709 Shares 4844 views

Sanatorium 'Tanyp'

Opis: „Tanyp” Ośrodek położony jest w miejscowości Nowy Kazanchi Rejon askiński Baszkirii. Odległość od miasta Ufa wynosi około 200 km. Można dostać się do ośrodka autobusem lub taksówką od północnego dworca autobusowego w Ufie. Ostatnio zaktualizowane i nowoczesne budynki znajdują się w malowniczym miejscu Rzeczypospolitej, w otoczeniu lasów i rzek, które są uderzające w ich piękno w każdym sezonie.


„Tanyp” – ośrodek, gdzie przez cały rok można nie tylko odpocząć, ale również uzyskać kompleksową fizyczny terapia w chorobach układu nerwowego, choroby układu mięśniowo-szkieletowego i układu trawiennego, ginekologicznych i innych chorób. Ponadto stosowane tu leczniczą z mułu i wody mineralnej, cudownego działania, które znane jest od czasów starożytnych. Skład chemiczny wody otrzymanej ze źródeł nie jest gorsza od światowego znany wody mineralnej Karlowych różnić.

Pokoje: Sanatorium „Tanyp” ma kilka budynków. Dwa z głównych mieszkalnych pięciokondygnacyjny budynek ma wspólny dach. Ponadto, nie jest ciałem, które prowadzi się z leczenia, a także istnieje kilka budynków pomocnicze. Goście mogą zarezerwować pokoje w następujących kategoriach:

– jedną lub dwie standardowe pokoju;

– Pokój rodzinny;

– liczba junior suite;

– luksusowe apartamenty, położone na drugim i trzecim piętrze, a apartament, znajduje się na piątym piętrze na poddaszu.

W zależności od podłogi, pokoje mogą mieć mały balkon.

Przytulne pokoje oraz domowa atmosfera sprzyja relaksujące wakacje. W zależności od kategorii pokoju znajduje się częściowo lub w łóżko typu king size z materacem ortopedycznym, szafki nocne, lampki, stolik, sofa (siedzeniami jak w załączeniu), krzesło, szafę. telewizor, telefon, mała lodówka z urządzeń gospodarstwa domowego. Te apartamenty i apartamenty z klimatyzacją, telewizorem plazmowym i dysków odtwarzaczem CD. Ponadto, każdy pokój jest do herbaty, czajniczek i wysokiej szklanki wody mineralnej.

W łazience znajduje się umywalka, wanna, łazienka z ręką prysznic, bidet, ręczniki. Rodzina i luksusowe pokoje wyposażone są w szlafroki i pantofle małych pojedynczych zestawów kosmetyków.

Sprzątanie pokoi odbywa się codziennie, pościel i ręczniki zmieniane są po dwóch dniach.

Posiłki: Ośrodek „Tanyp” znajduje się przytulna jadalnia serwująca trzy posiłki dziennie w formie bufetu.

Plaża: Nie.

Dodatkowe informacje: Sanatorium „Tanyp” oferuje szeroki zakres usług zdrowotnych w różnych chorobach. On jest od dawna znana jest z leczniczego błota (balneoterapia) nie gorsze błoto Matsesty. Stosowany jest do chorób układu mięśniowo-szkieletowego, stawów, skóry i chorób ginekologicznych, w tym niepłodności i wielu innych chorób.

Woda mineralna z lokalnego źródła sprężyny jest z powodzeniem stosowany w chorobach układu trawienia i wydzielania wewnętrznego.

Specjalne programy badań przesiewowych i leczenia wielu chorób. Doradztwo terapeuta i wykonywane przez specjalistów, w tym pediatry.

Fizjoterapii stosowane zabiegi laserowe, świetlny zespół «leczenie» Bioptron, różne drogi oddechowe i aromaterapii, iglaste, radon, siarkowodór i kąpieli terpentyną.

Bardzo popularne rodzaje masażu, w tym procedury na krześle do masażu, wibracyjnego masażu i prysznicem.

„Tanyp” Sanatorium dysponuje dużą halę sportową, gdzie można uprawiać sporty grupowe, aerobik. Dodatkowo. Jest to mały pokój z nowoczesnym sprzętem do ćwiczeń i basenem na trzech torach. Klasy basen aerobik na wodzie.

W przypadku osób cierpiących na choroby układu oddechowego kopalni soli.

W celu leczenia i usztywniającego stosowanego koktajl wzbogacony tlenem i leczenia aromachai ziół.

Opracowany specjalny program odnowy biologicznej dla małych dzieci, są wyścigi „Matka i Dziecko”.

W ciągu dnia, oprócz zabiegów leczniczych w ośrodku istnieje mnóstwo rozrywki zarówno dla dzieci i dorosłych. W przytulnym salonie można usiąść z książką, grać w gry planszowe, bilard. Dla miłośników zorganizowany fascynującą wycieczkę po najpiękniejszych miejscach Rejon askiński. Na wieczorne koncerty i imprezy taneczne.

Komentarze: Dobra jakość, szeroki wybór zajęć rekreacyjnych, doświadczony i wykwalifikowany personel – to wszystko łączy w sanatorium „Tanyp”. Baszkiria słynie z pięknej przyrody, chronionych miejscach i gościnnych ludzi. Ośrodek położony jest w jednym z najpiękniejszych zakątków kraju, z dala od dużych miast. Tutaj można dostać nie tylko leczenie, ale także zrelaksować duszę, i zapomnieć o zgiełku wielkich miast. Przyjazny i pomocny personel nie pozostawi nikogo obojętnym.