270 Shares 4435 views

Tani Wynajem samochodów w Europie

Wynajem samochodów dziś normalna rzecz, zwłaszcza w Europie. Po pierwsze, jest to bardzo wygodne, ponieważ tani wynajem samochodów pozwoli Ci niezależnie odwiedzić ciekawe miejsca i nie zależą od harmonogramów transportu publicznego. Po drugie, często wynajem samochodów w Europie jest znacznie tańsze, jeśli wziąć pod uwagę koszt biletów kolejowych w UE. Cóż, ważną rolę odgrywa czynnik komfortu. Zgadzam się, w lecie w 40 stopniowym upale, znacznie wygodniej podróżować w chłodnym komfort samochodu, zamiast w zatłoczonych autobusach i pociągach.
Wybór wypożyczalni samochodów w Europie jest prawdopodobnie jednym z najlepszych na świecie, z klasy ekonomicznej do luksusu i samochodów sportowych. Rezerwuj samochód nie będzie miał trudności. Aby to zrobić, przejdź do Wypożyczalnia samochodów na miejscu, należy ustawić opcje wyszukiwania i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wchodzimy danych osobowych. Należy zauważyć, że leasing jest przeprowadzane przy pełnym zaliczki, dla których należy podać dane karty kredytowej. W Europie – stało się powszechne, a klienci bezpiecznie dostarczyć te dane.
Co należy zwrócić uwagę przy wyborze samochodu.
Nie należy zatem polegać wyłącznie na cenie notowanej na miejscu. Należy zwrócić uwagę na dostawcę polityki paliwowej. Jeśli, na przykład, trzeba wypożyczyć samochód w Hiszpanii na kilka dni, a następnie będzie zbliżać dostawcy oferują opcję jest pełna. Zazwyczaj takie pakiety są nieco droższe, ale w wyniku, płacisz mniej. Na przykład, jeśli okaże się wielki wóz w Barcelonie przez 7 dni tylko 50 euro, oferując tanie lokalnych dostawców. Ale w tym samym czasie musi być w miejscu zapłacić co najmniej 80 euro za paliwo, plus poziom usług, delikatnie mówiąc, pozostawia wiele do życzenia. I w tym samym samochodzie wynajmu w tej samej kategorii w międzynarodowych dystrybutorów kosztuje około 100 euro. W tym przypadku nie trzeba płacić za paliwo, jak międzynarodowe firmy wolą reguła jest pełna. Ponadto takie firmy cenią swoją nazwę, i dodatkowe usługi, takie jak ubezpieczenie od odpowiedzialności „kluczy” nie będzie narzucać.
Drugim czynnikiem przy wynajmie samochodu jest ubezpieczenie. Zazwyczaj wszystkie pakiety bazowe zawierają ubezpieczenie od uszkodzenia pojazdu (CDW) i ochrony przed kradzieżą (TP) z danej serii. Odliczeniu – Jest to kwota, którą klient płaci w przypadku uszkodzenia lub kradzieży pojazdu. Załóżmy, że wynajmowane WV Golf, który kosztował 5000 euro. Podczas wynajmu porwali go. Czy masz ubezpieczenie o odliczeniu 850 euro. Oto, ile płacisz, aw przypadku kradzieży samochodu. Można zamówić dodatkowe usługi zwrotu franczyzy. Płacenie przy wynajmie dodatkowo około 5 euro dziennie, w przypadku kradzieży, Dystrybutorzy obciąży Państwa karty kredytowej kwota franszyzy, ale dostaniesz go z powrotem od maklera przez kogo zarezerwowane pojazd. Aby to zrobić, należy dostarczyć raport policyjny, wyciąg z karty kredytowej, która pokazuje, jak wiele zostało wypłaconych dystrybutorom.
Dystrybutorzy na miejscu może również oferować swoje tak zwane „pełne ubezpieczenie.” Ale to jest często droższe, aw rezultacie można uzyskać te same usługi. Zdecyduj, jak mówią, ci.
Tak na zakończenie, chciałbym powiedzieć kilka słów na temat wynajmu samochodu marki. Często my, klienci, książka dokładnie Ford Focus czerwony, co widzimy na miejscu, ignorując słowa „Ford Focus lub podobny.” Fakt, że w zakresie wynajmu samochodu nie ma Fordy, Mercedes czy BMW, ale nie jest to kategoria pojazdów. Oznacza to, że w rzeczywistości, nie obiecują Ford Focus, samochód klasy kompaktowej, z 4 drzwiami i klimatyzacją. Może to okazać się samochód ze zdjęć na stronie internetowej, ale może to być samochód o tej samej wielkości i mów tego samego sprzętu, tym samym VW Golf, na przykład. Wyjątkiem są samochody klasy Suite. Jeśli masz zarezerwowane Porsche 911 czy Mercedes S320, te otrzymasz.