555 Shares 3995 views

przepływowy ogrzewacz wody AEG: zasada działania, korzyści i kosztów

Każdy z nas przynajmniej czasami do czynienia z brakiem ciepłej wody w domu, czy to sprawdzanie systemów zaopatrzenia w wodę w okresie letnim, wypadek w każdej porze roku, a nawet pobyt w domu, w którym gorąca woda nie jest jako takie. W tym ostatnim przypadku, zwykle zainstalowany ogrzewania wody gazem, który jest tańszy elektryczny, lecz w tym samym czasie wody doskonałe ciepła. W innych przypadkach, ludzie wolą nie angażować gazem wybuchowym i kupić wersję elektryczną, która będzie podgrzewać wodę, a sama jest bezpieczniejszy. Jednym z wielu modeli na rynku, jest podgrzewacz wody AEG (Allgemeine Elektricitäts Gesellschaft).

parametry techniczne

 • Podgrzewacz wody AEG – przepływ.
 • Sposób ogrzewania wody – elektryczny.
 • Sposób dostarczania wody – bez ciśnienia lub ciśnienia (w zależności od modelu).
 • Ciśnienie wlotowe – 0.18-10 atm.
 • Moc znamionowa – 7,5 kW.
 • Wymagane napięcie – 220 V.
 • Zamontowane pionowo elastyczne połączenie dla dopływu i odpływu jest zamocowany od dołu.
 • Grzejnik jest zamontowany na ścianie.
 • Wymiary (długość x szerokość x T) – 20 x 36 x 10,6 cm.
 • Waga – 2 kg.

Zasada działania

W podgrzewaczu przepływowym systemie sterującym RMC AEG 75 do ogrzewania zimnej wody do pożądanej temperatury, do użytku domowego (na jednym lub większej liczbie punktów poboru). Pożądana temperatura wody jest za pomocą mieszalnika lub pokrętłem na panelu przednim.

Konstrukcja jest w oparciu grzejnik rurowy (promiennik), który jest wykonany z miedzi. To jest w metalowej kolbie o wysokiej wytrzymałości. Takie grzejniki nie są dotknięte twardości wody, dzięki czemu mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie jest woda. Specjalna powłoka wewnętrznej powierzchni główki i zabezpiecza element grzejny z kożucha. To PETN chłodnia układ grzejnika, a gdy on przegrzany, urządzenie przełącza się automatycznie.

Ogrzewacz przepływowy AEG i podobne nie gromadzą się wody, a następnie ogrzewa się i ogrzewa w czasie rzeczywistym, w zakresie koniecznym do określonej temperatury. Należy zauważyć, że ze względu na taki system działa mniejsze zużycie energii.

Ważne jest, aby pamiętać, że różne modele podgrzewaczy wody przeznaczone są do pracy w różnego rodzaju napięcia (jedno-, dwu- lub trójfazowe).

Ciśnienie AEG podgrzewacz wody jest włączony i pracuje pod stałym ciśnieniem wody, dopływ wody do podgrzewacza prowadzi się stale, niezależnie od tego, czy urządzenie jest włączone. Gravity mniej energii i, w przeciwieństwie do ciśnienia, może pracować tylko jeden kran w domu. W miejsce wejścia wody do urządzenia jest ustawiona na sterowanie wysokociśnieniowego zaworu wody w rurach u wylotu zdarza swobodny odpływ wody.

bezpieczeństwo

Niemiecka jakość i zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa są gwarancją dobrej i bezpiecznej eksploatacji. Do swobodnego przepływu i przepływu przez podgrzewacz wody AEG ciśnienie działało długości i bez problemów, jest wbudowany w ochronie przed przegrzaniem ograniczenie temperatury, która zapewnia bezpieczne działanie urządzenia elektrycznego. Istnieje również ochrona przed kontaktem z drutu i do typu urządzenia woda AP-25, dzięki podgrzewacz wody może być zainstalowany w bezpośrednim sąsiedztwie mieszalnika i umieścić prysznic.

Może być używany jako prywatnym domu / mieszkania, a także na rynku nieruchomości komercyjnych, a niektóre modele – przedsiębiorstw żywienia społecznego, gdzie woda jest praktycznie wyłączony w ciągu dnia pracy.

Korzyści AEG podgrzewacz wody

 • Niewielki rozmiar (zajmując mało miejsca, w przeciwieństwie do dużych grzejników 30 litrów wody, ale dobre ciepła woda).
 • Opłacalne (nie „zjada” pieniądze, że jest. K. Gdy grzejnik jest spędził stosunkowo niewielkie ilości energii elektrycznej).
 • Duża pojemność (zdolne do pracy bez przerwy przez kilka godzin).
 • Może dostarczyć ciepłej wody kilka punktów (można podłączyć zarówno wykładziny do kranu w łazience i kuchni, ale ta opcja nie wszystkie modele).
 • Wielokrotne zabezpieczenia urządzenia, jak to opisano poprzednio.
 • Automatyczne włączanie i wyłączanie w przypadku przegrzania, to nie zacznie płynąć ostro zimną wodę.
 • Możliwość regulacji mocy (droższe modelu, tym większa możliwość regulacji ciśnienia wody, temperatura wody).
 • Łatwa instalacja dzięki swoim niewielkim rozmiarom i wadze, a także kompletem instrukcji i instalacyjnych.
 • Przystępna cena na większości modeli.
 • Gwarancja od producenta we wszystkich sklepach wynosi 3 lata, niektóre gatunki – nawet do 10 lat.

Opakowanie i wygląd

W zestawie z podgrzewaczem wody przy zakupie otrzymasz urządzeń w pełnym wymiarze godzin, oszczędzania wody prysznica z mocowaniem kołnierz, jak również instrukcje obsługi i okablowanie do podłączenia do sieci. W sklepie można wybrać dodatkowe akcesoria w postaci główek prysznicowych, przewodów, armatury i tak dalej. N.

Paleta kolorów jest ograniczony do grzejników czarno-woda. Uchwyt jest zwykle przydzielane czerwony pasek.

Szacunkowy koszt

Elektryczny podgrzewacz wody AEG od 7 do 80 tys. RUB. Koszt zależy od przepuszczalności (ilość litrów na minutę) z możliwościami sterowania (przyciski, panel dotykowy, zdalne / Y), z wyglądu i innych właściwości. Podgrzewacz wody AEG RMC – jeden z najbardziej popularnych i średnich cen modelu kosztuje około 15 tysięcy rubli ..