242 Shares 7225 views

Jak połączyć się z Internetem za pośrednictwem telefonu siebie

Mało kto kwestionuje fakt, że zdecydowana globalny internetowej można znaleźć prawie żadnych informacji. Zwłaszcza, jeśli wiesz, gdzie szukać. Ale w tym przypadku mogłoby się wydawać, że to realistyczny zrobić tylko jedno Wyszukiwarka – na przykład Google lub Yandex. Niestety, nie jest to prawdą.


Zróbmy mały eksperyment razem – możemy wpisać w zapytaniu ciągu wyszukiwania „jak połączyć się z Internetem za pośrednictwem telefonu.” W odpowiedzi oferował ponad 4 miliony stron na ten temat. Imponująca figura! Jednak nawet na 10 stronie, aby wydać odpowiedź na pytanie o wyszukiwarka nie jest w jaki sposób połączyć się z Internetem za pośrednictwem telefonu, nie można dostać. Oferuje instrukcje podłączenia do operatora za pomocą telefonu komórkowego, przewodowej domu, tym samym – z kołami i przyciski, niezasłużenie zapomniane. Jednym z rozwiązań tego problemu jest znalezienie informacji, aby zmienić wyszukiwarkę. Postępować inaczej, a w tym artykule dajemy sobie odpowiedzieć na pytanie, jak połączyć się z Internetem za pośrednictwem telefonu. I patrzeć na nią jako przewodowym urządzeniem bardziej konkretnego.

Początkowo głównym zadaniem było oprogramowanie telefonu komunikacji głosowej. Stacje telefoniczne Urządzenie według wybieranych numerów tymczasowo podłączone połączenie linii abonenckiej. Proste i skuteczne.

Ale kilka lat temu, koszt computing stał się gwałtownie spada. Wielu właścicieli komputer zaczął myśleć o tym, jak połączyć się z Internetem. Nie było wielkiego wyboru – telefon. Interesujące jest to, że od tego czasu niewiele się zmieniło – zasada rozwiązywania problemu pozostaje taka sama. Tak więc, w jaki sposób połączyć się z Internetem za pośrednictwem telefonu?

Istnieją tylko dwa sposoby takich związków: bardziej nowoczesna technologia ADSL klasyczny i Dial-Up. W obu przypadkach trzeba najpierw znaleźć firmę, która świadczy usługi dostępu do Internetu w sieci globalnej poprzez linię telefoniczną i zawarł pakt, aby stać ich partia.

Technologia Dial-Up zapewnia dobrą prędkość, z cyfrowymi liniami PBX nie więcej niż 7 kB / s (56 kb). Ty „run” z Internetu za pośrednictwem telefonu domowego oprócz umowy trzeba drut prowadzący do urządzenia należy podłączyć do modemu. W większości notebooków on zbudowany. Złącze Ethernet podobny, ale z mniejszą ilością pinów.

W Windows 7, uruchom „centrum sterowania siecią” (kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę monitora w prawym dolnym rogu). Otwórz „Utwórz nowe połączenie”. Wtedy wszystko jest prosty: połączyć się z Internetem – dial-up. Określić numer telefonicznego i hasło / login – dane emitowane przez dostawcę. Należy pamiętać, że modem w systemie musi być zdefiniowany (umieścić sterownik). Zwykle, oprócz kosztów usługi, abonent płaci za minutę połączenia w standardzie firmy taryfy telefonicznej. Teraz ze względu na niską prędkość modem stracił swoje znaczenie. Jego zaletą – teoretycznie możliwe użycie usługodawców bardzo odległe.

Technologia szerokopasmowego asymetryczne ADSL – jest to dość konkurencyjne rozwiązanie, które oferuje prędkość do 24 Mbps. Wymaga specjalnego modemu i pole splitter (umożliwia jednocześnie obsługiwać telefon i Internet). Usługodawca współpracuje z ADSL, jeśli rejestracja abonent wchodzi do swojego numeru telefonu w swojej bazie użytkowników. Na obsłudze numer centrali musi być ustawiona na specjalnym drogiego sprzętu (który jest dlaczego mieszkańcy, niestety, często pozbawione możliwości pracy z ADSL).

Modem musi wprowadzić konfigurację Provider – numery VCI i VPI. Można również określić wiadomość, gdy hasło Rejestracja i logowanie (na routerze). Skonfiguruj połączenie podobny do dial-up – należy jedynie wskazać „High prośbą hasło.”