467 Shares 8210 views

Obóz dziecięcy "Svyazist" w regionie Leningradzki

W przeddzień letnich wakacji każdy rodzic zaczyna zastanawiać się, co zrobić z dzieckiem na ten czas. Najlepszym rozwiązaniem byłby obóz dla dzieci, z dala od zgiełku miasta i hałasu. Takie miejsca w Rosji nie do pomyślenia. Oczywiście przed zakupem biletu należy zapoznać się z opiniami. Według dużej liczby osób, w tym uczniów, jednej z najbardziej godnych instytucji jest obóz "Svyazist".

Wirtualna wycieczka

W ubiegłym roku kompleks skręcił na 59 lat. W tym samym czasie jest już 420 młodych gości, począwszy od sześciu lat. Należy zauważyć, że instytucja dziecięca otrzymuje nie tylko entuzjastyczne okrzyki od gości, ale także dyplomy z Federacji Związków Zawodowych o jakościowe i profesjonalne wykonywanie obowiązków. Teraz o lokalizacji: kompleks znajduje się godzinę jazdy od Petersburga, w malowniczej i spokojnej miejscowości Petrovskoe, w pobliżu jeziora. Podobny obóz "Svyazist" (Sergeevka) znajduje się w mieście Biełgorod.

Obfitość lasów mieszanych ma pozytywny wpływ na zdrowie. Całe terytorium jest posadzone kwitnącymi krzewami, drzewami ogrodowymi, pachnącymi kwiatami, co tworzy poczucie całkowitej harmonii. Gdziekolwiek, w naturze, możesz w pełni odpocząć od stresującego życia codziennego i serii nieprzyjemnych wydarzeń!

Instytucja zatrudnia doświadczonych nauczycieli i przyjaznych doradców. Dla dzieci rozwijane są ciekawe programy, które pozwolą odkryć talenty i możliwości każdego dziecka. Liczne kubki i sekcje pomogą uczniowi zrozumieć, co przyciąga go i zajmuje. Ponadto dzieci mają wyścigi, zawody sportowe i aktywne zawody sportowe. Żadne dziecko nie pozostanie bez opieki.

Liczba pokoi

Dzieci do 15 lat są dopuszczone do obozu "Svyazist" w regionie Leningradzki. Człowiek jest podzielony na 14 oddziałów i umieszcza się w pomieszczeniach. Na terenie chronionym powstają dwukondygnacyjne budynki z cegły, w których skoncentrowane są przytulne pokoje przeznaczone dla sześciu osób. Pokoje połączone są centralnym łączem komunikacyjnym, w zimnym czasie, odbywa się ogrzewanie.

Pokoje mają standardowe warunki zakwaterowania: łóżka, szlafroki, szafa. W powszechnym użyciu znajduje się łazienka na podłodze. W holiku znajduje się telewizor z meblami tapicerowanymi. W ciepłe dni dzieci mogą mieszkać w drewnianych domkach dla 10 osób (toaleta i prysznic na ulicy). Również na terenie jest pięciopiętrowy budynek z komfortowymi pokojami dla 4 osób z prywatną łazienką. Wybór jest dla rodziców!

Usługi gastronomiczne

Każdy odpowiedni rodzic zawsze martwi się o jakość odżywiania swojego dziecka. Wielu uważa, że w takich instytucjach żywią się one skąpo i bez smaku. Spieszymy wszelkie wątpliwości i spory, ponieważ obóz dziecięcy "Svyazist", podobnie jak nikt inny, ściśle monitoruje świeżość i jakość produktów. Kucharze przygotowywane są zgodnie z normami SanPiN.

Jest tam jadalnia podzielona na dwie strefy: dla starszych jest sala. Posiłki pięć razy, zaczyna się o 9 rano. Po spokojnej godzinie oferowana jest popołudniowa przekąskę, składająca się z napoju z kwaśnego mleka i pieczywa. Wyjąć jedzenie z jadalni jest zabronione. Ci, którzy chcą przekąsce, mogą wejrzeć do stoiska, który znajduje się obok jadalni. Na sprzedaż soki, wiórki, ciasteczka, czekolada i inne są dostarczane.

Kompleks działań

W obozie "Svyazist" można przyjść z organizatorem wycieczek, który zapewnia wycieczki do tego kompleksu. Wraz z dzieckiem przewodnik prowadzi swój własny program rozrywkowy. Także w obozie opracowano ciekawe techniki i zajęcia rekreacyjne, które pomagają dzieciom rozwijać się. Każda jednostka posiada własny program.

Ktoś motywem rekreacji jest badanie życia Wikingów. Dzieci idą na wędrówki, strzelają z prawdziwych cebul. Inni skupiają się na sporcie, trzecim na sztuce, czwartym na nauce. Wszystkie tematy są interesujące i rozrywkowe na swój sposób, rozszerzają swoje horyzonty, poprawiają istniejące umiejętności.

Wakacje spędzone w tym duchu, da dziecku dużo zabawy i część pozytywnych emocji. W zależności od zainteresowań ucznia otrzyma listę zajęć sportowych: jogę, gimnastykę, zapasy, taniec. Liderzy organizują konkursy między oddziałami, aby rozwijać duch rywalizacji, aby uczyć pracy zespołowej i spójności.

Infrastruktura wewnętrzna

Latem otwiera się sezon plażowy. Staw znajduje się 70 metrów od budynków mieszkalnych. Z godną pozazdroszczenia regularności plaża jest oczyszczana. Plaża jest posypana małym piaskiem dla wygody dzieci. Porządek i bezpieczeństwo są ściśle monitorowane przez doradców i ratowników. Obóz dziecięcy "Svyazist" wyposażony jest w centrum medyczne i gabinety zabiegowe.

Dla dzieci znajduje się biblioteka i pokój z komputerami. Każdego dnia kino kręci karykatury, organizuje występy teatralne z udziałem młodych talentów. Wieczorem, grając muzykę i dyskotekę. W ciągu dnia dzieci odwiedzają kubki do wyboru: IZO, taniec, decoupage, umiejętności aktorskie, itp.

Dla aktywnych i sportowych dzieci znajduje się centrum odnowy biologicznej z basenem, siłownią i trasą narciarską. Jest sala bilardowa, tenis stołowy, gry intelektualne (szachownica, backgammon, szachy). Otwarte terytorium jest uszlachetnione ścieżkami rowerowymi, pawilonami, ławeczkami. Dla młodszych uczniów zbudowano plac zabaw.

Obóz dziecięcy "Svyazist": recenzje rodziców i dzieci

Faceci entuzjastycznie, z uśmiechem na twarzy, mówią o letnich wakacjach w tej instytucji. Przytulne i czyste pokoje nie wzbudziły niezadowolenia. Niesprzyjmowaną zaletą jest obecność basenu, w którym dzieci mogą grać i swobodnie kąpać się. Tam jest, gdzie wydawać energię. Dorośli i dzieci cieszyli się z żywności, która wyróżnia się świeżością, różnorodnością i zawartością kalorii. Podsumowując, chcę podsumować, że obóz "Svyazist" pomaga uczniom spędzać święta wesoło, aktywnie i zabawnie.