493 Shares 5974 views

opalarka do oleju odpadowego własnymi rękami

Jeśli jesteś właścicielem prywatnej gospodarki, a następnie przed pewno więcej niż raz pojawiło się pytanie o potrzebie ogrzewać mieszkania i budynki gospodarcze do garaży i warsztatów typu. To zazwyczaj używają różnych grzejników, jednak nabyć grzejnik absolutnie żadnej potrzeby, można zamiast tego użyć opalarki, co jest możliwe do wykonania własnymi rękami.


Gun Opis na wypracowanie

Cieplna zużytego oleju pistolet strukturalnie niewiele różni się od gatunku gazowych. Posiada palnik, który jest przeznaczony do pracy z ciekłym paliwem. Są bardziej konstrukcja i wentylatora do odprowadzania powietrza. Zamiast tego, czy zawór gazowy jest w tym przypadku pompa paliwowa jest odpowiedzialna za pompowanie paliwa ze zbiornika, który znajduje się pod kadłubem. Jest to podstawowa różnica.

Na zasadzie Grzejniki gazowe Sprzęt do pracy na zewnątrz może być jedna z dwóch wersji, pierwszy polega na wykorzystaniu bezpośrednich, podczas gdy druga – pośrednie ogrzewanie. Zanim zostanie dokonana na opalarka zużytego oleju, należy pamiętać, że produkty górnicze spalania jest znacznie bardziej toksyczny niż gaz ziemny.

Oznacza to, że nawet w dobrze wentylowanym miejscu, więc grzejnik stworzy niesprzyjające warunki w krótkim czasie. Jeżeli urządzenie jest wyposażone w oddzielny wylot spalin i rury do gazu spalinowego, broń może być stosowany wszędzie. W celu zapewnienia mobilności do obudowy musi zostać wzmocniona rama z kołami.

Konstrukcja opalarki na wypracowanie

Jeśli będzie zbierać opalarki do olejów odpadowych, to trzeba bliżej przyjrzeć się faktem, co stanowi taka struktura i jak to działa. W dolnej części znajduje się zbiornik paliwa. Urządzenie znajduje się z góry, nie występuje połączenie dmuchawy, a komorą spalania. Najnowszy będzie podawany do paliwa, po czym wentylator jest pompowanie gorącego pomieszczenia powietrza.

Rozpalania i transport górnictwie należy stosować:

  • rurę łączącą;
  • dysza;
  • filtrowanie;
  • pompa paliwowa.

Silnik musi być przymocowana do wentylatora. W centralnej części obudowy należy przymocować do komory spalania. Będzie mieć postać metalowego cylindra, którego średnica jest 2 razy mniejsza niż średnica obudowy. Kiedy pracuje się pojawi się produkty spalania spalania, wchodząc przez rurę z komory. W celu ogrzania się obszar w pomieszczeniu 600 m 2 musi wynosić około 10 litrów paliwa.

zespół utrzymujący

Jeśli opalarki będą zbierane oleje odpadowe, jest to niezbędne do dolnej części obudowy umieszczone 15 cm od góry. Do zbiornika oleju nie jest przegrzana, powinien być wykonany z materiału, który ma niską przewodność cieplną. Aby to zrobić, należy użyć metalowego zbiornika, który Harbor materiału izolacyjnego. Korzystanie z grubą metalu można wykonać górną część ciała, na to, aby zastosować rurę stalową.

Metodologia pracy

Gdy opalarka będzie tracić olej własnymi rękami, obudowa musi być zabezpieczone:

  • Wentylator z silnikiem elektrycznym;
  • Pompa dyszy;
  • komorę spalania o pionowej wylotu.

W następnym etapie, pompa paliwowa jest instalowany, przy czym zbiornik jest konieczne wycofanie rury, przez którą testowanie paliwa jest dostarczany do filtra, po czym – do dyszy. Górne końce obudowy musi być zamknięte oczka. Fakt, że wentylator jest zasilany energią elektryczną, konieczne jest, aby rozważyć oddzielnie. Jeśli nie ma dostępu do sieci, można użyć baterii.

Ważne jest, aby pamiętać, że opalarka olej odpady domowe – źródłem zwiększonego niebezpieczeństwa, dlatego należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Nawet jeśli obudowę przemieszcza się z licznika, a następnie jest strumień gorącego powietrza może mieć temperaturę 300 ° C, Dlatego urządzenie to nie nadaje się do użytku w pomieszczeniach zamkniętych, ponieważ produkty spalania mogą być niebezpieczne.

Zalecenia ekspertów montaż

Olej odpadowy opalarki, które wykonane zostały przedstawione w artykule ma komorę spalania, która jest wykonana z rury. Powinna ona być wybrana w odniesieniu do grubości ścianki, parametr ten musi być wrażenie. Komora spalania musi być wyposażone w otwór, w którym wtryskiwacz, który będzie usytuowany na jednym boku. W górnej części rury kominowej być położony.

Ważne jest, aby kupić lub znaleźć wirnik wentylatora. Urządzenie to odpowiedzialne za kierowanie przepływu powietrza. Podczas montażu należy przestrzegać określonego algorytmu. Z jednej strony korpusu powinien być ustawiony wentylator, jego wydajność powinna być wystarczająca dla skutecznego działania. W komorze spalania powinny być usytuowane w centrum, to jest znajduje się w obudowie. Pod koniec swego ustawionej dyszy.

Komora spalania może działać ocynkowanej rury, przede wszystkim – do znalezienia średnicę żądanego produktu. Po obu bokach jest zamknięty, a w kolejnym etapie odbywa się w nim w technologii komina otworu i dyszy. Komora spalania jest wymagane zainstalowanie pezorozzhigom. Zaleca się, aby zaopatrzyć się w produkty, które można kupić w sklepach.

opalarki oleje odpadowe, jak opisano powyżej, zostały dostarczone, może mieć zbiornik paliwa. Jak to jest lepiej wziąć gotowe produkty o odpowiednim rozmiarze. W przestrzeni stała pompa paliwa i filtr paliwa wtórnego. Pompy i wtryskiwacza w następnym etapie są połączone dodatkowo filtr, przez który będzie dostarczony paliwa.

wniosek

Wentylator jest połączony przez ściemniacz zasilania, ale może się obejść bez tego urządzenia, a to pozwala na regulację temperatury powietrza łopatek wirujących intensywności. Jednocześnie zużycie paliwa nie wzrasta.