828 Shares 3720 views

Ciekawy rozrywki w Kałudze

Rozrywka w Kałudze zmieniała. Tutaj nikt nie nudzi. W tym artykule opiszemy najbardziej odpowiednie miejsca do spędzania wolnego czasu.


informacje ogólne

Wiele osób go do Kałudze, aby uciec z miasta. Miasto jest bardzo piękne. Dlatego jest to idealne miejsce, gdzie można się dobrze bawić. Zwłaszcza jak myśliwych i rybaków.

W pobliżu Kaluga ma dobre miejsce do biwakowania, środowiska Vyrka staw, który został stworzony przez człowieka. Jego okolice są zdumiewające różnorodność fauny i flory. To miło chodzić tutaj.

aktywny wypoczynek

W Kałudze masy zasobów dla turystyki aktywnej. Podczas cieplejszych miesięcy, szczególnie żywe miejsce staje Central Park Kultury i Wypoczynku ( „Kaluga-Park”). Korzystne jest przez tych ludzi, którzy lubią jeździć na rowerze i na rolkach. Również w parku będzie odwoływać się do tych, którzy lubią spacery po zacienionych alejkach. W lecie jest tam wiele atrakcji dla dzieci.

Co jeszcze jest bogaty w Kałudze? Park rozrywki w nim, a nie jeden. „Kaluga Park” – jeden z najstarszych. Jest mnóstwo rozrywki dla dzieci (huśtawki, karuzela, jazda konna, itp). „Alekspark” – to miejsce, gdzie dziecięce sny się spełniły. Jest laser tag, lodowisko, kino 5D-i centrum rozrywki.

centrum handlowe

Czy to deszcz – to nie ma znaczenia. Nawet w tych dniach, można zrobić ciekawe, niezapomniany.

Na przykład, spędzania wolnego czasu w centrum handlowym „Moskwa”. To miejsce ma wiele obszarów do celów rozrywkowych. Wnętrze tutaj dość niezwykłe.

Jakie są zajęcia dla dzieci w Kałudze? Dla nich odpowiednie miejsce zwane Kids Ville. Nie oferują różne zajęcia dla dzieci. Istnieje wewnątrz i na zewnątrz place zabaw.

W karierze Andrzeja ma park wodny, pracujący w cieplejszych miesiącach.

Rozrywka dla młodzieży w Kałudze

Młodzi ludzie również nie nudzić tutaj, ponieważ w jego dyspozycji jest kilka klubów nocnych.

Najbardziej popularne są:

  1. klub karaoke "Nautilus". Klub oferuje odprężającą atmosferę. Nie zawsze są mile widziane. W instytucji tam, a bar z pyszne koktajle i piwo.
  2. Klub Sinatra. Potrzeba wspaniałych przyjaciół. Goście mogą oczekiwać dobrego jedzenia i picia.
  3. Trinity Club. Nie będzie odwoływać się do tych, którzy lubią różne partie z wykonywaniem aktorów i śpiewaków. Raz w dni tygodnia odbywają się tam Seishi.
  4. V-Max. Zdecydowanie najlepszy i najbardziej znany klub w Kałudze. W porównaniu do innych to jest droższe, ale to jest zawsze najlepsza muzyka na żywo, śpiew popularnych piosenkarzy z grup odwiedzających miasto i. Jest bar i kawiarnia.

Miejsca na zakupy

Osoby podróżujące do Kałudze na zakupy, odwiedzić centrum handlowe „europejski”. Znajduje się w nowoczesnym budynku. Istnieje wiele różnych butików dla dorosłych i dla dzieci. Ponadto znajduje się pizzeria, gdzie robią najlepszą pizzę w Kałudze.

Jest ośrodkiem „europejska” na ulicy Kirowa. Również obok niego istnieje wiele innych sklepów, które zaspokoją wszystkie gusta.

Restauracje i kawiarnie Kaluga

Od Kaluga jest dużym ośrodkiem przemysłowym, posiada wiele zakładów z dobrym jedzeniem, kuchnia wszędzie innego. Takie rozrywki w Kałudze zadowoli smakoszy.

Większość restauracji zlokalizowanych w centralnych ulic miasta. W Kałudze, żadnych fast produktów spożywczych, z wyjątkiem „McDonalda” i KFC. Tu nie ma sklepów.

Ci, którzy chcą spędzić wieczór w dobrej kawiarni-barze Grill oferuje „skrzydła”. Znajduje się on w centrum handlowym „europejski”. miejsc projekt jest bardzo ciekawy. Pyszne posiłki, uprzejmy personel. Przez wiele lat, ta restauracja pozostaje najlepszym.

Na placu Teatralnym znajduje dobrą kawiarnię o nazwie „Prazhanka”. W nim jest otwarty ganek, który jedzie prosto do obszaru. Daje to cafe podczas posiłku może oglądać otaczający piękno. Menu jest wiele różnych potraw za niewielką cenę.

Opisano w kawiarni i mały browar z najbardziej pyszne piwo.

Na centralnych ulicach miasta, oprócz kawiarni, istnieje wiele straganów, mogą zakupić lokalne słodkich wypieków (bardzo apetyczny rzecz) i schłodzone napoje.

Kochany przez wszystkich mieszkańców i gości, to jest uważany za restauracji „Sushi Time”. Służy japońskie jedzenie. Lokalizacja jest bardzo żywy. Dlatego, jeśli wolisz bardziej swobodnej atmosferze, nie będzie działać.

Mamy wielką grilla dla fanów grilla zwanego „Merz”.

Najbardziej popularny bar piwny. – "Pub 102" Jest to nie tylko piwo, ale również obszerna lista smakołyków do gryzienia tego wspaniałego napoju.

Gdzie na weekend?

Jakie są zabawy w Kałudze na weekend? Istnieje wiele miejsc, gdzie można pójść z całą rodziną, a także biorąc pod uwagę, że dziecko.

Idealne miejsce na rodzinny czas są uważane centrów handlowych. W Kałudze, wystarczy takie. Na przykład, środek o nazwie „Pułapka”, aby być doskonałym wyborem. W nim istnieją różne labirynty dla dzieci, małe pokoje z basenów z kulkami, i tak dalej. N. Radość.

Rodzice również nie znudzi, bo nie jest to miejsce na posiłek i mały, ale przytulny 3D kina.

Podczas wizyty w swoje dzieci, być bardzo ostrożnym, że dzieci nie boją 3D okulary i głośne dźwięki.

Jakie są zabawy w Kałudze? Na przykład, lalkowych i muzycznych teatrów, Muzeum sprzętu wojskowego. Ponadto, dzieci mogą iść do zoo i planetarium. Podczas letnich miesięcy, można wybrać się na przejażdżkę rowerową.

Jak widać, istnieje wiele rzeczy w tym mieście. Każdy wybierze coś dla samych.

Architektura Kaluga

Jakie są zabawy w Kałudze dla tych, którzy jak za dawnych czasów, historię? W mieście wiele zabytkowych kościołów.

Jeden z najbardziej znanych świątyni jest uważany Matki Boskiej na fosa. Został zbudowany w 1687 roku.

Na początku 18. wieku został zbudowany:

  • Kościół Matki Boskiej;
  • Kościół Przemienienia Pańskiego.

Te świątynie są wciąż stoi do dziś.

Spacery po starej dzielnicy Kałudze, można zaobserwować bardzo piękne budowle architektoniczne starożytności, a wśród nich: dom, dom-Obolensky Zołotariew Kologrivov komora Makarova.

Więc można przejść do Kałudze. Po przeczytaniu tego artykułu, to dowiedziałem się, że nie będzie musiał opuścić nikogo.