559 Shares 6726 views

Unikalne Circus: Chabarowsk

Chabarowsk Circus jest jedną z najmłodszych w Rosji. Mimo to, mieszkańcy uważają, że prawdziwa perełka nowoczesnej architektury rosyjskiej. projekt cyrk jest naprawdę wyjątkowy, ponieważ został stworzony na podstawie trzech istniejących struktur: Irkuck, Ussuri i Jarosław cyrkach. Zdaniem ekspertów, to zajmuje trzecie miejsce w rankingu najlepszych cyrków w Rosji.


Krótka historia

Chabarowsk cyrk niedawno zaczął zachwycać swoich gości przez cały rok. Po jego pierwszym dużym budynku został otwarty dopiero w 2001 roku. Ale w ciągu ostatniego stulecia, mieszkańcy miasta mogą oglądać prezentacje tylko podróżujących cyrkach i lokali tymczasowych. Jednak na początku 20 wieku, był tam pierwszy nieruchomy obiekt, zbudowany kosztem A. Martini, zapewniają przestrzeń cyrkowych przedsiębiorców.

W latach 30. ubiegłego wieku w mieście było lato cyrk, który funkcjonował do 1959 roku. Chabarowsk znany jest z zimnymi zimami, więc cyrk był w stanie pracować tylko kilka miesięcy w roku. W 1959 roku w mieście było podróżowanie cyrku „Arena”. Ale przebudowa centrum Chabarowsk swego namiotu został przeniesiony, w parku imienia Gagarin został zbudowany nowoczesny budynek cyrku. Został on zbudowany w ciągu jednego roku, choć początkowo planowano wznieść go na 3 lata.

opis

Circus Chabarowsk oferuje doskonały dźwięk, światło i urządzeń technicznych. To sprawia, kolorowe i zaskakujące występy. Gagarin park zwany krąg zajmuje 6 akrów, gdy jest on przeznaczony do 1300 miejsc. Firmy przechodnie z Australii, Chin i innych krajów, często korzystają z lokalnego cyrku. Chabarowsk co dostaje dodatkową korzyść, bo tak jej mieszkańcy mogą osobiście docenić piękno i występy rozrywkowe zagranicznych artystów.

Nie tak dawno temu były wycieczki Royal koncert Gia Eradze, znany jako „pięciu kontynentach”. Co 2-3 miesiące, można zobaczyć nowy program. Ponadto, dla wielu wystaw i występów gwiazd show-biznesu korzysta z tego cyrku. Chabarowsk w obliczu nowego budynku cyrku była wyjątkowa atrakcja.

opinie

Byli powiedzieć dobre ubrania, czystość i życzliwość personelu. Wśród niedociągnięć można zidentyfikować przez zdalnej lokalizacji w centrum. Ale dzięki złoconą kopułą, sam budynek widać z daleka. Należy również zwrócić uwagę na obecność pojedynczych wizyt konkretnego zapachu. Ale to jest typowe dla większości cyrków w związku z treścią zwierząt. Ponadto regularne goście mówią, że jego program jest bardziej przeznaczony dla małych dzieci i stosunkowo rzadko się dostać na artystów trapezowych i akrobatów.

Dzięki doskonałej sprzętu, można uznać za występ na lodzie i przedłożony do wody. Osche jeden plus jest to, że znajduje się w pobliżu atrakcji dla dzieci. Nie jest zaskakujące, że dzieci centrum rozrywki miasta stało się cyrk. Chabarowsk zadowoli rodziców doskonale przygotowaną rozrywki dla dzieci.