810 Shares 4162 views

Jak sprawić, by dom stash?

Nawet jeśli w domu nie ma wiele wartości, wciąż jest mało prawdopodobne, chcesz je stracić. Co powiedzieć o dość imponujące oszczędności! Od otaczającej nas rzeczywistości każdy dzień staje się ponury, a liczba włamań wzrosła kilkakrotnie, należy zastanowić się, jak zrobić kryjówkę w domu. Lepiej dmuchać, jak mówią, Bóg trzyma, więc wszystko jedno, aby zachować najcenniejsze poza zasięgiem wzroku.

Podstawowe zasady deposit box

Zanim porozmawiamy o tym, gdzie i jak zrobić cache, zapamiętać kilka prostych zasad, które pomogą Ci zaoszczędzić swój dobytek i wszystkie swoje tajemnice:

 • nie wkładaj wszystkich „grzyby” w jednym koszyku, jeśli cache, wbrew oczekiwaniom, zostaje znaleziony – stracą wszystko naraz;
 • regeneracji skrytek, być twórczy;
 • uczynić pamięci podręcznej w pamięci podręcznej – jeżeli stwierdzą, jeden, drugi jest prawdopodobnie pozostaną nienaruszone;
 • Uniknąć oczywistej przechowywania; Jeśli słyszałeś o tej „nychke” co najmniej trzy razy, to niepewna pozycja;
 • ukryć domu tylko niż skłonni do podejmowania ryzyka;
 • myśleć o historii odciążających na wykrywaniu przypadków ukrytych (jeśli ukrywanie od domu);
 • Jeśli nie chcesz, aby znaleźć coś, nie ukrywać – umieścić w widocznym miejscu.

Nie jest to z pewnością miejsce ukrycia

Istnieje wiele oczywistych miejscach, i jest powszechnie znana od dawna. Włamywacz badać je w pierwszej kolejności. Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić kryjówkę, upewnij się, że prywatne miejsce nie stosuje się do następujących.

 • Skrzynki stoły, komody, ścian mebli, pianin, secretaires i tym podobne. To zbyt oczywiste zapas łatwo wykryć nawet dziecko.
 • Wśród ubrań jako czyste i brudne. Nie należy oczekiwać, że pogarda złodziej przewracać kosz złych skarpetki pachnący.
 • Kieszenie i wyściółka starego płaszcza lub marynarki. Jest to wartość jest również łatwe do znalezienia.
 • W nowych i starych kaset wideo, czasopism i książek. Odwrócony biblioteka – klasyczny atrybut każdego napadu.
 • Pod materacem lub wewnątrz. To zabawne, ale wielu ludzi (i nie tylko) w podeszłym wieku nadal trzymać tam swoje oszczędności.
 • Przez lustra, ściennych i podłogowych dywanów i obrazów. Wierz mi, trzeba znacznie więcej czasu, aby to naprawić, „skhovanku” niż złodziej się ją znaleźć.
 • Spłuczki WC. Jest to kolejny klasyczny przykład pamięci podręcznej. Należy upewnić się, że złodziej koniecznie zajrzeć.
 • W zamrażarką, piekarnikiem, bank z jęczmienia, cukrem lub dżemem. Znajdź wartość nie może być pojedynczym ruchu.
 • Mezzanine. Z jakiegoś powodu, ludzie myślą, że jest to idealne miejsce do prowadzenia skarbonkę. Po tym wszystkim, nie jest tak dużo śmieci. Problem polega na tym, że złodziej nie będzie dokładnie sortowania zawartości antresoli. On po prostu rzucił wszystko na raz i szybko odnaleźć ukryte.
 • Wideo, audio, innych urządzeń gospodarstwa domowego. Jeśli coś stoi, istnieje ryzyko, że będzie przeprowadzać wraz z pamięcią podręczną, a jeśli stary – złodziej będzie miał pytanie, dlaczego do tej pory nie śmieci wyrzucane.
 • Pod podłogą lub tapety. Jeśli złodziej w pośpiechu – może to działać, ale jeśli zaczną grzechot ścianach, …

Ukryj płaskie i ważne

Więc jak zrobić kryjówkę dla pieniędzy (pokupyurno) lub na coś subtelnego, takich jak folder z dokumentami? W tym celu najczęściej wykorzystywane nisze i wnęki w meble zrobić. Podwójne dno w szuflad, szafek na dole ciężki – co trzeba. Oczywiście, aby uzyskać żądany dokument, trzeba będzie zwolnić szafkę ze wszystkimi rzeczami i obrócić do góry nogami, ale tym razem złodziej nie będzie dokładny.

Nawiasem mówiąc, jak podwójnej wnęki nie jest najlepiej wyposażyć podwójne dno i podwójne sufit – pamięć podręczna jest trudniejsze do znalezienia.

Jeżeli dokument składa się z zaledwie kilku liści, można go zwinąć w rurkę i trzymać na przykład pod okapem lub w seksie uchwyt mopa.

Ukrywanie mała i cenna

I jak sprawić, by Twój dom pamięci podręcznej, jeśli chcesz coś ukryć trójwymiarową, takich jak złoto, kamienie szlachetne, monety, dysk flash USB z informacji lub rolki pieniędzy?

Najbardziej popularne (a więc najbardziej zawodne) jest cache w drzwiach. Jest to ten sam wariant, gdy górny koniec skrzydła bramy jest wiercony wnękę, w której jest włożona do metalowej rurki, na przykład cygar. Wewnątrz łatwo wprowadzić drobne przedmioty. Taynichok można usunąć w prosty magnes. Zauważyć, patrząc na drzwi, jest to niemożliwe, ale musimy tylko uruchomić swoją dłoń na górze – i voila …

Innym popularnym cache często wyposażone w gniazda. Najważniejsze jest to, że obwód z mieszkania, wiele gniazd, zawsze identyczne w wyglądzie. Jednym z nich jest fałszywa. Aby go znaleźć, przewracać wystarczy na pokrycie wszystkich. Jeśli nie użyć śrubokręta i po prostu je łamać, Twój sejf odkryto bardzo szybko.

Aby bezpiecznie schować drobne przedmioty, maskują je pod przedmiotów codziennego użytku i zlokalizować w oczach. Puszki z colą, długopisu, w której zamiast makaronu – sto dolarów, pudełko spinaczy z podwójnym dnem – to tylko nasienie na swojej wyobraźni.

Nie wierzę, że ktoś lepiej zrobić to sam

Dzisiaj, w różnych miejscach, zwłaszcza chiński, oferowane niezliczone drobiazgi, które mają ubytków ukrytych zanachek. Jeśli chcesz coś ukryć przed ich domu – może pracować. Ale jeśli boisz się złodzieja, opcja ta nie będzie działać. Jeśli obejrzałeś całkiem drobiazg, to z pewnością jest to znana i włamywacz. Możesz być pewien, są też zainteresowani „co nowego” w sferze swojej działalności.

W tym przypadku, nie masz wyboru, jak zrobić kryjówkę własnymi rękami. Jedynym sposobem, można mieć pewność, że ta skrzynka jest tylko jedna kopia. Jeśli można majstrować żadnych rzemiosła, może stać się poważnym narzędziem – pamięć podręczna może być wykonane w jednym z pamiątkę. Jeśli masz talent Bóg pozbawił – będzie musiał rozciągnąć wyobraźnię.

Ukrywanie dzieci z rodzicami

Wielu członków młodego pokolenia, zwłaszcza palacze, są zainteresowani w pytaniu: jak zrobić zapas w domu z rodzicami. Rada nie może być proste: nauczyć się dym – Naucz się nie ukrywać. Ale to teksty. W rzeczywistości, pamięć podręczna może być bardzo wiele. Staraj się utrzymać je w miejscach, gdzie rodzice wolą nie patrzeć. Klasyczny buforuje młodzieży sprawia, że blok systemowy komputera, pudełko spod CD, miękkie zabawki i tak dalej.

Nawiasem mówiąc, jeśli masz małe dzieci i zabawki rozrzucone – to znane, możliwe jest, aby umówić się na kryjówkę w jednej z nich. Najważniejsze jest, aby wybrać taki, który przeszkadza dziecku, a on jest z nią nie gra. Ta skrzynka nie będzie wyglądać podejrzanie, i zdemontować wszystkie maszyny i kroić złodzieja jest mało prawdopodobne.

Najbardziej niezwykłe kryjówka

Przede wszystkim myśleć o tym, jak dokonać wiarygodnego kryjówkę, znaleźć miejsce, gdzie złodziej nawet nie myśleć grzebać. Oto kilka przykładów:

 • w starych butach – jeden lub dwa duże rachunki można wpakować pod wkładki w butach i umieścić wraz ze wszystkimi buty; Najważniejsze, że buty nie wyglądają zbyt szczery śmieci – może to wzbudzić podejrzenia; również, że ważne jest, aby pamiętać, że buty lub trampki, aby ukryć pieniądze, w przeciwnym razie można przypadkowo rzucać swój zapas;
 • w kobiecych klocków – tu wchodzi w grę faktu obrzydzeniem; głównie mężczyźni, pod karą śmierci, aby nie dotknąć damy ośrodkach zdrowia; zwłaszcza, że on nie przyjdzie do głowy, aby każdy znalazł gut uszczelkę; jeśli pieniądze są ukryte wewnątrz jednego z nich i dokładnie uszczelnić go ponownie, a następnie najprawdopodobniej pamięci podręcznej pozostanie nienaruszony; Ponownie, to jest dobre, a co nie należy zapominać, że jest tam coś;
 • w probówce pasty do zębów, szampony butelki, fiolki dezodorantu; prawie każdy przypadek może być wyposażony w podwójne dno, i to będzie nie różni się od własnej naturze; najważniejsze, aby umieścić je tam, gdzie nie będzie ośmieszyć; na przykład butelkę żelu pod prysznic będzie wyglądać dziwnie w klatce piersiowej lub w barze.

Cache „z truskawek”

Jak już wspomniano, w organizację pamięci podręcznej mogą być odtwarzane na ludzkim niesmakiem lub spróbować mylić poszukiwacza. Pomyśl, jak zrobić kryjówkę w jednej z intymnych zabawek – i wartości są prawdopodobnie pozostaną nienaruszone. Nawet jeśli nie korzystać z tych rzeczy w swoim życiu seksualnym, kupić kilka i czyste miejsce, gdzie „to” jest zwykle ukryte: w szafce nocnej przy łóżku lub kryjówki w sypialni.

Jeżeli złodziej znajdzie w domu żadnego „adaptację” odchylenia seksualne, jest prawdopodobne, pogarda, aby go dotknąć, a nawet bardziej dokładnie rozważyć. Kraj będzie wyglądał jak zabawka seksu, tym lepiej.

Ta metoda jest najbardziej prawdopodobne, nie nadaje się dla tych, którzy mają małe dzieci lub „lyubopytnikam” będzie musiał jakoś wytłumaczyć, co to jest.

wniosek

Jeśli nadal nie wiem jak zrobić kryjówkę w domu i po prostu nie mają pojęcia, gdzie się ukryć ten czy inny przedmiot, bawić się z dziećmi w chowanego. Specyfika polega na tym, że nie musi się ukryć, ale umieszczone w zacisznym miejscu małych obiektów i ich szukać na „gorąco – zimno”. Dzieci – słynnego wynalazcy. Nie można sobie wyobrazić, jak wiele różnych miast w pamięci podręcznej może pokazać, gdzie nie można było myśleć.

I jeszcze jedno: jeśli chcesz bezpiecznie ukryć swoje kosztowności, nie stosować żadnej z metod wymienionych w tym artykule. Po przeczytaniu o nich, można dowiedzieć się i złodzieje. Wymyślić coś własnego, oryginalnego – i oszczędności pozostanie z wami.