115 Shares 6235 views

Koniec młyn dla ślusarza

Jak zwykle, koniec młyn początkowo występował z kilkoma krawędziami tnącymi, albo, jak mówią, zęby. Spośród wszystkich typów urządzeń instalacyjnych jest imponująca różne, w zależności od geometrycznych: cylindryczne, stożkowe, końca, koniec, robaków i innych. Są one zdolne do obsługi wielu różnych materiałów – ze stali nierdzewnej i utwardzonych, drewno, grafit, żelazo, miedź, glin. Kompozycja plaskich część tnąca jest zawsze bardzo twardego materiału; mogą być ceramiczne wysokiej prędkości stali, cermet, kamieni diamentowych drutu odzież karta tablicą. Konstrukcja freza prowadzi się integralny z przykładów wykonania, gdy składa się ona w całości z jednego materiału w spawanych wykonania, w którym trzonek i część skrawającą połączone przez spawanie. Lutowane narzędzia umieszczone na sobie lutowanych elementów tnących i prefabrykowanych – składać się z różnych materiałów, jednak są zbierane za pomocą elementów montażowych – śruby, śruby, nakrętki. Frez należący do grupy narzędzi, które są w szczególności sposób mocowania w tulei urządzenia. Niezawodne przytrzymywanie ogona jest wykonany za pomocą cylindrycznego albo stożkowego kształtu. Zęby na części cylindrycznej ustawione dokładnie tak, jak instrumenty ostrze cylindryczny.


Typ limitu najczęściej używany w połączeniu z ręczną maszynę do pisania lub router. frezy do drewna dzielą się na:

  • zaciskowe ogony wiertła z cylindrycznych i stożkowych kształtów;
  • wspólne kroki nierówny rzędu zębów;
  • wierteł węglika;
  • wyposażona korony stałych i narzynek;
  • dla segmentu przycisków;
  • Kształcie litery T rowki.

Producenci pilarki produkować na sprzedaż wiele różnych narzędzi końcowych. Jednakże, wszystkie modele łączy wiele wspólnych elementów.

  • Krawędzie tnące. Typowe frez może zawierać jedną lub więcej krawędzi skrawających. Jedna krawędź popytu w przypadkach, gdy konieczne wydajność i czystość powierzchni roboczej odnosi się do wtórnej emisji. Do drewna Rozdrabniarka z dwóch krawędzi tnących. To zapewnia równowagę między jakością prac podjętych i efektywności. Krawędzie tnące mogą być wykonane w postaci stali szybkotnącej, stopu twardego, tak. frezy węglikowe końcowi zwykle kosztować nieco droższe.
  • Shank. Charakteryzuje się średnicy i długości. Średnica, jak zwykle, powinna odpowiadać w tulei maszyny. Uchwyty o wymiarach 8 i 12 mm są uważane za standard w Europie. Chociaż większość światowych producentów oferuje swoje maszyny więcej tulejki zaciskowe o różnych średnicach. Długość cholewka nie jest krytyczna.

I wreszcie, łożysko oporowe. Są one wyposażone w nie każdy koniec młyna. Obecność pozwala dokonać frezowanie profilowe łożyska, bez uciekania się do równoległej – tę rolę wciela się w bocznej detalu. Porusza się w linii prostej z krawędzi, łożysko określa trajektorii noża.