849 Shares 7072 views

Jak zrobić gołąbki: receptury z kapusty pekińskiej

Gołąbki – danie, które w takiej czy innej formie występuje w książkach kucharskich z całego świata. W tym różnią się od siebie pod wypełnieniem, i te, w których jest on owinięty. Jednakże słowiańskiego kuchni są zwykle wytwarzane z mięsa mielonego, który jest zmieszany z ryżu i otaczają liści kapusty. Ostatnio jednak bardzo popularne pytanie, jak zrobić gołąbki, recepta, która wiąże się z wykorzystaniem kapusty pekińskiej. Wynika to z faktu, że smak tej potrawy jest bardzo podobna do tradycyjnej, ale ma pewne podobieństwo do kaukaskiej Dalma.


składniki

Aby przygotować potrawę trzeba:

  • rozdrabnianie – 0,5 kg;
  • Pekin kapusty – 1-2 sztuk,.
  • Fig – 0,5 kg;
  • cebuli; – 2 szt.
  • marchew – 2 szt.;
  • koncentrat pomidorowy;
  • przyprawy.

proces przygotowawczy

Wiele instrukcje, które mówią o tym, jak zrobić gołąbki przepis , który obejmuje korzystanie z kapusty pekińskiej, zaproponował, że weźmie świeżych liści tego warzywa. Jednak, aby dać ostry smak i kwasowość najlepiej jest najpierw marynowane ten produkt. W tym celu głowica jest umieszczona w roztworze soli, w którym znajduje się na dwa dni. Również nie można dodać trochę przypraw i octu. Jednakże, jeśli trzeba szybko przygotować posiłek, to kwestia, jak zrobić gołąbki i produkt dla tego zastosowania jest w gestii szefa kuchni.

grilla wołowiną

Na małej ilości oleju roślinnego należy podsmażyć pokrojoną w kostkę cebulę i marchew. Wtedy, gdy są prawie gotowe do patelni dodać koncentrat pomidorowy i dusić przez pięć minut.

nadzienie

Po smażone pomidor jest gotowa, jest ona podzielona na dwie części, z których jeden jest dodawany do nadzienia. Jednak niektórzy kucharze, rozmowy o tym, jak zrobić gołąbki przepis, który wymaga użycia kapusty pekińskiej, tym razem brakuje, ale to on daje danie więcej smaku i aromatu. Po tym, trzeba dokładnie umyć ryż i spróbować usunąć wilgoć, jak to możliwe. Następnie miesza się go z mięsa, które warto spróbować i dodać przyprawy, jeśli to konieczne. Wiele receptur mówi nam, jak zrobić gołąbki, zdjęcie, które jest niemal nie do odróżnienia od siebie, nie wierzę, że jest to konieczne, aby umyć ryż, ale tylko tak można pozbyć się skrobi, nadając mu tak pożądanej konsystencji po ugotowaniu. Gdy nadzienie jest gotowe, należy umieścić na liści kapusty i zawinąć w rulon, szczypanie krawędzie, aby farsz nie spadnie. Zwykle instrukcje mówi nam, jak zrobić Gołąbki przepis, który wymaga użycia kapusty pekińskiej, nie nacisk na to. Jednak należy zauważyć, że po arkusz solenie jest miękki i giętki. Jeśli używasz świeżych produktów, konieczne jest zastosowanie końce liści kapusty, ponieważ są one bliżej korzenia są grube i kruche.

gotowanie

Gdy wszystkie rolki kapusty zebrano powinien przesunąć do rondla, delikatnie umieszczenie w kilku rzędach. Top przelewa pozostałe pomidorowy smażenia i dodaje się wodę na ich pokrycie. W tym stanie, rolki kapusty umieścić na ogień, która zmniejsza się po wrzenia. Przygotować je w taki sposób, w 40 minucie, po którym serwowana jest na stole.