206 Shares 5759 views

BlackBerry: przygotowanie do zimy, a niezbędne procedury

W środkowej strefie w projektowaniu krajobrazu jest powszechnie stosowany jeżyna. Przygotowania do zimy tej kultury jest bardzo ważna i ma zasadnicze znaczenie dla udanej uprawy.


Estetyczne i wartość ekonomiczna

Piękne krzewy ozdobne są dobrze zabezpieczone piaszczyste zbocza, część dekoracyjnych ścian i żywopłotów. Zatem jeżyna (przygotowanie do zimy tej kultury zostaną omówione w tym artykule) będzie ozdobić swój ogród o każdej porze roku. Oprócz wartości, że ma do krajobrazu, kultura ta może być bardzo przydatna dla różnych żywności. Jeżyny, przygotowując się do zimy jest skuteczne, daje dobre plony. Jagody można gotować dżem, kompot i pszczele, które mają bogatą ciemny fiolet. Poza schronu podczas chłodniejszych miesięcy, ten krzew jest bardzo ważne, aby prawidłowo wyciąć. Od tamtej pory, a zacznijmy.

Jak wyciąć jeżyny w zimie

Podobnie jak w przypadku z ogrodem porzeczki, przycinanie najlepiej prowadzi się w dwóch etapach: pierwszy raz na wiosnę, a drugi – w upadku. Owoce ogród jeżyna pojawiają się na gałęziach, z których co najmniej dwa lata. Dlatego też, w buszu powinny być pędy przeszłości i bieżącym roku. A ci, a inne powinny być cięte. Na wiosnę, gdy tylko pąki zaczynają kwitnąć, należy usunąć pędy dotknięte przez mróz. Nawet te krzewy, które są dobrze przezimował, często zawiesza lub wysycha szczyt. Równolegle z rozwojem pędów bocznych na zeszłorocznych gałęzi pojawiają się i kiełkami korzeniowych. Z nich powinny być pozostawione do pięciu najsilniejszych. Usuń resztę. Wystarczy, aby pozbyć się z młodych pędów w okresie wegetacji. Pomoże to w zakładzie. Mniejsze procesy wokół, tym lepiej będzie czuć urządzeniu BlackBerry. Przygotowania do zimy również cięcia. Teraz trzeba usunąć pędy, które w tym roku przyniosły. Można to zrobić w drugiej połowie września. W tej chwili już zakończone dokładnie skutku we wszystkich strefach klimatycznych. Ucieczka jest lepiej wyciąć na korzenie – w tym przypadku, w pozostałej kikut nie może być zagnieżdżona szkodniki. Trzeba także wyśledzić i usunąć niepotrzebne gałęzie, które wzrosły od początku wiosny. I te, które chcesz zostawić dla owocowania przyszłym roku, trochę lepiej przyciąć do mocniejszego rozwoju pędów bocznych. Creeping odmiany jeżyn niech rosną do swojej maksymalnej długości. Oczywiście, to nadal zależy od subtelności dekoracji strony, ale zazwyczaj będzie wynosić co najmniej dwa metry.

Jak ukryć za jeżyna zimowym

Odmiany Creeping pokrycie w przypadku przewidywanego mrozy do minus 17 stopni Celsjusza. Mróz – tylko wtedy, gdy temperatura jest niższa niż -20 ° C. Jako materiał stosowany ukrywanie liści kukurydzy – są nanoszone po pędy tworzą wykopu. Zwieńczona gęstego polietylenu. Problemem jest ukrywanie wyprostowany pędów. Że nie zepsuł, powinny one przejść do końca sierpnia, stopniowo schylać do ziemi za pomocą przymocowanych do górnej części ładunku.