703 Shares 8670 views

Ciepła podłoga pod linoleum. Recenzje filmu, na podczerwień, elektrycznego ogrzewania podłogowego na linoleum. Instalacja własnymi rękami

Nie tak dawno temu jako system ogrzewania podłogowego, należy stosować wyłącznie gatunki kablowych lub wodne. Ostatnio jednak staje się coraz bardziej powszechne na podczerwień ciepłą podłogę pod linoleum, opinii o tym można przeczytać w tym artykule.


Pozytywne cechy podczerwieni ciepłej podłogi

ciepły podczerwień podłoga pod linoleum, która dokonuje przeglądu mogą być zarówno pozytywne jak i negatywne, szybko zainstalowany. Według użytkowników, jest to możliwe dzięki wyeliminowaniu konieczności dodatkowej pracy. Systemy takie mogą być zamontowane na dowolnym szorstkiej płaszcza niewyposażony nasz łącznik, a także wytwarzania podstawy. Takie ciepłe podłogi pod linoleum, opinie, o których można przeczytać w artykule posiada termostat. Wszyscy klienci, którzy już korzystają z takich systemów należy pamiętać, że jest to do gustu, bo taki dodatek sprawia, że możliwe, aby ustawić żądaną temperaturę. Wszyscy klienci, którzy dbają o zdrowie swoich gospodarstw domowych, najczęściej wybierają systemu podczerwieni na tej podstawie, że ich praca nie zmienia wilgotności otoczenia. Ogrzewanie podłogowe pod linoleum podłóg drewnianych zapewnia odpowiednią temperaturę blisko powierzchni podłogi, przy czym sufit jest znacznie niższa. Eksperci twierdzą, że pole podczerwieni ma na efekt terapeutyczny i przyczynia się do zapobiegania chorobom.

Negatywne opinie o podłogach podczerwieni

ciepły podczerwień podłoga pod linoleum ma pewne wady. Wśród nich jest fakt, że powierzchnia systemu po prostu może być uszkodzona. Dlatego operacja powinna być szczególnie wrażliwe na systemie bazowym. Kilka konsument wyklucza akwizycji danych płcie powodu zagrożenia pożarowego, co zwiększa z niewłaściwej eksploatacji i uszkodzić folię. Gdy jeden z tych warunków może spowodować pożar. Właściciele domów i mieszkań, którzy chcą zainstalować dodatkowego sprzętu grzewczego, wystarczy wspomnieć, że wysoki koszt systemów podczerwieni czyni je kołysać swój wybór na rzecz bardziej atrakcyjnych rozwiązań kosztów.

Opis instalacji systemów ogrzewania podczerwonego

Taka ciepła podłoga pod linoleum własnymi rękami można ustawić. Pierwszym krokiem jest, aby zaplanować rozmieszczenie systemu, na podstawie powierzchni. Dlatego konieczne jest, aby wyeliminować przestrzeni zajmowanej przez meble, w tym zespole, którego szerokość jest równa 200 milimetrów. Ten ostatni znajduje się wzdłuż ścian. Obszar, który był wolny, zmierzyć i określić liczbę metrów kwadratowych folii. Teraz można położyć na szorstkiej powlekanego odbijającą ciepło ekranu, który umożliwia bezpośrednie światło w pomieszczeniu. Utworzone stawy powinny być przyklejone taśmą. Teraz mistrz musi położyć folię na podczerwień, która dotyczy prętów miedzianych w dół. Jeśli trzeba wykonać cięcie, należy kierować się specjalnymi oznaczeniami, więc trzeba wyciąć tylko na sekcje. Trzeba wytworzyć związek za pomocą przewodów i pliki, które są zamocowane na jednej części bocznej, a z drugiej strony powinien być wykonany za pomocą specjalnego materiału izolacyjnego dostarczony. Jeśli wolisz podczerwieni podgrzewane podłogi pod linoleum, instalacja musi być przeprowadzona na konkretnej technologii. W następnym kroku to wymaga podłączenia termostatu, konieczne jest ustanowienie osobnego gniazdka. Teraz podłączyć przewody elektryczne, które będą jechać z licznikiem elektrycznym. Sterownik jest podłączony do linii programu. Następnie należy podłączyć do czujnika temperatury regulatora temperatury powinno się odbyć do przewodu znajdującego się najbliżej sekcji filmowej. Taśma klej przykleja się do dolnej części grafitu drutu. Przed zamknąć podłączyć ciepłą podłogę, należy go podłączyć do sieci i przeanalizować, czy system działa prawidłowo. Dopiero wtedy można układać warstwy nawierzchniowej. Eksperci zalecają dla użytkowników nieprofesjonalnych bezpieczeństwa między warstwą dekoracyjną i podgrzewana podłoga płyty pilśniowej.

Pozytywne opinie na polu filmowym

Film ciepła podłoga pod linoleum, też, że można układać. To ma swoje pozytywne i negatywne strony. Według mistrzów krajowych, taki sprzęt jest dość łatwe do zainstalowania. W sposobie, trwa około 3 godzin. Wiele odmówić korzystania z ogrzewaniem podłogowym woda z tego powodu, że wykorzystać pomieszczenie będzie możliwe tylko dopiero po jastrychu pełni osiąga siłę. Nie jest to systemy filmowe: mogą być używane natychmiast po instalacji, która jest bardzo ceniona przez konsumenta. Kupujący pamiętać i wydajności, co przejawia się podczas instalacji i podczas pracy. To polega na tym, że instalacja nie wiąże się z dodatkowymi kosztami dla nabycia lanego, kleju lub układ tie. Kup filmową ciepłą podłogę pod linoleum, instalacja, która może być wytwarzana niezależnie, jak to możliwe, biorąc pod uwagę specyficzną powierzchnię pomieszczenia. Analizując odpowiedzi, można zauważyć, że opisany system ogrzewania pozwala zaoszczędzić energię. Tak więc, gdy pracuje oszczędności wynosi 20%. Należy zauważyć, filmowe i systemy bezpieczeństwa, które są dość często w porównaniu z ogrzewaniem podłogowym. Tak wysoka popularność filmu i zyskał więcej z powodu długowieczności. Jeśli boli lub niektóre odcinki zespołu, potem uda, to cały system będzie nadal działać bez przerwy. Podgrzewana podłoga pod folia instalacji linoleum, który jest produkowany przez tę samą technologię, co zostało opisane powyżej, nie koroduje. Producent daje gwarancję 15 lat.

negatywne opinie

Kupujący, którzy nigdy nie spotkali potrzebę prac instalacyjnych typu opisanego, trzeba pamiętać, że instalacja wymaga obecności pewnych umiejętności. Dlatego dość często konieczne jest, aby skonsultować specjalistów, co pociąga za sobą dodatkowe koszty. Film ciepła podłoga pod linoleum, których opinie pomogą Państwu dokonać właściwego wyboru, jest nadal jedną wadę: trzeba zdemontować całą dekoracyjną powłokę w przypadku pęknięcia. Czasami jest to dość trudne, w tym w pokoju, kiedy nie są ciężkie meble i ogólny.

Cechy zespołu utrwalającego

Eksperci zalecają, aby na powierzchni podłoża lub jastrychów określonymi materiał odblaskowy ciepła na izolona typu. Film ciepła podłoga pod linoleum, których opinie umożliwić konsumentom dokonać właściwego wyboru, musi być zainstalowany zgodnie z metodologią, która stanowi następny etap polega na ułożeniu folii termicznej. Po powinna być pokryta polietylenem. Następnie można umieścić sklejki lub płyty pilśniowej. Przy wyborze materiału z efektem odbijającego ciepło zabronione jest stosowanie tych zawierających folię aluminiową. Podczas układania folii grzewczej nie musi zapewnić szczelinę powietrzną. punkt połączenia muszą być izolowane.

Korzyści z ogrzewaniem podłogowym

Electric ciepła podłoga pod linoleum dziś pozostaje najpopularniejszym systemem ogrzewania wśród alternatywnych rozwiązań. Wśród jej pozytywnych cech jakościowych konsumentów świętować czystości środowiska. Między innymi, konsument zwraca że podczas montażu nie ma potrzeby, aby położyć rury i podłączenie ich do źródła ciepłej wody, jak to jest w przypadku płci wodnych. Takie systemy są bardzo ekonomiczne i mogą pracować w trybie automatycznym.

bezpieczeństwo

Ciepła podłoga pod linoleum, opinie, które pomogą Ci z prac instalacyjnych należy układać wyłącznie na technologii. Zatem, zastosowanie elektrycznego ogrzewania podłogi może być jako pomocniczego lub głównego typu ogrzewania mieszkań. Kapitanowie, którzy wielokrotnie zaangażowani w pracach budowlanych, podkreślają, że produkcja energii piętrze przy użyciu nowoczesnych materiałów i wiele warstw zabezpieczeń, który działa jako gwarancja bezpiecznej eksploatacji i długotrwałego i niezawodnego działania.

negatywne opinie

Jeśli zdecydujesz się wybrać Elektryczne ogrzewanie podłogowe pod linoleum, trzeba wiedzieć o swoich niedociągnięć. Zapoznanie się z nimi, można przeczytać ten artykuł. W ten sposób można odróżnić, że jest możliwe przygotowanie takiego układu bez dalszych rur grzewczych w miejscach izolacji cieplnej, które są zorientowane poziomo. Między innymi, montaż pętli ogrzewania za pomocą jednego kabla, należy wziąć pod uwagę szum elektromagnetyczny w pomieszczeniu, zapewniając środki ostrożności. To nie zawsze jest cnotą, aby osoba, która nie była wcześniej w obliczu wykonywaniu takiej pracy. Komórka ciepła podłoga pod linoleum, która dokonuje przeglądu często wystarczy tylko pozytywne mogą być wybrane w przypadku, że w niedalekiej przyszłości planuje się produkować permutacji.

Niezdolność do zmiany sytuacji

Raz ustalony system opisany powyżej zostaną określone, przenieść meble do nowych lokalizacji nie będzie, to jest obarczona przegrzania i uszkodzenia elementów grzewczych. Fakt ten, w większości przypadków powoduje, że kupujący zrezygnować z nabycia systemów ogrzewania elektrycznego podłogowego. Jeśli zdecydujesz się umieścić porażenie ciepłą podłogę pod linoleum na drewniane podłogi w całym domu, trzeba będzie zainstalować osobny termostat bloku w każdym pomieszczeniu, może to również wydaje się problematyczne.

Roboty instalacyjne funkcje

Przed rozpoczęciem procesu, trzeba wybrać i przygotować miejsce do domu jednostkę sterującą, a drugi – termostat. Zaleca się, aby być umieszczone na ścianie, który będzie wolny dostęp. nie powinno być wyższe niż 100 cm od podłogi. Kadłub powinien być przygotowany odpowiedni otwór. Aby zablokować powinny podjąć przewody zasilania i uziemienia. Ważne jest, aby wykonać prostopadłe rozmieszczenie rowka dla przewodów, który doprowadzi do podgrzewacza kablowej. Jeśli zostanie ustanowione elektryczny ciepłą podłogę pod linoleum, opinii o tym, na pewno ją przeczytać przed dokonaniem zakupu. W następnym etapie układania warstwy termoizolacyjnej, której grubość nie powinien być mniejszy niż 2 cm. Przy montażu taśmę być ułożone po wcześniej wybranego wzoru. Może to być, na przykład spiralny lub węża. W procesie układania i kontaktu powinien zostać usunięty przecięcia kabla. Parowanie przewody zasilający i przewód grzejny należy przeprowadzić za pomocą sprzęgła. Jednak ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że w przyszłości zostaną określone jastrychu.

praca końcowa

Czujnik temperatury ma być zamknięty w falistej rury z tworzywa sztucznego. Przed umieszczeniem porażenie ciepłą podłogę pod linoleum, których opinie prezentujemy w tym artykule, trzeba będzie analizować integralności przewodów kablowych z testerem i próbnika izolacji. Teraz master wywołuje jastrychu których grubość może zmieniać się w zakresie od trzech do pięciu centymetrów. Po stwardnieniu betonu można uzyskać połączenie uziemiające i przewodów zasilających do odpowiednich elementów bloku sterownika.

wniosek

Radiant podłoga pod linoleum, których opinie są dość pozytywne, mogą być również zawarte. Jednakże układ z jego dzieł są uważane za znacznie bardziej czasochłonne. To jest główną wadą tych systemów. Jednakże, jeśli uda nam się wyprodukować takiej manipulacji, będzie można zaoszczędzić energię elektryczną. Jeśli uszkodzenie nadal trzeba demontować tie że miłość nie jest wszystkim aptekach.