802 Shares 4283 views

Do pracy na rowerze: sen czy rzeczywistość. Jak wybrać rower dla miasta?

Więcej czasu dzisiaj, ludzie płacą zdrowego stylu życia. Dotyczy to nie tylko prawidłowego i zdrowego odżywiania, ale również wykonywać na świeżym powietrzu. Jazda na rowerze nie tylko pomoże w utrzymaniu zdrowia, ale także dostać się do miejsca przeznaczenia, z pominięciem korków i świateł.

Jeśli nie zdecydujesz się na rower dla sportu zawodowego i podróżować po mieście, to trzeba zwrócić uwagę na konkretnym modelu i konkretnych kryteriów. Na co wybrać na rowerze miasta, i zostaną omówione w tym artykule.

Charakterystyczne cechy miejskiego roweru ze sportem – jest jego rama. U mężczyzn jest ona zamknięta, co otworzyć damskiej, jest widelec, koła są dość duże, hamulec nożny, należy mieć błotniki, zabezpieczenie przeciwzwarciowe i tułowia. Sadzenie tego roweru jest dość wysoka, co zmniejsza obciążenie na ręce, a komfort jazdy tworzy fotel amortyzowany.

Jak wybrać rower dla miasta, aby cieszyć się jazdą? Po pierwsze, wielkość ramki należy dopasować do rozmiaru i wzrostu przyszłego właściciela. Na ogół, podane są w centymetrach. Do wzrostu do 155 cm ramki powinna być 14-15 cali do wzrostu do 165 – 16 cali, 180 – 17-18 cali, 190 – 19-20 cali do 195 cm – 21-22 cali.

Jeżeli pozwalają finanse, to lepiej wybrać rower z najbardziej kompletny zestaw. Pomyśl o tym, gdzie często trzeba podróżować, zależnie będzie musiała wybierać opony. Jeśli jest to zwykły asfalt, opony muszą zapewniać maksymalną przyczepność. Kolejnym kryterium, które pomogą Ci zrozumieć, co wybrać na rowerze miasta – to hamulce. Na tańsze modele są zazwyczaj obręczy, są łatwe w użyciu, są one podatne na naprawy. Ale hamulce tarczowe pozbyć się wielu problemów, które trwają długo, ale do naprawy w razie wypadku, są one mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Jeśli chodzi o siedzenie zostało wspomniane powyżej, możemy tylko dodać, że w każdym przypadku mieć trochę przyzwyczaić się do niego.

Najlepszy rower do miasta i spokój z wycieczki będą miały pionowe koło dla wyższej prędkości podróży – zakrzywiona. Co do przełącznika prędkości, tym bardziej wiarygodne będą spust że inaczej określane jako „dźwigni”.

Wszystkie prace będą zależeć od przewozu roweru, konieczne jest, aby chronić przed brudem i wodą. Dla przejazdów w mieście nie należy zapominać o reflektorów i tylnych nadajników, ponieważ stajemy się uczestnikami ruchu i muszą przestrzegać wszystkich zasad.

Ważne jest, aby wiedzieć nie tylko jak wybrać rower dla miasta, ale także gdzie ją kupić. Lepiej dać pierwszeństwo specjalny, który daje gwarancję jakości, a tym samym ochronę przed sfałszowaniem. W Internecie, ma sens kupić tylko jeśli zobaczysz na żywo model i „próbował na” nad nią.

Więc zdecydowaliśmy, co wybrać do miasta rowerem. Jazda na nim przyniesie ogromne korzyści i przyjemności, zdrowszy układ krążenia i oddechowy, krew trafi endorfiny – hormony radości i szczęścia. Po dokonaniu takiego zakupu, nigdy nie pożałujesz o nie.