82 Shares 9929 views

Witaminy dla kobiet „Mama” ( „Complivit”): recenzje, przewodniki

Miliony kobiet w trosce o siebie i swojego nienarodzonego dziecka brać witaminy „mama” ( „Complivit”). Informacje zwrotne od tych, którzy mieli smak działania, dowód, że ich stosowanie może bezpiecznie doradzać każdy ciążę. Starannie dobrana kompozycja uczynił je jednym z najbardziej popularnych witamin dla tej kategorii kobiet.


Dlaczego witaminy w ciąży

Rozwój zdrowia dziecka po urodzeniu, a nawet długość życia w dużej mierze zależy od zachowania matki w czasie ciąży. Radość i smutek, nadmiar i brak jakiejkolwiek substancji teraz zawsze dzielił z rozwijającego się organizmu w brzuchu. Często kobiety w ciąży cierpi z powodu braku niezbędnych do budowy owocników witamin i minerałów.

Jest to szczególnie istotne w momencie, gdy dostępne produkty spożywcze mają bardzo niską zawartość cennych substancji. Na przykład, w ciągu pierwszych tygodni ciąży, kobiety w dużych dawkach, wymagane kwas foliowy (B9), która, choć znaleziono w wielu produktach spożywczych, ale łatwo zniszczyć ich długiego przechowywania i obróbki cieplnej. W późniejszym okresie do prawidłowego rozwoju małego człowieka wymaga szczególnie witaminy C, witaminy E, P, potas, wapń, fosfor, cynk, żelazo, magnez.

Dlaczego te witaminy?

Pierwszą zaletą kompleksu „Complivit” ( „Matka”) dla kobiet w ciąży jest to, że witaminy są tworzone specjalnie dla tej grupy kobiet, z uwzględnieniem potrzeb rozwijających się w łonie matki swojego dziecka. 11 witamin i 7 minerałów w ich składzie nie było przypadkiem, że musi im ciężarną kobietę, ustawianego przez poważnych badań.

To nie przypadek, w kompleksie witaminy B są wybierane i dozowanie wszystkich składników. Ilość każdego z witamin i minerałów 75% dziennego zapotrzebowania. Oznacza to, że pozostałe 25% kobiety muszą być uzyskane z pożywienia. Takie podejście eliminuje niechciane nagromadzenie tych substancji w organizmie.

Recenzje preparatu witaminy

Większość kobiet, prop jeden kurs lub więcej witamin, wyrażone, że po to, że poprawiły się cera, paznokcie i włosy stają się mocniejsze, poprawa stanu ogólnego. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że witaminy zdrowia zarodka wpływa co najmniej pozytywne.

Jednak niektóre z opinii zawierać informację, że „Complivit” ( „Matka”), których cena jest znacznie niższa niż istniejących analogów, wywołał negatywną reakcję w organizmie. Objawy to nudności i suchość skóry. Stało się to tuż po otrzymaniu pieniędzy , „Mama” ( „Complivit”). Opinie, jednak nie jest wszystko, co powinno być ukierunkowane.

Należy pamiętać, że negatywne uczucia mogą być objawem alergii na jeden ze składników kompozycji. W niektórych przypadkach, jeśli kobieta jest dzienna dieta bogata w witaminy, może nastąpić ich nadmiernej kumulacji w organizmie. Tutaj ważne jest indywidualne podejście, a może i cała tabletka dziennie przez kobiety nie jest wymagane.

Porównanie z „Eleven Pronatal”

Wiele ginekolodzy przepisują do przygotowania kobiet w ciąży witaminy „Jedenaście Pronatal”. Dlatego kobiety są zainteresowani tym, co jest najlepsze, „Jedenaście” lub „Complivit” ( „Matka”). Aby to zrozumieć, trzeba porównać dwa zestawy.

Według składu „Jedenaście” jest bardzo podobny do „Complivit” ( „Mother”), których cena jest znacznie niższa: 30 tabletek w Rosji nie powinny być podane więcej niż 200 rubli, podczas gdy dla „Eleven” nie jest wymagane mniej niż 700 rubli. Dużą rolę w różnicy cen tych dwóch leków odegrała kraju produkcji. Dla „Eleven” – to Niemcy, a dla „Complivit” – Rosja.

Istnieje również różnica w kompozycji. Na przykład, „Jedenaście” zawiera witaminę D i biotyny, i dwa razy więcej witaminy C. „Complivit„zawiera więcej witaminy PP, rutynę, kwas liponowy i kobalt. Bez specjalnej analizy niemożliwe jest określenie, które poszczególne witaminy i minerały kobiety w ciąży potrzebują najbardziej.

Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach w kompozycji

Preparat zawiera dwa rozpuszczalne w tłuszczach witaminy którym korpus ma tendencję do gromadzenia się. Witaminy A zawierała 1650 IU, i witamina E – 20 mg dla każdej tabletki "ma" ( "Complivit"). Recenzje niektóre kobiety twierdzą, że to właśnie te witaminy w organizmie nadmiaru się po zażyciu tego leku. Przed jego wstęp kobiet jest bardzo ważne, aby dokładnie przeanalizować swoją dietę, aby nie okazało się, że odbiera się codziennie o więcej niż 25% każdej z tych witamin.

Witamina A jest bardzo ważna dla prawidłowego tworzenia się skóry i błon śluzowych, zwłaszcza oczu. Witamina E niezbędne do tworzenia matki z układu krążenia, mięśni i gruczołów płciowych jej dziecka. Z jego brak może się zdarzyć pomyłki.

Rozpuszczalnych w wodzie witamin w kompozycji

Witaminy rozpuszczalne w wodzie są te, które wywodzą się z ciała ludzkiego moczu, i tym samym nie mają możliwości gromadzenia się. Nadmiar witamin z tej grupy nie może być, ale często brakuje, zwłaszcza u kobiet w ciąży. Dlatego szczególnie ważne jest, aby wziąć wyposażone we wszystkie potrzeby ( „matka”) dla nich „Complivit”. Przewodnik donosi, że produkt zawiera rozpuszczalne w wodzie witaminy, takie jak B 1, B 2, B3, B6, B, 9, 12 B, C, PP, pantotenian wapnia, kwas tioktowy.

B witaminy wpływ głównie na rozwój skóry i układu nerwowego dziecka. kwas foliowy lub witamina B 9 bierze udział w procesie hematopoezy. Kobiety cierpiące na zatrucie krwi, szczególną uwagę należy zwrócić na „Complivit” ( „Matka”), którego stosowanie znacznie łagodzi nudności i wymioty.

Zdolność witaminy C, aby pomóc organizmowi zwalczać zarazki i procesy zapalne są powszechnie znane. Ponadto, jest on aktywny udział w tworzeniu i realizacji całego układu krążenia, procesy metaboliczne oraz produkcję komórek tkanek i hormonów. Nikotynamid, witamina B3 lub zaangażowanych w procesy metaboliczne w organizmie, szczególnie konieczność dla kobiet w ciąży.

Rutyna i witamina P wzmacnia naczynia włosowate przyszłe mamusie i zapobiega powstawaniu obrzęków. pantotenian wapnia jest zaangażowana w procesy metaboliczne i kwas liponowy jest przeciwutleniaczem.

Minerały w kompleksie

Jak już wspomniano, nie tylko witaminy są częścią funduszy „Complivit” ( „Matka”). Instrukcja wskazuje, że preparat zawiera także minerały fosfor, miedź, żelazo, mangan, cynk, magnez, wapń, kobalt. Wszyscy oni muszą rozwijać ciało.

Wapń jest wiadomo, że uczestniczy w tworzeniu kości. Fosfor jest również zaangażowany w pracę układu krążenia. Mangan wzmacnia kości, ale także zwalcza stany zapalne. Miedź jest włączone w hematopoezę, żelaza – w transporcie tlenu i układu odpornościowego. Od dużej mierze zależny od cynku wzrostu i rozwoju zarodka. Magnez jest zaangażowana w tworzeniu się kości, układ nerwowy i mięśnie.

Stosowanie leku

Zazwyczaj w plastikowym słoiku, który sprzedał „Complivit” ( „Mother”). Tabletki pakuje się w 30 lub 60 sztuk. Powinny one brać 1 dziennie. Najlepszy czas na to – śniadanie. Niezbędny czas podawania ustalonej przez lekarza lub kobietę, biorąc pod uwagę swoje własne uczucia. Wskazane jest, aby małe przerwy w recepcji.

Wskazania do stosowania leku – niedoboru witamin w okresie ciąży, lub przygotowanie do niej. Jak wynika z faktów, nawet nie planuje dziecko, można wziąć „Mamo” ( „Complivit”). Opinie mówią, że te kobiety naprawdę witaminy poprawić stan skóry, wzmacnia włosy i paznokcie, jednym słowem, sprawić, żeby kobieta piękne.

„Mama” ( „Complivit”) – to kompleks witamin i minerałów, które każda kobieta powinna wiedzieć, kto chce urodzić zdrowego dziecka pod każdym względem. Po ciąży – w czasie, gdy liczba tych pierwszych wchodzącego ciało przyszłych matek składników odżywczych wystarczająco mocno. A w naszych czasach, inny skuteczny sposób na zwiększenie dawki, ale do zaakceptowania ich syntetyczne analogi, niestety, nie istnieje.