556 Shares 3270 views

wakacje na plaży we Francji


Kto nie marzył o wakacjach we Francji lub na przykład spędzić romantyczny wieczór w Paryżu? Wiele sen z francuskich prowincji, gdzie są małe winnice. Niektórzy próbują dostać się na jednej z plaż Lazurowego Wybrzeża. A kraj chętnie wita wszystkich gości osłanianie ich gościnność.

Większość turystów podróż do kraju przeprowadzenie wycieczki do zabytków. Jednak są tacy, którzy preferują wypoczynek na plaży we Francji, która koncentruje się na wybrzeżu Morza Śródziemnego z plaż w Nicea, St Tropez, Juan-les-Pins, Cannes, Antibes. Jest to teren rekreacyjny i na wybrzeżu Atlantyku. Należą prowincji Akwitanii kurortu Biarritz, w prowincji Bretanii z kurortami Quiberon, La Baule, Dinard i Saint-Malo, Normandii i ośrodków Deauville, Trouville i Honfleur. Mówiąc o reszcie kraju, nie można zapomnieć o Korsyce.

Teraz, jedna rzecz pozostaje – aby wybrać najbardziej odpowiedni ośrodek wypoczynku na plaży we Francji, pamiętał w nadchodzących latach. Na przykład, piasek Langwedocja – jest to idealne miejsce dla tych, którzy idą na wakacje z dziećmi. Dla tych, którzy chcą prywatność, to najlepiej udać się do skalistych wybrzeży Korsyki. Ośrodek Biarritz zalecany dla tych, którzy lubią spokój. Słynie z szerokich plaż, które są pokryte złotym piaskiem. Jest to jedna z najlepszych światowych centrów thalassoterapii Miramar, której głównym kierunkiem jest leczenie chorób układu nerwowego. Ponadto, Biarritz Ośrodek jest bardzo popularne wśród surferów.

Nie daleko od ośrodka znajduje się plaża nad Saint-Jean-de-Luz. Odszedł do spokojnej zatoce, co pływać tutaj bardziej komfortowo. Położony na południe od kurortu wsi Sibur, idealny dla windsurferów i skuterów.

Dla wielu z nas pojęcie wakacje na plaży, Francji, komfortowych hoteli, w jakiś sposób związany z Nicei i Cannes. Nie ma wątpliwości – to największe i najbardziej znane kurorty Lazurowego Wybrzeża. Ponadto, Cannes stał się znany dzięki corocznego festiwalu filmowego. Istnieje szeroka piaszczysta plaża, która jest oznaczona niebieską flagą. Nicea różni się tym, że ma kamienistych plaż. Oba ośrodki są przeznaczone dla miłośników zewnątrz.

wakacje na plaży we Francji – jest nie tylko znane kurorty, ale również mniej znane, znajdują się w ich sąsiedztwie. Najlepsze z nich są uważane Juan-les-Pins i Antibes. Pierwszym z nich jest znany z corocznego festiwalu jazzowym świecie. Te plaże są praktycznie żadne granice między sobą i zajmują obszar pomiędzy morzem a górami, usiany sosny. Miejsca są piaszczyste, z łagodnie opadający plaży. Jest idealnym miejscem dla tych, którzy potrzebują odpocząć od codziennych zmartwień i stresu.

Sławna plaża wakacje we Francji – jest, oczywiście, Deauville. Jest to elita modny kurort, który oferuje wspaniałe piaszczyste plaże. Hotele są drogie. Tak, a cała infrastruktura jako całość wykazuje, że ośrodek ten jest przeznaczony wyłącznie dla bogatych. To gospodarze wyścigi konne, American Film Festival, aukcja ogierów rocznych. Otworzył klub golfowy, kasyno, klub jachtowy. Osobliwością tej nadmorskiej miejscowości jest ogromna liczba zarejestrowanych szatniach na wybrzeżu.

Dla drogiego ośrodka Lazurowe Wybrzeże odnosi i Saint-Tropez. Nie spełnia zwykły hotel, cały teren jest pełen drogich willi i rezydencji. Wybrzeże jest wyposażony na najwyższym poziomie. Tutaj wokół można zobaczyć, że to miejsce dla bogatych – drogich klubach nocnych, parking dla jachtów, kasyna i wiele więcej.

Jednak wymienione ośrodki – to nie jest cała Francja. wakacje na plaży są niemożliwe bez nurkowania, a najlepszym miejscem na to jest wyspa Porquerolles, Port-Cros i Le Levant. Oto wielki charakter śródziemnomorskiej doskonale z luksusem dziewiczy podwodnego królestwa. Można udać się do Lavedzi wyspy położone niedaleko Korsyki. To otwiera świat podwodnych skał granitowych i niezwykle piękny flory i fauny.