689 Shares 4500 views

7 Takie rzeczy się właścicielem prywatnego domu robić raz w roku

Jeśli kupiłeś prywatnym domu, trzeba się przyzwyczaić do zrobienia mnóstwo rzeczy. Jak dbać o takiego mieszkania jest bardzo różni się od prac w mieszkaniu. Jednak z biegiem lat można się przyzwyczaić, a teraz podjazd, który chcesz zmienić, stoi opuszczony przez kilka miesięcy. Być odpowiedzialnym gospodarzem! Zbierz siły i zrobić wszystko, co musi być powtarzane co roku, aby doprowadzić swój dom w idealnym porządku.

Czyszczenia rur i śliwki

Rury i odpływy na dachu gromadzi ogromną ilość zanieczyszczeń – liści, a nawet martwe gryzonie! Wszystko to powinno być rok oczyścić, ponieważ czystość kanalizacji jest kluczem do bezpieczeństwa dachu i usunięcia z niej śniegu i deszczu. Wystarczy pomyśleć: wystarczy, aby poradzić sobie z problemem czasu – i można zapomnieć o tym przez cały rok!

Czyszczenia dywanów pary

Tak, jesteś czysty człowiek, który nie jest zbyt śmieci w domu. W każdym razie, na podłogach nagromadzonego brudu, zwłaszcza jeśli mieszkasz w śnieżny lub zakurzonym mieście. Równie ważne jest, aby przeprowadzić czyszczenie i tych, którzy mają dzieci lub zwierzęta. Użyj specjalnego czyszczenia parą, lub zadzwoń do specjalistów, aby cieszyć się dywan, który wygląda podobnie jak pierwszego dnia po zakupie!

Mycie okien

Tak, najprawdopodobniej wytrzeć okno, ale wiele zrobić tylko wewnątrz. Spróbuj je oczyścić i na zewnątrz, mycie Parapet i ramki tak jak powinien, co najmniej raz w roku, nawet jeśli nie to nie jest bardzo wygodne.

Złóż zamówienie w szafach

Tak, ta rada nie odnosi się tylko do właścicieli domów, ale że muszą sprzątać regularnie, dzięki czemu więcej miejsca można utworzyć większy bałagan. Zrozumieć każdy pokój po drugim, biorąc wszystko, a idąc za ich pośrednictwem.

przycinanie drzew

Jest mało prawdopodobne, że twoi sąsiedzi jak gałązki, liście natryskiwane na ich miejscu. Złożyć zamówienie na ich ziemi, przycinanie drzew i krzewów, usuwanie martwych gałęzi.

Wezwać serwis w celu zwalczania pasożytów

Czy uważasz, że trzeba radzić sobie z karaluchami tylko wtedy, gdy się inwazji kuchni? Nie ma Pan racji. Regularnie przez specjalną usługę, by sprawdzić dom, tak aby nie napotkać następnie z bardziej poważnych problemów.

Uważaj na sprzedaży domów na swojej ulicy

Nawet jeśli nie planuje się poruszać, być na bieżąco z rynku nieruchomości i od czasu do czasu sprawdzić ceny. Ponadto, będzie ciekaw, ilu sąsiadów kosztowała ich nowy dom.