409 Shares 8693 views

Xerox 3100: dobre entry-level MFP

Xerox 3100 без особых проблем реализовывать функции системы документооборота в офисе или же рабочей группе с 10 рабочими местами. Dopuszczalna kombinacja wartości demokratycznych i rozwiniętych specyfikacjach technicznych pozwala Xerox 3100 bez żadnych problemów do realizacji funkcji zarządzania dokumentami w biurze lub grupie roboczej z 10 stacji roboczych. Również do plusów tego modelu IFI słusznie należą do dużej prędkości i zminimalizować koszty realizacji drukowania lub kopiowania. Jest to urządzenie peryferyjne i przejdź do zaoferowania uwagę dany materiał.


Gdzie takie urządzenia wielofunkcyjne jest najlepiej użyć? Co jest w pudełku?

Na plon stronę dla tego uniwersalnego rozwiązania jest dochodzona przez producenta na poziomie 10.000 jednostronnych kopii w ciągu miesiąca. Jak pokazuje doświadczenie, to objętość jest więcej niż wystarczająco, aby stworzyć mały lokalnych lub sieciowych podsystemów drukowania. Może to być biuro lub nawet grupę roboczą, ale w każdym przypadku, gdy liczba miejsc pracy z komputerami osobistymi w tym przypadku nie powinna przekraczać 10. W praktyce, można korzystać z urządzenia wielofunkcyjnego i jest w dużym biurze, ale w tym przypadku konieczne będzie musiał nabyć kilka rozwiązań obwodowych , Kompletna lista składa się z następujących elementów:

 • MFP klasa ekonomiczna z technologii druku laserowego i zwiększony miesięczny wolumen dokumentacji wyjściowej.

 • nabój startowy.

 • Program, który jest zapisany na płycie CD-ROM. Poza zwykle w takiej sytuacji producent kierowca nie zapomniał obejmują różnorodne usługi i oprogramowania diagnostycznego.

 • Przewód zasilający i przewód komunikacyjny komputera.

 • 3100, инструкция по настройке и гарантийный талон . Na tej MFP składa się z elementów, takich jak Xerox 3100 instrukcji obsługi, instrukcje konfigurowania i karta gwarancyjna.

имеет безупречную комплектацию, которая позволяет сразу же после покупки использовать его для создания системы печати или сканирования. To urządzenie wielofunkcyjne posiada nienaganną opakowanie, które pozwala natychmiast po zakupie, aby użyć go do stworzenia systemu drukowania lub skanowania. Innym możliwym sposobem, aby go używać – to mnożnik.

Wydajność. przewoźnik

Typowa szybkość drukowania rozwiązania pod uwagę, zarówno dla MFP budżetu. Na ogrzanie potrzebuje 21 sekund. Na zakończenie pierwszej stronie jest już wymagane 8,5 sekundy. Ale prędkość wyjściowa A4 20 arkuszy na minutę. Z kolei w formacie Letter – 21 stron. Największy rozmiar nośnika jest ograniczony do wcześniej wspomnianego A4. Również na liście są obecne A5, A6 +, A6, Letter, B5, B6 i C5. 2 , а наибольшее – 162 г/м 2 . Najmniejsza dopuszczalna wartość gęstości dla producenta – 52 g / m2, a najbardziej – 162 g / m2.

ошибке Xerox 3100 . Papier Gęstość wyjściowa poza te granice mogą spowodować Xerox 3100 błędów. Urządzenie w tym przypadku jest zablokowany, i tak długo, jak system zasilania nie jest zaznaczone, nie można drukować. Identyczną rozdzielczość dokumentów wyjściowych w trybie drukarki i kopiarki i 600×600. Rozdzielczość sprzętowa skanera jest równa 2400h2400. Z kolei obecność technologii interpolacji pozwala ostatnią wartość, korzystając z oprogramowania w celu zwiększenia 4800h4800.

funkcje komunikacyjne

Xerox 3100 . Nie tak wszystkich i tylko z listą komunikatów w Xerox 3100. Początkowo po wyjęciu z pudełka ma tylko format portu USB. Jest wszechstronny i jest obecna w większości współczesnych komputerów. Jego kluczową wadę – jest to niemożliwe do zrealizowania systemu drukowania, gdy komputer jest wyłączony. Istnieje również możliwość zorganizowania połączenia Wi-Fi. Ale w tym przypadku konieczne jest zakup dodatkowej jednostki komunikacji bezprzewodowej.

regulacja

настройка Xerox 3100 , не требует специальной подготовки и достаточно простая. Taka operacja jak ustawienie Xerox 3100, nie wymaga specjalnego przeszkolenia i jest dość prosta. Wraz z nim na siłach sprostać nawet początkujący w świecie technologii komputerowej. Składa się z następujących etapów:

 1. Ustawiamy MFP jak najbliżej do jednostki systemu komputerowego, z którego planowane jest przeprowadzenie jego zarządzania.

 2. Podłączanie urządzenia wielofunkcyjnego do gniazdka sieciowego i do komputera za pośrednictwem przewodów kompletne.

 3. Prowadzony na proces instalacji sterownika PC i innych związanych z oprogramowaniem.

 4. Gdy pojawi się komunikat, który wymaga włączenia urządzenia wielofunkcyjnego, kliknij przełączania zasilania.

 5. Pod koniec procesu instalacji oprogramowania, uruchom ponownie komputer.

 6. W końcowym etapie drukuje stronę testową.

Mamy wcześniej algorytm odpowiednie do podłączenia przewodowego USB. Jeśli zamierzasz korzystać z Wi-Fi, procedura instalacji jest skomplikowana z tego powodu, że jest to konieczne, aby określić w konfiguracji sieci MFP. Reszta konfiguracji aby nie zmieni się znacząco.

Koszt. Hałas i zużycie energii

Xerox 3100 варьируется в пределах от 8000 до 10000 рублей. Do tej pory, wartość waha się od 8000 Xerox 3100 do 10000 rubli. Jedną z głównych wad modelu urządzenia peryferyjnego jest wysoki poziom hałasu i zużycie energii do przecenienia. Nawet w trybie gotowości, to MFP wytwarza hałas na poziomie 30 dB. W trybie drukowania, wartość ta zazwyczaj wzrasta do 53-63 dB. W rezultacie, ten cichy rozwiązanie obwodowe z pewnością nie można nazwać. W tym trybie czuwania zużywa MFP 12 watów, a to jakoś można tolerować. Ale tutaj podczas drukowania lub kopiowania zużycie energii wzrasta do 340 W, a wartość ta jest zbyt wysoka w stosunku do urządzeń wielofunkcyjnych klasy podstawowej.

Słabych i mocnych decyzji w trakcie sprawdzania. opinie

МФУ Xerox 3100 – это высокий уровень шума и завышенное энергопотребление. Główne niedogodności dotyczące Xerox 3100 MFP – wysoki poziom hałasu i zużycia nadmuchanym. To właśnie na tych dwóch cech i skupia się na przegląd. Na plus, w tym przypadku to szybkość, łatwość konfiguracji i kosztów demokratycznego. W rezultacie, można zauważyć, że to urządzenie wielofunkcyjne – typowy przedstawiciel urządzeń budżetowych.

wyniki

отлично подходит для реализации малых систем документооборота. Xerox 3100 jest idealny do budowy małych systemów zarządzania dokumentami. W tym samym nadrukiem wymagania jakościowe przedstawione mierny. W takich przypadkach najbardziej uzasadnione użycie urządzenia peryferyjnego.