724 Shares 2987 views

Pudełka z niespodziankami z rękami. Pudełka do prezentów

W prezentze istotnym faktem jest nie tylko sam przedmiot. Ogromną rolę odgrywa to, jak jest zaprojektowana. Dlatego coraz częściej donatorzy robią pudła z niespodziankami własnymi rękami, na które składają prezenty. Im bardziej oryginalne i kreatywne opakowanie prezentu, tym cenniejsze jest.

"Kinder-niespodzianki" dla dorosłych

Często pudełka są niezwykle nietypowe. W roli tego może działać jako pojemnik dziecięcych słodyczy, który jest znany wszystkim jako "kinder-surprise".

Łatwo jest przygotować taki pakiet. Wystarczy wziąć pojemnik, uwolnić go z zawartości, umieścić dar w środku i zamknąć go ponownie. Możesz ozdobić pudełka z pojemnikami lub pomalować farbami akrylowymi za pomocą naklejek wielkanocnych.

Bukiet kwiatów ze słodyczy z "kinder-surprise" w centrum

W takich opakowaniach można prezentować banknoty lub małe cenne prezenty, na przykład biżuterię, klucze z samochodu lub mieszkania. Szczególnie twórcy wykorzystują twórców, a sam pojemnik jest wystarczająco oryginalny. Po wydaniu go w formie tulipana, można go umieścić w bukiet kwiatów ze słodyczy.

Możesz zrobić pojemnik z czekoladowego jajka. Następnie, za pomocą ogrzewanego noża, delikatnie wyciąć słodką muszelkę, wyjąć zawartość. Wewnątrz zainwestują prezent, a czekoladę ponownie zapieczętowuje gorącym nożem. Zawieszony w folii słodyczy z niespodzianką w środku, możesz go wykorzystać jako prezent: obecny w tym formularzu lub ozdobić kwiatem.

Wyskakiwanie "tabaka z tabaka"

Każdy zna film o diamentowym ramieniu. Odcinek, kiedy menadżer ma nadzieję, że stanie się kosztowny perfum, starając się otworzyć inteligentne pudełko. Jednak po kliknięciu przycisku, jest śmiesznie przestraszony, gdy diabeł zabawki wybucha spod pokrywy. Natychmiast przychodzi do głowy skrzydlate wyrażenie o tabaku z pop-up rogaty brud. Ale w końcu, diabeł można zastąpić czymś bardziej przyzwoitym i przyjemnym!

Co więcej, łatwo jest tworzyć takie pudełka z niespodziankami własnymi rękami. W tym celu potrzebujesz bezpośrednio pojemnika, zabawki, sprężyny.

Ponieważ pożądane jest przez dłuższy czas pudło niespodzianki, metalowe pojemniki z herbaty są często traktowane jako materiał źródłowy. To wspaniałe, jeśli ten pojemnik jest muzyczny.

W środku sprężyny. Na jego zewnętrzną krawędź zszyj zabawkę. Możesz umieścić drogocenny naszyjnik na lalce lub "dać" pierścień w rękach klauna. Słodki króliczek może rozciągnąć kilka banknotów …!

Ściskając sprężynę, trzeba ukryć schludnie wewnątrz "dicka" i zamknąć pokrywę. To świetny prezent!

Niespodzianka-prikol

Ludzie z poczuciem humoru z pewnością docenią taki prezent, który podkreśla ich cechy osobowości. Wszakże pudła z niespodziankami własnymi rękami, takimi jak "diabeł z tabaka", mogą być wysyłane pocztą. Oznacza to, że zamiast neutralnej zabawki, warto umieścić laleczkę w twarz osoby, do której dar jest przeznaczony. Aby to zrobić, wystarczy przykleić zdjęcie adresata do miejsca osoby.

W niektórych przypadkach wystarczy już dobrze ubierać zabawkę – niektóre szczegóły w przebraniu osoby mówią same za siebie.

Nadal istnieje wariant, aby samodzielnie ubrać lalkę z tkaniny lub z rajstopy z kapronu z sinteponovojiem farszu, oślepiać z polimerycznej gliny, przenosząc główne cechy charakterystyczne osoby adresata.

Domy na prezenty

Ciekawe opakowanie prezentów może służyć jako pudełko na buty. Pięknie wydając to, łatwo jest stworzyć luksusową pamiątkę, która nawet sama może stać się prezentem. Można jednak umieścić zabawkę na wiosnę, na przykład kwiat, który otwiera się po tym, jak "wyskakuje" z pudełka. A pośrodku tego kwiatu jest tylko głównym darem.

Takie małe domki – pudła z niespodziankami własnymi rękami są dość łatwo. Wystarczy wkleić szczegóły na ramce: weranda meczów, ramki z kijów do lodów, okulary celofanowe, choinki i drzewa z ciasta solnego. Właściwie barwiąc łódź, możesz stworzyć prawdziwe arcydzieło robót.

Box-matryoshka

Przyjmując prezent, wszyscy zmilkliwie się martwią. Stara się czekać, odbiorca daru gorliwie stara się jak najszybciej dostać się do tej oferty, aby zaspokoić jego ciekawość. To tutaj dawca może bawić się poczuciem humoru.

Po wykonaniu kilku różnych pudełek, umieścił je w innym, pakując główny prezent w najmniejsze pudełko. Możesz teraz pokonać tę chwilę, ostrzegając adresata, że może otworzyć pudełko dopiero po wykonaniu dla gości pewnej liczby występów amatorskich.

Po śpiewaniu piosenki, utalentowana osoba zdejmuje pokrywę i widzi pod nią … kolejne pudełko! Po przeczytaniu wiersza zdejmuje pokrywę z drugiego pudełka i potknie się o następne. Teraz musi tańczyć. Ale nawet po otwarciu tego pudła, nie dotrze jeszcze do pożądanego. Dopiero po udowodnieniu talentu narratora anegdot, w końcu uda mu się zdobyć pożądany prezent.

W tak twórczy sposób można zróżnicować scenę świąteczną, organizując miniaturowy koncert. Zaleca się zaangażowanie i gości jako asystentów mówcy.

Schematy kartonów

Całkiem proste jest pudełko, mające wzór wzoru produktu pod ręką. Jeśli chcesz, aby pojemnik na prezent ze zdejmowaną pokrywą, zaleca się użycie tego wzoru.

To pudło jest przenoszone na karton i cięte. Powinny być dwa szczegóły. Niebieski oznacza główne części produktu, białe – pomocnicze, pokryte klejem. Dzięki nim pudełko zachowuje kształt.

Druga konstrukcja pudełka pokazuje, jak możesz zrobić ręcznie robione ręcznie, gdy pokrywa jest klapką. Aby było to konieczne, algorytm opisany powyżej.

Pamiątka w technice scrapbookingu

Bardzo miło jest otrzymanie prezentu od bliskiej osoby w prostym opakowaniu, które powinno być natychmiast wysłane do kosza, ale jednego, które chcesz długo. Scrapbooking może pomóc w stworzeniu takiego arcydzieła. Pudełko z niespodzianką to nie tylko opakowanie, ale karta okolicznościowa, a nawet album fotograficzny. Niektórzy zdołają uczynić z niego pamiątki.

Szablon dolnej części jednostki jest najpierw produkowany. Nie będzie się trzymać razem, serca umieszczone pomiędzy prostokątnymi lub kwadratowymi ścianami są zagięte do wewnątrz, co skutkuje równoległościanem wolumetrycznym.

Ale pokrywa pudełka powinna być wykonana zgodnie z algorytmem sklejonego pudła. Ta metoda została opisana w artykule.

Po cięciu mistrz może rozpocząć procedurę pracy na pudełku w technice scrapbookingu. Na środku jednostki musisz wkleić koperty. Są notatki, pieniądze, zdjęcia, niezapomniane wycinków z gazet. Niektórzy wolą trzymać zdjęcia bezpośrednio do ścian pudełka. Można je ozdobić muszelkami z morza, gdzie adresat i dawca były razem, suszone kwiaty, koraliki i paillettes.

Centrum jest zazwyczaj umieszczane w najważniejszej rzeczy. Może to być mała skrzynka z biżuterią, kwiatem wstążek satynowych, wewnątrz których umieścić klucz samochodowy. Możesz gdzieś umieścić bilet, certyfikat zakupu w sklepie z pamiątkami lub coś bardziej oryginalnego. Aby zaskoczyć pudełko pomoże z niespodzianką.

Klasa Master "Technika w origami"

Czasem chcę zrobić coś niezapomniany. Następnie do pakowania małych prezentów można użyć techniki modułowej origami. Skrzynia z zaskoczeniem będzie wyglądać ciekawie i nietypowo.

  1. Arkusz papieru kwadratowego powinien być złożony w połowie.
  2. Następnie rozciąga się, a każda połowa jest zagięta do wewnątrz tak, że linie cięcia tworzą złącze tylko na linii środkowej.
  3. Element obrabiany obraca się. Następnie jego kąt jest wygięty po przekątnej. Należy to zrobić, aby powstał ostry kąt 45 stopni.
  4. To samo dotyczy ukośnie ukośnego kąta. Teraz mistrz powinien mieć równoległobok.
  5. Ostre narożniki równoległoboku są złożone, co daje kąt prosty. Teraz, zanim pan znów znosi kwadrat.
  6. Takie puste miejsca wymagają 6 sztuk. Lepiej zrobić je z papieru o różnych kolorach.
  7. Po rozpakowaniu jednego z narożników kwadratu ostry koniec modułu jest wstawiony do kwadratowej podstawy z jednej strony.
  8. W ten sam sposób przymocuj wszystkie pozostałe boki pudełka.
  9. Ostatnia ściana jest utrwalona, gdy wnętrze jest już niespodzianką.

Bardzo ważne jest znalezienie ciepłych, dotykających słów podczas prezentu. Wtedy każdy prezent będzie kilka razy cenniejszy i droższy, a ten dzień będzie pamiętny przez daną osobę przez długi czas.