587 Shares 2936 views

Natalya Vorobyova: zapasy, wygrana i łzy

Występy rosyjskich sportowców w freestyle wrestling na olimpiadzie w Rio pozostawił sprzeczne wrażenie. Trzy piękności dotarł do finału, ale żaden z nich nie mógł wygrać. W ferworze emocji prezesa Narodowego Wrestling Federation chłostać się przeciwko srebrnych medalistów, zarzucając im brak moralnych i wolicjonalnych cech. Londyn mistrz olimpijski w zapasach freestyle Natalii Vorobyova, zdjęcia, które nie zbiegają się na okładce publikacji sportowych, był najbardziej znanym spośród nich. Nie milczeć, i złamał prawdziwy skandal z wzajemnych wyrzutów i oskarżeń.


Charakterystyka sportowców

Nie tak dawno temu doszedłem do programu Igrzysk Olimpijskich damskiej freestyle wrestling. Natale Vorobevoy bardzo szczęśliwy, że jego rozkwitu zbiegła się z tego wydarzenia, lub jej wysiłki i praca na treningach nie przyniosły jej nic poza lokalnym i przemijające popularności. Więc pozostał na zawsze w historii sportu jako mistrz olimpijski i srebrny medalista rzeki Londynu.

Oprócz medali, nagród i tytułów, złowione w freestyle wrestling, Natalya Vorobyova ozdabia sportu jako jeden z najbardziej spektakularnych sportowców. I to nie tylko spektakularne, jasny wygląd.

Nie była bardzo ostrożny na dywanie, w przeciwieństwie do wielu swoich kolegów. Czasami zawodnik, zdobywając pierwsze punkty w walce, pozostawiając w martwych obrony i po prostu starając się nie popełnić żadnych błędów.

Natalya Vorobyova samo zapaśnicze żyje i oddycha, stara się wykorzystać każdą okazję, aby przeprowadzić spektakularny odbiór, bez względu na ryzyko. Stąd ogromna liczba zwycięstw w aktywach netto dziewczynki. I firma rolka z późniejszym tuszy stosuje się w końcowym poważnej rywalizacji z najlepszymi zawodnikami.

początku drogi

Natalia Vorobiev urodził się w małym miasteczku Tulun w regionie Irkucka w 1991 roku. Początkowo było to nie różni się od swoich rówieśników – te same lalki, chowanego i inne dziewczęce zabawy. Jednak w biografii Natali Vorobevoy boryka nie było przypadkiem.

Energiczne silna dziewczyna, ona bardziej lubił grać na zewnątrz z chłopakami, którzy podzielają ich zainteresowania i rosły prawdziwe „chłopczycę”.

Więc chłopczycą spódnica hit na siłowni, gdzie był zafascynowany free-style wrestling. Zdjęcie Natali Vorobevoy te lata hit energii i świecące oczy dziewczyny, która odbyła się z całą gorliwością nie dość dziewczęcy sportowego. I Natasza preferowane pociąg z chłopakami, biorąc pod uwagę, że dziewczyny nie są wystarczająco twarde i ostre. Tak pracowała na Tulun w swoim domu pod kierownictwem trenera KK Dzhiganchina.

wyłom

W wieku 16 lat w biografii Natali Vorobevoy przyszedł radykalnych zmian. Jak daleko Tulun nie był zbyt leniwy, aby przyjść znany Petersburg Specialist DM Gercheglo, którzy wzięli syberyjski Nugget do stolicy Północnej. Nie Natalya Vorobyova i nadal żyć i trenować, preferując Petersburgu zbyt próżny Moskwa.

Już w 2011 roku wyraźnie przejawia się na poziomie młodzieżowym, wygrywając Mistrzostwa Świata Juniorów.

Jednak sportowiec szczególnie głośno deklaruje się w dorosłego Mistrzostw Europy, które odbyło się w Belgradzie w przyszłym roku.

Bezwarunkowy faworytem konkursu był bułgarski Stanka Złatewa dziewczyna, która wygrała pięć kolejnych mistrzostw świata. W domu, legendarne Stanka trzykrotnie uznany za najlepszego sportowca roku, mimo obecności takich gwiazd światowej piłki nożnej z tamtych lat jak Dimitar Berbatov. Jednak nieznany w świecie wrestlingu Natalii Vorobyova nie tylko zdobył niesamowitą rywala i pripechatat łopatkami do maty, zdobył pewne zwycięstwo. Serbski dziewczynka została zabrana tylko brąz, ale okazało się, że nowa gwiazda wznosi się w sporcie.

Londyn triumf

Biorąc medal na Mistrzostwach Europy i pokonując jego główny rywal w zespole Ekaterinu Bukinu Natalya Vorobyova pewnie wygrał bilet do Igrzysk Olimpijskich 2012.

Najbardziej niebezpiecznym dla niej był ostatni finaliści Olimpiady Wang Jiao i bułgarski mistrz świata Stanka Złatewa. To była równowaga w zawodach w zapasach kobiet. Natalya Vorobyova, biografia w sporcie dopiero zaczynał, miał spotkać się z dwóch ulubionych ścieżki złota. Zachowywała się bardzo pewnie. W ćwierćfinale, że odniósł zwycięstwo nokaut i wszedł mistrz olimpijski w Pekinie Wang Jiao. Jednak Chińczycy nie mogli zrobić nic przeciwko Syberii, a także stracił ją wprost.

W finale, Natalyu Vorobevu już czeka Stanka Zlatev, który chciał się zemścić za upokarzającej porażki w Belgradzie. Jednak rosyjski sportowiec sprzedawane wprost po raz trzeci z rzędu w turnieju wygrał wyraźne zwycięstwo, wykonując jego znaku towarowego rzucanie i wprowadzenie przeciwnika w ramię.

I w większości Natalia jego zwycięstwo nie było niespodzianką, nawet przed Olimpiadą powiedziała, że jechał do Londynu po złoto.

Skandal w Rio

W biografii Natali Vorobevoy był miejscem nie tylko o zwycięstwo, ale na upokarzającej porażki i braku szacunku ze strony urzędników sportowych. Na Igrzyskach Olimpijskich w Rio, uznano za jeden z głównych pretendentów do złota, ona pewnie awansowała do finału. Jednak tu napotkał zacięty opór i stracił w równej scrum.

W odpowiedzi na bezinteresownej pracy Natalya Vorobyova słuchał jego adres nadużycie tyrady z prezesem federacji wrestlingu Rosji Michaił Mamiaszwili. Oskarżył Natalię i jej inne drużyny, która przestała krok krótki złota w niedostatecznej woli walki i tchórzostwa. Sportsmenka twarda reakcja na swojego szefa, a on wrócił na ich słowa, uzasadniając, że jego słowa zostały źle zrozumiane.

Zapasy i życie osobiste

Natalya Vorobyova jest uważana za jedną z najpiękniejszych dziewczyn w rosyjskim sporcie. Jej życie odbywa się nie tylko w szkoleniu i obowiązki mają swój czas i dla siebie.

Ona często pojawia się na różnych imprezach, słynny magazyn błyszczący uznany najlepszym sportowcem roku. Jednakże, podczas gdy Natalya Vorobyova nie weszło w związki małżeńskie.