103 Shares 9036 views

Park "Fantasy" (Almaty) – świat zabawy i fantazji!

Nie tylko dzieci, ale również dorośli, jak parki rozrywki. Są oskarżeni o pozytywnych emocji i daje adrenalinę. Również przejść do miejsca rozrywki – to dobry pretekst, aby spędzać cenny czas z najbliższymi. Jest tam park w regionie Almaty? Oczywiście! A nie jeden. Najlepszym uważane Fantasy Park (Almaty) pod tytułem "World Fantasy".


Kiedy i kto otworzył park?

Otwarcie tego parku rozrywki ma kierować wielką Buzz w miejscowym przemyśle rozrywkowym. W populacji Almaty aby nie miały jeszcze okazję doświadczyć nowoczesne karuzele, trampoliny, zjeżdżalnie i maszyn.

W grudniu 1997 roku otwarcie o „świecie fantasy”, w którym, nawiasem mówiąc, wziął udział Nursułtan Nazarbajew, głowy państwa.

Park należy do Murat Tulemaganbetovu – biznesmenem. O nim można powiedzieć, że jest on w pełni rozwinięte osoby. W mieście Ałmaty i kręgach znany jest również pod pseudonimem „Crossbow”. Murat zaangażowany w tytoń, wyroby alkoholowe produkcji rosyjskiej i kazachskiej, sprzedaje herbaty z Kenii i Indiach, jest zagorzałym fanem gier komputerowych, często sponsoruje turnieje eSports.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Oczywiście, bezpieczeństwo jest bardzo ważne odwiedzających park Murat. Jest to – klucz do komfortu.

Atrakcje – wysoka źródło zagrożenia, więc pracownicy „World Fantasy” ściśle oglądając dzieło sztuki. „Fantasy” to także Park (Almaty) okresowo przeprowadza rutynowe kontrole, aby dokładniej zbadać każdą atrakcję.

Ponadto w centrum rozrywki ma system nadzoru wideo i pracowników Służby Kontroli, które pomagają utrzymać porządek.

Przejażdżki w „świecie fantasy”

Od ich pierwszego pojawienia parku zdobył tytuł najlepszych lokali rozrywkowych w mieście i regionie. I nie bez powodu – takie różne karuzele nikt inny park.

Dziś w arsenale Park „Fantasy” (Almaty) ma około 40 różnych atrakcji, extreme, rodzinę, klasyczne i dzieci. Rozrywka jest dla wszystkich grup wiekowych i smaków. Na przykład, roller coaster, warstwowych karuzelowych, wieża swobodnego spadania, pokój strachu, trampoliny, łodzie, dużych i małych Diabelski młyn, automatów, obozy dla dzieci dla najmłodszych. Nawiasem mówiąc, wszystkie atrakcje są certyfikowane i zgodne z międzynarodowymi standardami.

Wokół każdej karuzeli posiada podstawkę tła, na którym notowane są zasady postępowania i ograniczenia dotyczące wzrostu i wieku. Jest to również bardzo wygodne, że park „Fantasy” (Almaty) na całym terytorium jest wyposażona w tablice informacyjne. Z nich, można łatwo zrozumieć, co jest szczególną atrakcją.

Co jeszcze jest w parku

Terytorium „Fantasy World” można nazwać po prostu ogromne. Ale to nie przeszkadza witryny zawierają w uporządkowany sposób. Wszędzie posadzone drzewa, krzewy, zioła i piękne kwiaty. Byli zawsze tendencję do pobyt piękny park. Na terenie można po prostu odpocząć siedząc na ławce i podziwiając piękno lokalnej: roślinność, fontanny, które są podświetlane w ciemności, i rzeźby: wielkie tygrysy, lwy, słodkie zające i ptaki.

Dużo uwagi poświęca parasole. Nawet w upalny dzień nie trzeba stać w kolejce do karuzeli w palącym słońcu. Co jest godne uwagi, uważnie obserwuje zbieranie śmieci, które, niestety, nie można powiedzieć o sobie w Ałmaty.

W parku „Fantasy”, można spacerować wzdłuż głównej alei, aby zajrzeć do barów ulicznych straganów, kawa i sok świeży. Głodni goście mogą odwiedzić dwie kawiarnie, które dla wygody są na przeciwległych krańcach terytorium. Menu jest zróżnicowane, spodoba się zarówno dorosłych jak i dzieci. Jak widać, nie można po prostu jeździć na przejażdżki, ale też po prostu zrelaksować się, przechodząc do parku fantasy Almaty.

ceny biletów

Praca „World Fantasy” jest tak skonstruowana, że nie jest konieczne za każdym razem, popychając w najbliższej kolejce do kasy, próbując kupić bilet do następnego przyciągania. Trzeba zapłacić tylko raz na wejściu, ale oddzielnie dla każdej osoby. Pobyt w puszce przynajmniej przez cały dzień. Dla niektórych jest to wygodne, i może się wydawać niekorzystne dla innej osoby. Na przykład, jeśli chcesz iść z dziećmi, a on nie jest gon „jazdę, płacisz jeszcze.

Jeśli masz zamiar udać się do Almaty obwodzie, należy pamiętać, że trzeba zapłacić jest tenge kazachski. Więc dbać o wymianie walut z góry.

Bilet dla dorosłych kosztuje około 3000 tenge. Ale dzieci nie są tak proste. Jeżeli dziecko dorasta do 130 cm, cena wynosi 2000 tenge. Jeśli jest wyższa, to będzie musiał płacić jak dorośli. zapewnia także bezpłatny wstęp dla emerytów i dzieci do 90 centymetrów wysokości. Zmierz parametry dzieci mogą korzystać z walorów, który znajduje się przy wejściu do parku „Fantasy” (Almaty”.

Harmonogram "World Fantasy"

Od czasu do czasu trochę Park zmienia tryb pracy. Średnio jest otwarty od 12 pm do 9 pm. W weekendy i święta, to działa trochę dłużej. Przejażdżki nie można jeździć przez cały rok, od marca do listopada.

Pamiętaj, aby odwiedzić to miejsce, a otrzymasz niezapomniane pozytywne emocje!