900 Shares 4491 views

Mesoeye C71: przeczytaj opis

Problemy ze skórą kobiety zaczynają pojawiać się na około 25 lat. Przez ten czas, panie mogą pojawić się drobne zmarszczki, cienie pod oczami, opuchlizna. Z wiekiem te nieprzyjemne objawy postępu. W tym przypadku, skóra pod oczami, ugięcia, aw wieku często z obrzękiem. Aby pozbyć się takich problemów, kobiety mogą używać różnych preparatów kosmetycznych. Na przykład, bardzo skutecznym środkiem do zwalczania obrzęk powieki jest Mesoeye C71. Opinie konsumentów tego leku zdobył dobrze.

Przyczyny obrzęku i zmarszczki

Jeśli kobieta jest często opuchnięte powieki, lub pojawiają się zmarszczki, to prawdopodobnie oznacza, że ma bardzo małą grubość skóry właściwej w tej dziedzinie (tkanka tłuszczowa jest prawie całkowicie nieobecny). Skóra właściwa jest przy tym w bezpośrednim sąsiedztwie części świeckiej. To jest to, co prowadzi do powstawania zmarszczek. Limfatyczny i układ żylny w wieku struktury predysponuje do stagnacji płynu. Materiał ten jest rozciągnięty.

To jest dla kobiet w wieku i ma leków kosmetycznych Mesoeye C71. Recenzje Lek ten otrzymał dobra przede wszystkim dla jej skuteczności.

uwalnianiu i składu

Produkowane to firma farmaceutyczna ABG LAB LLC, NY USA. Mesoeye C71 oznacza grupę vazomodifikatorov biologicznej. Jest bezbarwnym, lepkosprężysty wtryśnięcia żelu. Dobra opinia o konsumentów leków i lekarzy rozwinięte, w tym dla użyteczność. Na rynek lek dostarczany jest w strzykawki z końcówką typu luer. Igła w zestawie z nim nie idzie.

Skuteczność leku, a zatem dobre opinie o nim, są spowodowane przede wszystkim bogata unikalna kompozycja. kosmetologii oznacza główne składniki aktywne z nich:

 • dermomodeliruyuschy kompleksu zawierającego kwas hialuronowy, aminokwasy, witaminy, nukleozydy;
 • aktywowanie drenaż limfatyczny w wieku od 17 heksapeptyd-71c (zastrzeżony sposób);
 • łagodzeniu skurcz tętnic lokalny PeriOrbita L peptydowych XP2 (komercyjne sposób).

producent

Doskonała zdobył Mesoeye C71 Opinie klientów klinik kosmetycznych, w tym w doskonałej jakości. Główną specjalizacją „EyBiDzhi Lab” firmy jest produkcja złożonych innowacyjnych jest wstrzykiwanie środków przeznaczonych do odmłodzenia skóry. Dyrektor firmy ABG LAB LLC, NY USA i jej spółka zależna Premier Pharma (oficjalny przedstawiciel w Rosji) jest dr Elena Tester. Dzisiaj „EyBiDzhi Lab” jest jednym z wiodących światowych producentów innowacyjnych środków leczniczych kosmetologii. Ponadto Mesoeye C71, firma dostarcza na rynek taki popularny, zdobył znakomitą informacje zwrotne od klientów, agentów, takich jak:

 • środki utrzymujące wilgoć, EPI doustne F199;
 • Mezo-GENESIS (środek na wypadanie włosów);
 • skóra mezo-XANTHIN palaczy, i tak dalej. D.

wskazania

Zdobyta przez kosmetologów i ich pacjentów dobry oznacza recenzje Mesoeye C71 w tym dla szerokiej gamy działań. Zastosuj ten lek może być praktycznie każdy estetyczne braki w okolicach oczu. Może to być:

 • zmarszczki wieku;
 • nawis skóry i jej obrzęk;
 • edukacja nienaturalne fałdy.

Tylko wielka pomoc Mesoeye C71 z worków pod oczami. Recenzje są dobre, o to głównie z tego powodu. Doskonała usuwa to znaczy i sińce pod oczami.

W niektórych przypadkach nie można używać

Przeciwwskazania w tym narzędziu są następujące:

 • przewlekłe i ostre choroby skóry;
 • dostępność lokalnych implantów;
 • ciąża;
 • nadwrażliwość;
 • laktacja;
 • procesy autoimmunologiczne (toczeń).

Nie należy stosować leku z opryszczka i przewlekłych dermatoz. Nie należy również korzystać z tego narzędzia dla dzieci w wieku do 18 lat. Nie można zastosować Mesoeye C71 i zaostrzeń takiej poważnej choroby, takie jak cukrzyca.

Dawka i sposób stosowania leku

Najczęściej Mesoeye C71, pogląd, że konsumenci mieli dobry, w szczególności ze względu na szybkość efektu, wprowadzonego przez 5-6 razy w odstępach co tydzień do 10 dni. zastosowanie technologii leku, są tylko dwa:

 • mesotherapeutic powierzchni;
 • infiltracji.

W pierwszym przypadku jest ona wykorzystywana do 0,05ml sesji Mesoeye C71. Podawanie leku w skórę na głębokość 1-2 mm na całej powierzchni oka. Gdy jest to stosowane z igłą 33G (0,20 x 4 mm).

Technika infiltracji wymaga użycia 0,1 ml preparatu. Podawanie leku w torbie pod okiem. W celu zapobieżenia igłę uderzył w kość, ostatni sprzed wciśnięty między palcami. Lek jest wprowadzony w tym miejscu na głębokości 2-4 mm. To wykorzystuje tę samą igłę w pierwszym przypadku.

Znawca w prowadzeniu postępowania może być mały błąd i wprowadzić lek jest zbyt powierzchowna. Żadne poważne konsekwencje takiego błędu nie spowoduje. Co do tego, w tym martwicy. Ze względów bezpieczeństwa w tym zakresie, a także zdobył dobre opinie Mesoeye C71. Zabiegi zdjęcia wprowadzenie leku w okolicach oczu można zobaczyć na stronie. Jak widać, ta operacja jest absolutnie straszne.

Przestrogi

Pacjenci w wieku powyżej 40 lat, ten lek jest podawany w zwykły sposób. Ale ta procedura, należy połączyć z Meso-Wharton leku od tego samego producenta. Lek ten zdobył również dobre recenzje od konsumentów.

Wprowadzenie serwisu oznacza pożądane jest, aby wstępnie oznaczyć obszary wokół oczu. Określona lekarz kosmetolog punkt wtrysku w zależności od stopnia zwiotczenie skóry, obrzęk i tym podobne. D.

Sama procedura jest dostawa leków krótko i jest prawie bezbolesny. Zastosowanie znieczulenia w jej wykonania nie jest wymagane.

Możliwe działania niepożądane

Uważa się, że Mesoeye C71, przeglądy, które jest nadal dobra, a więc lek jest stosunkowo bezpieczny. Oczywiście, środek ten przeszedł wszystkie niezbędne testy – toksyczność, bakteriologiczne odpowiedzi, uczulających, działanie mutagenne. Jednak skutki uboczne w niektórych przypadkach lek ten może dać jeszcze. Należą do nich przede wszystkim:

 • lekkie zaczerwienienie;
 • obrzęk;
 • mrowienie.

Zjawiska te mogą trwać około 1-3 dni po podaniu.

Jaki jest efekt terapeutyczny

U kobiet stosujących lek Mesoeye C71, a przede wszystkim są obrzęki wokół oczu. Dobre przygotowanie opinii Mesoeye C71 lekarzy zasłużył na pierwszym miejscu, dlatego dobrze poprawia mikrokrążenie i chłonne tkanek. W efekcie skóra staje się piękny kolor i ciemne kręgi pod oczami u pacjentów zniknąć całkowicie. Ponadto kobiety, które zostały poddane obróbce z tego leku, zwiększa sprężystość w okolicy oczodołu. Piękny widok na skórę w tym miejscu robi i ze względu na wyrównanie makro- i mikro-relief.

Kolejnym korzystnym efektem Mesoeye C71, jak zastrzeżone przez producenta, to w celu zmniejszenia nasilenia okołooczodołowy przepukliny. Raz na skórę, lek pozostaje to w takich przydatnych substancji jako kolagenu i elastyny. Do tego, oczywiście, również zdobył doskonałe recenzje narkotyków Mesoeye C71.

Koszt leków

Cena leku Mesoeye C71, niestety, dość wysokie. Jednym z takich strzykawki (1 sesja) kosztuje około 5 000. To, oczywiście, bardzo drogie. Jednak niektóre kliniki kosmetycznych leczenie tym lekiem w bardzo przystępnych cenach. W razie potrzeby, można znaleźć specjalistę, który będzie, na przykład, Sesja 4 10 000.

analogi

Mesoeye C71 jest zdecydowanie jedynym biologicznym vazomodifikatorom na rynku rosyjskim. Inne podobne leki w aptekach i salonach można znaleźć. Jednak różne rodzaje produktów kosmetycznych przeznaczonych do usuwania worków pod oczami i siniaki, oczywiście, istnieją na rynku krajowym. Na przykład, iniekcje do pozbycia się takich problemów można przypisać za pomocą:

 • "Juvederm Ultra".
 • IAL-SYSTEM (Włochy).
 • "Teosial Meso" (Szwajcaria).
 • "Yalupro" (Włochy).
 • "Yuviderm Gidreyt" (USA).

Jako Mesoeye C71, wszystkie z tych leków, składają się z kwasu hialuronowego.

Lek Mesoeye C71: Opinie

Lek jest na rynku rosyjskim jest stosunkowo nowy. Dlatego też nie jest to przegląd o tym, zanim będzie za dużo. Jednak pacjenci, którzy już udało się spróbować tego środka, w rzeczywistości, w większości przypadków, jak już wspomniano, mówią o nim pozytywnie. Zmarszczki wokół oczu Mesoeye C71 wygładza bardzo dobrze. Po ukończeniu kursu, prowadzonego z zastosowaniem tego leku, pacjenci twarz wygląda odmłodzona. Procedura podawania leku, według wielu kobiet rzeczywiście bezbolesny.

Do szybkiego zniknięcia sińców pod oczami także zdobył przełożonego opinie Mesoeye C71. „Kto to zrobił zastrzyk z zastosowaniem tego leku i co zakończonym kursie?” – takie pytania można usłyszeć od wielu kobiet. Odpowiedzi do tych, którzy już udało się spróbować temu zaradzić, w większości przypadków, w pozytywny sposób. Cienie pod oczami są już kilka zastosowań leku. Wielu pacjentów uwierzyć, że w porównaniu z boteks i Dysport, lek ten jest o wiele bardziej skuteczne.

Niektóre brak przygotowania, sądząc po opiniach, oprócz wysokich kosztów, jest to, że nie jest jeszcze sprawdzone. Kobiety, które decydują się go używać w celu poprawy wyglądu, ma w pewnym stopniu nawet do ryzyka. Od przepuklin, według większości pacjentów lek ten, niestety, nie pomaga.