772 Shares 7519 views

Walka bezdotykowe – rzeczywistość na poziomie legendy

O walce bezdotykowego, wiele sztuk walki mistrzów znane od czasów starożytnych. Technika ta, gdy między przeciwnikami ma kontaktu fizycznego, nie ma wpływu siły fizycznej, ale w tym samym czasie przeciwnik odczuwa skutki. Traci równowagę, spada, odczuwa ból, a nawet mogą wypaść. bitwa umiejętność bezstykowych jest uważany za najwyższy poziom osiągnięć w różnych technik walki. Tutaj używamy innych technik – pracuje z biopola, niewidzialnej energii organizmu. Walka bezdotykowe – to straszna broń, jeśli opanować prawidłowo i prawidłowo. Mistrzowie mówią, że to nie ma sensu, aby rozwijać tę technikę, jeśli nie masz doświadczenia w tradycyjnych sztukach walki.

Gdzie bezstykowych bitwa GRU?

Teoria o pochodzeniu tej techniki ma obie opcje wschodnie i zachodnie. Najbardziej znanym mistrzem walki bezkontaktowej na Wschodzie – jest Morihei Ueshiba, twórca Aikido. Mistrz sztuk walki wschodnich wyjaśnić fenomen obecności technologii energia Qi, gęstość, które można regulować, a tym samym znacząco wpłynąć na przeciwnika. Wybitny rosyjski mistrz, który uczy się walki bezdotykowe, Aleksander Leonidowicz Ławrow wszedł do historii służb wywiadowczych na równi z takimi nazwami jak Kadochnikov i Vishnevetskii. Ci ludzie opracowali teoretyczne i praktyczne metody szkolenia i nieuzbrojony i bezkontaktowej walki. Aleksander Ławrow – specjalista w przygotowaniu części jednostek specjalnego przeznaczenia, praktycznych narzędzi programistycznych, odwołają się do specyfiki ludzkiej psychologii i psychofizyki. Ale jego zdolność do magicznego wydają na pierwszy rzut oka, kiedy człowiek zaczyna angażować się, że rozumie technikę bezkontaktowej walki – jest znajomość psychologii, anatomii, fizjologii i strukturze energetycznej człowieka. Ławrow System został stworzony w celu zmniejszenia liczby ofiar wśród żołnierzy. Obejmuje ona podstaw rosyjskich technik walki i Kadochnikova Vishnevetzkogo.

System „Szkwał”

System zaproponowany przez Ławrowa, ma na celu uratować życie żołnierzy i oficerów w walce. W nim, użył własnych metod, czasami będzie sprzeczne z przepisami wojskowymi. Na przykład uczniowie spali z broni osobistej, chociaż to było wymagane przez przepisy do przejścia. Tak więc oni przestali bać się nożem lub pistoletem, byli świadomi swojej śmiertelności, ale nie wpaść w osłupienie, gdy atakuje wroga. Myśliwce są lepiej prowadzone w warunkach bojowych, lepsze posiadanie broni. Ławrow zauważa: w wojnie uczyć się szybciej i wyjaśnia tę cechę psychiki. Kiedy człowiek wisi nad realną groźbą śmierci w nim obudzić zdolności rezerwowej. Bezstykowych bitwa pod „Flurry” – rozwoju, który nie tylko pomogło dziesiątki bojowników wrócić żywy z strefach bojowych. Zauważono również, że nie ma powojennej syndrom i urazy psychiczne. Wszystkie urządzenia Ławrow dzisiaj naukowo uzasadnione, ponieważ pułkownik pracował z wiodącymi rosyjski neyrofizikami w sortowaniu funkcje ludzkiego mózgu.