798 Shares 3311 views

Jak gotować szybki deser jeśli goście na wyciągnięcie ręki

Są chwile, kiedy musimy szybko przygotować deser, najlepiej w ciągu 15 minut. Gdy nagle przyjaciół nazywa powiedzieć, że jadą do odwiedzin, – chcesz, aby traktować je z czymś smacznym, a czas przygotowania praktycznie żaden. Co zrobić w tym przypadku?


Szybkie i smaczne desery mogą być gotowane w różnych receptur. Takie sytuacje trzeba mieć w domu zapas niektórych produktów. Komisja powinna zawierać proste lody i ciastka, budyń i tartlets, czekoladę i orzechy lub kandyzowanych owoców, ciasta francuskiego i kilku rodzajów świeżych owoców lub w puszkach. Lista ta może być kontynuowana w nieskończoność. Ale za szybko gotowanie deser.

Deser szybko „Winter Night”

W celu wytworzenia wymaganego pakiet lodów waniliowych (pięćset g), czekoladę, kakao w proszku, czekolada ciasteczka i nakrętek. Przygotować cztery lub sześć kremanok, w zależności od liczby gości. Przełamując ciastka na małe kawałki. Czekolada otartą tarce. Mamy mielenia orzechów. W kremanki układać warstwami kawałki ciasta, lody, zmieszane z wiórki czekolady, posypać kakao. Wypełnij zatem kremanki aż położył kupka lodów, które posypać kakao i bielonego nakrętkę. Na przygotowanie tego deseru zajmuje tylko 15 minut.

Deser szybko „Sen”

Do przygotowania tego smaczne danie trzeba dużą szklankę jogurtu owocowego, płatków owsianych lub jakichkolwiek ciasteczek, worek z kawą i małym barem czekolady. Bardzo ładny ten deser wygląda w przezroczystych salaterki lub szklanki z szerokiej ustach. Rozcieńczyć worek czarnej kawy. Mamy zanurzone w kawa i ciasto warstwie umieścić w salaterce. Pokrywamy je z jogurtem owocowym i posypać wiórkami czekolady. Górna warstwa jest ponownie namoczone herbatniki. I tak do góry. Ostatnią warstwę być jogurt czekolady. Dekorować kilka liści mięty. Gotowy deser umieścić w lodówce chłodzi i impregnowane. Jest to danie powinny być łyżka.

Deser szybko „Air”

Jest to przysmak do gotowania, który trwa tylko pięć minut. Musisz mieć w domu „w rezerwie” kilku różnych worków z kremem. Ten krem jest orzechowy, czekoladowy, karmelowy, borówka, wanilia i truskawka. Gotować trzeba worek z kremem i szklankę mleka. Jest możliwe, aby wziąć orzechów i czekolady do dekoracji. Półprodukt i mleka przy użyciu miksera do ubijania piany i powietrza pięknie rozkładają na kremanki. Posypać wiórkami czekolady lub posiekanych orzechów. Być podawane natychmiast, ale może być trochę chłodno.

Deser szybki „Łodzie”

Dobrze, jeśli w swojej dyspozycji zestaw gotowych tartlets, lody i truskawki opakowaniu lub konfiturą wiśniową. Rozprzestrzeniać tartlets na półmisku. Każdy położył trochę zacięcia. Pokrywa górna lody i udekoruj z jagód. Spędzeniu zaledwie 10 minut, można zaskoczyć i zadowolić gości pyszny deser.

„Karty”

  Jesteś bardzo szczęśliwy, jeśli masz trochę więcej niż godzinę i pakowania ciasto w lodówce. Większość tego czasu to zajmie rozmrozić ciasto i można podjąć tak długo, jak mały czyszczenia lub jej wygląd. Ogrzać piekarnik do 200 ° C. Rozmrożone ciasto pokroić w paski lub ukształtowane kwadraty i posypać je cukrem. Zwilżania miskę wody, nasze określone wykroje i umieścić w piecu do pieczenia. Piecz przez 10-15 minut. Nasze języki wzrośnie dwukrotnie i lekko rumiane. Gotowych produktów z pieca i umieścić na półmisku.

Podczas przyjmowania gości, zawsze pamiętać, że nie jest tak ważne, co dokładnie im i ich złożeniu. Znacznie ważniejsze – dobry nastrój i radość ze spotkania i komunikacji zabawy.