584 Shares 9443 views

Dzheff Hardi. Biografia, sport skrzyni korbowej

Myśliwiec w wadze półciężkiej tytułu w ringu zachowuje się jak część zespołu i jeden. Ma wiele nagród i jest obecnie członkiem w TNA. Hardy rozpoczął swoją drogę do występów w Omega, którego organizatorem był z bratem Mattem. Po kilku występach braci Hardy dostać w WWE, gdzie grał w zespole i walk alone.

Biografia Dzheffa Hardi

Jeff urodził się w Północnej Karolinie w normalnej rodzinie robotniczej. Jego ojciec wzrosła tytoniu, a jego matka zmarła na raka, gdy Jeff miał zaledwie 9 lat. Od najmłodszych lat był to rodzi miłość do sportu. W dziewiątej klasie, Hardy był zaangażowany w wyścigach motocyklowych. Wtórny młody człowiek lubiący gry w baseball, ale został zmuszony do porzucenia sportu, jak w jednym z wyścigów rannych rękę. Jednak to nie przeszkodziło mu wziąć futbol amerykański, a także zarejestrować się w zapasach. Mimo, że gra musiała rzucić piłkę, a zajęcia zapaśnicze wymagała dużo czasu. W tym sporcie, Jeff nie był sam, ale razem ze starszym bratem Mattem. Ponadto założyli terenówka OMEGA. Zatem możemy mówić o tym, co twój ulubiony sport jest ten facet stał się zapasy.

Walki Jeff Hardy i na początku kariery

Wrestlingu kariera rozpoczęła się zwykłą trampolinie w ogrodzie, który dał braciom ojca Hardy. Jednak zamiast korzystania z daru losu, bracia przekształcił go w ringu, gdzie praktykowane uderzeń. Większość z tych ataków, były wzięte z walk widzianych w telewizji. Tak więc, Hardy nie jest żart zainteresował się zapasy.

W 1990 roku na ulicach miasta były amatorskie walki są organizowane Kenneth Morgan. W tym samym roku, poznałem go Hardy braci, Kenneth i napisał je na pierwszej walce. Z Morgan jechali w całym stanie, uczestnicząc w różnych walkach. Dopiero w 1992 roku, bracia są wprowadzane do Stellionom który oferuje je wykonać na profesjonalnym ringu.

Walki w WWF

Po wielu amatorów walczy Jeff i Matt dostać się do WWF. Oczywiście, tutaj nie było bez wpływu Stelliona. Jednak początkowo nie było problemu, ponieważ pierścień nie pozwala nieletnich. I w tym momencie Jeff był 18 lat. Ale wyglądał w tym czasie, znacznie starszego niż jego wieku, więc nie było pracy, aby rzucić się raz w roku. Jeden z „chipy” sportowiec był Dzheffa Hardi tatuaż.

Na początku swojej kariery, Jeff miał być worek z driving range lub, innymi słowy, dzhoberom. Ten typ myśliwców było konieczne podkreślenie tożsamości swoich przeciwników. Thunder niedoświadczonych przeciwnicy wygrali reputację, co pozwoliło im przejść do następnego poziomu. To nie jest łatwym akcji spadł Dzheffu Hardi na początku kariery swojego myśliwca. Ale nie na długo.

Z TWF Omega

Nieco później, bracia organizować WWE TWF. W tym są one wspomagane przez swoich przyjaciół na sporcie. Większość sportowców czasu zajmowali się, że praktykował techniki widoczne w walkach w telewizji. Federacja zmieniła nazwę z każdej nowej walki, a było ich wiele. Po roku bracia Hardy pojechaliśmy całą północne wybrzeże Stanów Zjednoczonych.

Jakiś czas później federacja zmieniła nazwę na OMEGA. Wynika to z inicjatywy starszego brata Matta. Nowi bracia Federacja wypracować nowe ataki są coraz popularniejsze i są postępy w ich karierze. Ale od 1998 roku, o nich słyszał coraz mniej i mniej. Oznacza to jedno – trzeba coś zmienić.

„Hardy Boys”, albo walczyć w WWF

Mówiąc o OMEGA całkowicie zniknął, bracia przenieśli się do nowej federacji WWF, co przyczyniło się do znajomości z Mayklom Heysom. I już w 1999 roku bracia Hardy zdobył swój pierwszy tytuł w zespołowej walce. Zespół miał nazwę „The lęgów” i zawiera, oprócz Jeff i Matt, również Hays. Jednak mniej niż miesiąc, w zespole rewanżu powrócił pas.

Kilka miesięcy później, „Do lęgów” do czynienia z parą – Christian i Edzhemem. Quest stała się bardzo dyskutowane, ponieważ schody były wykorzystywane w nim, a ten świat wrestlingu nie jest jeszcze znana. Po ciężkim bitwa została wygrana przez braci Hardy.

Później bracia wielokrotnie wyjdzie przeciwko Christian i Edge. A wygrana nie zawsze było to możliwe.

Chwała Dzheffa Hardi w 2000 roku

W związku z posiadaniem ryzykownych praktyk, Jeff zaczął wyróżniać się z zespołem. Przyjęcia Dzheffa Hardi wyglądał cały bardziej spektakularny za każdym razem. To przyczyniło się do jego oddzielenia od zespołu. I wynik był oczywisty. Pojedyncze występy zdobył większą popularność Jeff, nie można powiedzieć o jego bracie. Gdy bitwa była Hardy braci, gdzie były do współpracy ze sobą. W tej walce wygrał młodszy brat – Jeff. Po tej walce, jak się wydaje, i nie może być żadnych połączeń braci z powrotem w zespole.

W roku 2001 Dzheff Hardi, wraz ze swoim byłym partnerem odbiera telefon od Undertaker. W tej walce zostali pokonani. Ponadto, po walce, Undertaker atakuje je i powodując poważne obrażenia.

Po zakończeniu Undertaker ze swoim młodszym bratem, zaatakował starszą Hardy. Matt czekał ten sam los. Po tych porażkach bracia znowu tworzą jeden zespół.

obecnie

Jest to niemożliwe, aby wymienić braci jeden spójny zespół. następnie uciekają przez długi czas, zaangażowanie w walce jeden na jednego, a następnie ponownie połączyć w jednym poleceniu. Każdy z braci osiągnęła znaczące wyniki w zapasach, ale przede wszystkim jest zasługą Jeff. Ma wiele nagród i tytułów, z których wiele liści i wraca do niego wielokrotnie.

Położenie pierścienia

Większość walk odbyła Jeff jako „twarz”, a tylko kilka razy, odstąpił od tej normy. Wszystkie jego walki to wykonanie wielu niebezpiecznych wyczynów, dla którego myśliwiec ma wiele nagród. Walki Jeff są uważane za najbardziej zabawne. W związku z faktem, że ma uzależnienia od narkotyków, Hardy często tracą dużą liczbę swoich fanów.

poza pierścieniem

Oprócz walki Jeff jest zaangażowany w inne projekty. Zwalcza również w innych wersjach i federacji, a także udział w programach telewizyjnych. W 2009 roku Jeff spada w reality show jako prezenter.

W 2001 roku Hardy pozuje dla magazynu Rollins kamienia, w 2003 roku opublikował książkę poświęconą karierze w zapasach.

życie osobiste

W 2011 roku ożenił się ze swoją dziewczyną Hardy Beth Britt, którą poznał w 1999 roku. W tym samym roku, kiedy grają ślub, narodziny ich córki.

Poza wrestlingu, Dzheff Hardi jest w zespole, gdzie piosenkarka. Ponadto Hardy jest zaangażowany i sporty motorowe, pasja, dla których jest tyle jego dzieciństwa. W pobliżu jego domu to świetny utwór, który został zbudowany przez Jeffa.

Odgrywa znaczącą rolę w życiu sportowca i sztuki. Dzheff Hardi jest zainteresowany rzeźbą wykonaną z tworzywa sztucznego. Wiele produktów dekoruje swój dom i okolicę.