554 Shares 5585 views

Oznacza "Termikon" (maści). instrukcja

Medycyna „Termikon” (maść), których cena wynosi około dwieście rubli, należący do kategorii funduszy protivogribkvyh. Lek, mający szereg Aktywność jest przeznaczony do stosowania miejscowego. Lek działa na szczepów dermatofitów w małych stężeniach ma działanie grzybobójcze na drożdży, pleśni i grzybów dimorficzne serii. Lek „Termikon” (maści) i mogą wykazywać aktywność fungistatyczne. Substancja czynna – terbinafiny. Pod jego wpływem, zmienia się we wczesnym etapie biosyntezy steroli. To powoduje brak ergosterolu i akumulacją wewnątrzkomórkowego skwalenu, co prowadzi do śmierci pasożyta. Na tle miejscowego stosowania absorpcji wynosi mniej niż pięć procent. Lek ma nieznaczne skutki ogólnoustrojowe.


Medycyna "Termikon" (maść). świadectwo

Lek jest wskazany do stosowania w zapobieganiu i leczeniu zakażeń grzybiczych skóry, infekcje grzybicze stopy, w tym sportowców (pachwiny), jak również zmiany skórne wywołane przez dermatofity. Oznaczeniami obejmują choroby wywołane przez szczepy drożdży (Candida), zwłaszcza jak wielobarwne porostów.

Oznacza "Termikon" (maści). dozowanie

Lek jest podawany pacjentom z tylko dwanaście lat. Przed użyciem, obszar wpływu czyste i suche. Mazidła stosowana w postaci cienkiej warstwy po raz lub dwa razy dziennie. Przetwarzane jako obszaru, i przylegające do niego. Na tle zakażeń, skomplikowanych pieluszkowe w pachwinie, pod biustem, między palcami, pośladków i fałdów, zaleca się pokrycie mokrą plamę z gazą, zwłaszcza w nocy. Średni czas trwania terapii grzybica podudzi, tułowia, nóg – tydzień ciało kandydoza – 1-2, łupież versicolor – dwa tygodnie. W pierwszych dniach stosowania istnieje znaczne złagodzenie objawów, ale leczenie nie powinno być zatrzymane. Nieregularny aplikacja lub przedwczesnego zakończenia leczenia ryzyko zakażenia nawrotowego. W przypadku braku efektu terapeutycznego przez 1-2 tygodnie trzeba udać się do lekarza.

Lek "Termikon" (maść). Działania niepożądane

Jak pokazuje praktyka, lek dobrze tolerowany. W niektórych przypadkach może rozwijać alergie. Pacjenci mogą wystąpić zaczerwienienie, pieczenie, wysypka, podrażnienie w miejscu aplikacji. Ogólnie rzecz biorąc, te objawy – skutki zwiększonej wrażliwości na składniki.

Przeciwwskazania

Medycyna „Termikon” (maść) (komentarze z ekspertami to potwierdzić) nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości, w wieku dwunastu lat. Na tle ciąży, przydatność leku ustala lekarz. W razie potrzeby zastosować lek w okresie karmienia piersią zaleca się, aby zatrzymać laktację. Ostrożnie wykazują obecność uszkodzenia wątroby, nerek, hamowanie hemopoezie, zaburzenia metabolizmu, w przypadku nowotworów, schorzeń naczyniowych kończyn.