usunąć ginekologa zgodnie z instrukcją, czyli Po pewnym okresie używania lub przedwcześnie powikłań silnych procesów zapalnych, zaburzeń miesiączkowania i nasilenia choroby. A jeśli zdecydujesz się począć dziecko, trzeba zobaczyć ginekologa na kilka miesięcy do poczęcia. Ciąża po usunięciu spirali jest możliwe, ale często nie jest tak łatwy w prowadzeniu.

Po usunięciu spirali ginekologa, tylko 30% kobiet w ciążę w ciągu miesiąca, 60% – 3 miesiące, a 90% z nich próbuje wyobrazić dziecko w ciągu roku. W większości przypadków, lekarze powinni starać się produkować tylko 4 miesiące po usunięciu, bo w wyściółce macicy, aby być w pełni przywrócone. W związku z tym, że jest bezpieczny informujemy, że pokolenia po spirali możliwe, ale najpierw musiał przejść pełne badanie i skonsultować się z lekarzem.

Każdy organizm jest inny, tak wiele kobiet może zajść w ciążę ponownie po 4-5 miesiącach, a drugi nie pozostawia nadziei i rok lub dwa. Aby nie mieć żadnych problemów i pytań, czy jest to możliwe po spirali urodzenia, przed jej wprowadzeniem należy zdać egzamin i skonsultować się w przyszłości. Jeśli organizm początkowo przeciwny ciała obcego, podnieś lepiej niż inne metody antykoncepcji aż opcja ta nie spowodowała znaczne szkody dla Ciebie.

Jeśli zdecydujesz, że spirala – jest to najlepszy sposób, każda kobieta powinna mieć świadomość pewnych objawów, gdy się one pojawią, należy natychmiast skontaktować się z ginekologiem:

-Jeśli zauważyć opóźnienia miesiączki, czy są jakieś oznaki ciąży są: wymioty, częste nudności, itp.

-Jeśli często czuć nieprzyjemny ból lub skurcze w dole brzucha, jeśli zauważy, że wydzielina z pochwy stają się obfite;

-Jeśli chcesz brać udział w ich życiu seksualnym jest więcej niż jeden partner;

-Jeśli są jakieś błędy, lub gdy obok sprawdzić nie można znaleźć określonego punktu plastiku itp

Ginekolodzy zalecają stosowanie spirali kobiety do 35 lat, a po upływie tego okresu wiekowej wykorzystaniem wyłącznie hormonalnych środków antykoncepcyjnych, zdolność kobiet do utrzymania pęcherzyków jajników są funkcjonalnie aktywne.

Jeśli podczas stosowania spirali nie napotkało żadnych istotnych powikłań, możemy powiedzieć, że narodziny po spirali więcej niż to możliwe. Najważniejszą rzeczą – to systematyczne wizyta u lekarza, który poinformuje o wszelkich zmianach. Zalety tego rodzaju antykoncepcji jest mało, ale jednak, należy pamiętać i na braki, które mogą mieć wpływ na ciało, które wpływają na zdrowie i zdolność kobiet do posiadania dzieci w przyszłości.

Możliwość ciąży po usunięciu spirali jest niemal każda kobieta, a najlepiej cały czas obserwowane u lekarza, ponieważ każdy niepożądany stan zapalny lub infekcja w macicy może zniszczyć Twoje plany na przyszłość. Dowiedz się więcej o szczegółach czy narodziny po spirali, można mieć swój ginekologa są możliwe.