668 Shares 5806 views

Pensjonat „Tauris” (Ałuszta): zdjęcia i opinie

Krym – kawałek raju, gdzie można mieć wspaniały wypoczynek o każdej porze roku. dziesiątki pensjonatach, domach wypoczynkowych, ośrodków działają tutaj. Zasłużył popularny pensjonat „Taurida”. Ałuszta od dawna uważany za najlepszy ośrodek na półwyspie. To tu ostatni car Rosji poznał swoją przyszłą żonę, a słynny Botkin Uważa Ałuszta jałtańskiej klimat znacznie lepiej. Czyste i świeże powietrze zawsze daje ośrodek zdrowia, ale pracownicy „Tauris” zapewnić domową i przyjazną atmosferę dla wszystkich swoich gości.

lokalizacja

Tysiące ludzi z różnych zakątków świata, jak na Krymie, Ałuszta. PENSJONAT „Taurida” znajduje się w centralnej części Lenin ulicy miasta, dom 22. Od Symferopolu jest 45 km od Bakczysaraju – 77, z Teodozja – do 137. Do wybrzeża Morza Czarnego i najbliższej plaży miejskiej od pensjonatu o 400 metrów od stacja – 1 km.

Położony w samym sercu Ałuszta jest bardzo wygodne, ponieważ ma wiele sklepów, kawiarni, dyskotek, restauracji i przystanki autobusowe, market, apteka, poczta, park rozrywki, park wodny oraz kilka oddziałów bankowych. Dostać się do pensjonatu z Symferopola taksówką, mikrobusem lub autobusem nr 51. Wózek z dworca autobusowego do „Tauris” może chodzić. Droga zajmie tylko 10 minut.

opis

Pensjonat „Tauris” (Ałuszta) rozpoczęła działalność w 1957 roku. Według architektury tamtych lat, budynki zostały zbudowane z wysokich sufitów w pokojach i bardzo dużymi oknami. W 2001 miał remont, zmodernizowane pokoje, wyposażone je z nowoczesnymi urządzeniami elektrycznymi, zachowując ogólny styl architektoniczny. Obszar emerytura jest niewielka, ale bardzo piękny. Jego jedyny budynek trzykondygnacyjny (plus piwnica) jest otoczony wiekowymi jodły, jałowce i sosny, przedstawiając wszystkich podróżnych przyjemny i zarazem uzdrawiającą woń sosnowych.

Wśród drzew znajdują się przytulną altankę z meblami z tworzywa sztucznego, huśtawki dla dzieci i grillem, gdzie goście emerytalnych kebaby smażyć. Istnieją nawet hamaki dla dzieci i dorosłych. W holu znajduje się recepcja, gdzie można wynająć skrzynki depozytowej komórka, taksówkę lub autobus, aby przejść rzeczy w bagażu. Wi-Fi działa dobrze w holu oraz w pawilonach parkowych. Winda w domu tam z internatem. Na górnym piętrze znajduje się szeroka klatka schodowa. Parking, jako takie nie istnieją, jest tylko mała poprawka, gdzie można zaparkować na krótki czas.

pokoje

Pensjonat „Tauris” (Ałuszta) oferuje wczasowiczów, aby pomieścić 70 pokoi o różnym stopniu komfortu. Widok z okna jest otwarty lub na morze lub na park i góry. Dodatkowy pokój jest 10 potrójny powierzchni do 23 metrów kwadratowych. metrów. dostępne są:

 • Telewizor (nie plazma);
 • mała lodówka;
 • zestaw mebli, w tym trzy pojedyncze łóżka, szafa, szafki nocne, tafty, stolik.

Wszystkie pozostałe pokoje są dwuosobowe, ale można zainstalować w każdym składanym łóżkiem dla dziecka. W piwnicy jest 6 pokoi klasy ekonomicznej powierzchni do 19 metrów kwadratowych. metrów. pod warunkiem, że tylko zbiór klasycznych mebli. Klasa zawiera standard A pokój 36, w którym zainstalowano telewizory i lodówki. Również emerytalny „Taurida” (Ałuszta) w jego funduszu ma 2 podwójne apartament bez klimatyzacji z miejscami do siedzenia w salonie, 10 Junior klimatyzowane i 6 dwa apartamenty, wyposażone z europejskimi standardami.

We wszystkich kategoriach w pokojach, są baterie i higieny pokoje, wyposażone umywalką, prysznicem lub wanną i WC. Szampon i żel pod prysznic nie są podane, tylko mydło i papier toaletowy. Zimna woda jest dostarczana do zegara, hot – zgodnie z harmonogramem.

Balkony w budynku nie ma emerytury.

Pokoje są sprzątane codziennie, pościel zmieniana jest raz na 4-5 dni, ręczniki co 3-4 dni.

żywność

Wycieczki „Taurida” pensjonat (Ałuszta) jest inna. Tylko noclegi można zarezerwować bez posiłków, ze śniadaniem lub wycieczkę z pełnym wyżywieniem w systemie „all inclusive”. Zasilanie jest dostarczane do kawiarni. Od maja do października, to system samoobsługi „bufet”, a od października do maja – system zamówionego menu. W razie potrzeby, kupując wycieczkę, można dodać dowolny rodzaj żywności jest już po przybyciu do hotelu. Pełne wyżywienie dla jednej osoby kosztuje od 400 rubli dziennie.

Należy zauważyć, że menu w „Taurydzie” całkiem dobre. Przygotować owsiankę, gorące dania, mięso, kurczak, ryby, warzywa, makaron, ryż, ciastka. Ponadto zawsze można zjeść w kawiarni i restauracji w mieście.

Morze i plaża

„Tauris” Pension 3 * (Ałuszta), znajduje się bardzo blisko plaży miejskiej. On piasku i żwiru. Wziąć jedzenie na swoim terytorium nie może być. Tutaj zainstalowany zadaszenia, wc. Wszystkie usługi, z wyjątkiem opłaty za wstęp, ale może być umieszczony na własnych ręczników. Brzeg morza w tym plaży mieszkaniu, woda jest czysta. Wadą – zbyt wiele osób. W sezonie jest z góry do podjęcia miejsca.

2 km od pensjonatu znajduje się kolejna plaża, wynajmowane. Są większe, wody morskiej i piasku jest znacznie czystszy. Leżaki, wiaty, WC i opłaty za wstęp.

Dla rekreacji są oferowane jazda „banana”, Skuter i inne rozrywki. Przekąskę w snack bary i jadalnia, usytuowany na nabrzeżu.

Ałuszta, Pensjonat „Tauris”

lokatorzy fotograficzne bez słów powiedzieć, jak dobry wypoczynek tutaj. Położenie geograficzne miasta jest to, że w tym miejscu wybrzeża znajduje się specjalny mikroklimat. Zimy łagodne o średniej temperaturze wynoszącej do 2 ° C. Mrozy są rzadkością. W Ałuszta lato nie jest tak gorąco jak w innych miejscach wzdłuż wybrzeża. Termometr wzrasta tylko do 25-26 stopni. Wyższe wartości są rzadkie. Temperatura wody w lipcu osiąga 22-24 stopni i utrzymuje cały najwięcej sierpniu i wrześniu. Resztę czasu jest zimno, a średnie wartości od maja do października wynosi około 17-18 stopni. Słońce świeci 260 dni w roku w Ałuszta, liczby pochmurne i deszczowe dni w ciągu miesiąca o to samo, tylko w grudniu i styczniu istnieje kilka innych.

wolny czas

Bogate wrażenia wakacje daje emerytalny „Tauris” (Alushta). Recenzje podkreślają, że na jego terytorium wśród jodeł i jałowce można po prostu siedzieć cicho z książką lub laptopem, oddychanie magiczne aromaty i można bawić się ze swoimi przyjaciółmi, zorganizować grilla. Dogodna lokalizacja pozwala na bezproblemowy wizyta wszystkie atrakcje Ałuszta i jego otoczenia, cieszyć rzeki Ulu Uzen, Demerdzhi, pasma górskie Babugan Chatyrdag Chamny-breaker. Ponadto pensjonat organizuje specjalne wycieczki (historyczny, wino), które odbyło się obchody Nowego Roku, Bożego Narodzenia, istnieje możliwość rezerwacji pokoi na weekend lub podczas wakacji szkolnych.

opinie

Dla każdego, kto może zarządzać pensjonat „Taurida” (Ałuszta) nadaje się bez luksusu pięciogwiazdkowych hotelach. Opinie zostały tutaj przez lata turyści są nieco inne. Pod wieloma względami, przyczyną jest czynnik ludzki, który polega na profesjonalizm personelu. W ogóle, plusy są następujące:

 • lokalizacja (blisko wszystkich miejskich infrastruktura);
 • Obszar piękny;
 • Demokratyczne ceny wycieczek;
 • wygodny transport;
 • dobre pokoje i mniejsze apartamenty;
 • darmowe wiejskie dzieci do 10 lat.

Do najczęściej powtarzających się wad:

 • stare meble i łazienka w niektórych pokojach;
 • Nie dość smaczne jedzenie (ale to kwestia gustu);
 • oziębłość indywidualnych pracowników;
 • zbyt blisko plaży;
 • Gorąca woda w pomieszczeń zgodnie z harmonogramem.