513 Shares 7672 views

Zupa z kapusty Dieta (minus 24 kg miesięcznie): recenzje i wyniki (zdjęcia)

Kto kobiet nie chce wyglądać pięknie? W tym płci pięknej są gotowe do czynienia. A kiedy wyniki prac nie są zmuszeni czekać długo, kobieta po prostu latać ze szczęścia.


Wiosną wszystko spróbować postawić się w porządku, nie ma się czego wstydzić nosić T-shirty, szorty, stroje kąpielowe. Ale niektóre utrata wagi była trudna. Dla takiego zakresu kobiet opracował specjalną metodę bezbolesnego pozbycia się dodatkowych kilogramów kapusty diety – (minus 24 kg miesięcznie). Dlaczego kapusta, jak powinno być prawidłowo stosowane, a także niuanse diety – wszystko to opisano poniżej.

Wspaniały warzyw – kapusty, jej rodzaje

To warzywo jest znany ze swoich korzystnych właściwości na całym świecie. Kapusta słynie z wysokiej zawartości witaminy C. Nawiasem mówiąc, w tej materii to większy odsetek niż w pomarańczy i cytryn nawet. Jest ona wyjątkowa, że witamina C zawarta w nim jest nie tyle w jego czystej postaci, ale w sposób zrównoważony – askorbigene powodu pewnych procesów chemicznych. Kapusta zawiera również witaminy, ale w małych ilościach. Polecam tego warzywa ciąży we wczesnym stadium z powodu wysokiej zawartości kwasu foliowego (który bierze udział w tworzeniu owocu). Kapusta jest bogaty w cynk, żelazo, potas, wapń, fosfor, siarka, mangan, fruktozy i sacharozy. Zawiera on również włókna surowego, co powoduje wzdęcia, więc nie jest to grupa ludzi, którzy są przeciwwskazane w tego warzywa w surowej postaci.

Mówiąc o kapuście, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że może to być różnych typów, a wszystkie one są przydatne do utraty wagi:

 • kapusta;
 • brokuły;
 • kolor;
 • Bruksela;
 • Pekin;
 • Savoy;
 • kalarepa.

Kapusty: właściwości użytkowe

Zupa z kapusty Dieta (minus 24 kg miesięcznie) często wiąże się z wykorzystaniem białej kapusty. Ten gatunek jest duże zapotrzebowanie wśród mieszkańców naszego kraju. Może rosnąć w ogrodzie, jest skromny i dostępny dla wielu mieszkańców. Roślinny zawiera przeciwutleniacze, jego sok jest znany jako „eliksir anti-aging”.

Kapusta jest popularna także ze względu na nim można przygotować wiele potraw. Na przykład, niedopasowane rolki kapusta, sznycle kapusty. To może fermentować, smażyć, gotować w pierwszym naczyniu, i tak dalej. W rzeczywistości, jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej metody odchudzania, jak diety kapusty, minus 24 kg w ciągu miesiąca, który podałeś. Ale tylko w ścisłej zgodności z nią.

Zupa z kapusty Dieta dla 10 dni: jak szybko schudnąć

Nie każdy może wytrzymać miesiąc mono, bo zredukowała swoje opcje. Oczywiście, korzystając z nich, należy wyrzucić tyle, ile może straciły w ubiegłym miesiącu, ale wyniki będą cię zaskoczyć. Ci, którzy czują niepewność w ich wytrzymałości, oferowany jest możliwość kapusty diety przez 10 dni, to jest mniej męczące. Utrata masy ciała podczas tej długości wynosi do 10 kg.

Innym kapusta oraz dieta jest, że część może być nieograniczone: od małej łyżeczki do miseczka sałatki lub zupy. Przez 10 dni, można zmienić naczynia. Na przykład, w celu przygotowania różnych zupy kapusty.

Przybliżony menu jeden dzień skrócony dieta:

Śniadanie: kawa lub zielona herbata bez cukru, słodzików lub muffin. Niektórzy po prostu wypić szklankę wody, ale także użyteczne.

Obiad: sałatka składający się z kapusta, marchew, pomidory, być może oliwą z oliwek. może to być uzupełnione o Białko – gotowanej ryby.

Obiad: białej kapusty Apple z jaja kurze (pół) lub przepiórek (całkowita).

Jest jeszcze inna opcja technik w celu zmniejszenia strat waga – kapusta diety przez 5 dni. Do stosowania w produktach żywnościowych i potraw to nie różni się od poprzedniej. Ale ponieważ taka dieta przeznaczone tylko przez 5 dni, utrata masy ciała będzie do 3-4 kg.

Gotowania kapusty w diecie

Mamy już wyciągnąć swoją uwagę na fakt, że kapusta obejmuje szeroki wybór potraw, które mogą być gotowane z niego.

Gotowane podczas diety jest często stosowany do zup i zup, puree. Ważne jest, aby pamiętać, że nie można nadużywać białka, bo to wciąż dieta kapusta. Minus 24 miesięcznie – w wyniku, że można dostać tylko z odpowiednim przygotowaniem i wykorzystaniem tego warzywa.

Kapusta mogą być gotowane, gulasz z cebulą i marchewką. Nie trzeba dodać dużo oleju. To danie można jeść z jakichkolwiek białek, ale nie musi być umiarkowana ilość. W przeciwnym razie, jedzenie, przesycone w białka i włókna surowego, powodują fermentacji w jelicie i wzdęcia. Liście kapusty może służyć jako doskonałe owinięcie dla surówka lub niewielką ilość farszu (przygotowanego w domu od chudej cielęciny z warzywami). Wtedy to danie może być stosowany na lunch.

Ten roślinny może być alkohol. Kapusta kwaszona jako samodzielne danie jest również używany do utraty wagi.

Zalety tego mono-diety

Niektóre kapusta zwany „miotła” dla organizmu. Oczyszcza się toksyn z jelita grubego, jak i całego jelita. Dlatego duże zapotrzebowanie w ostatnich latach cieszył kapusty diety. Minus 24 kg miesięcznie uzyskuje się głównie poprzez uwolnienie szkodliwych substancji z organizmu.

Wśród zalet diety kapusty wyodrębnia się:

 1. Maksymalna utrata wagi.
 2. Długotrwała ochrona wyniku.
 3. Łatwe przejście do odpowiedniej diety po diecie.
 4. Lepsza praca jelit.
 5. Oczyszczająca z toksyn.
 6. Wykorzystanie wszystkich rodzajów kapusty dla odmiany.
 7. Główną zaletą dla wielu jest jego dostępność, niski koszt i łatwość przygotowania.

Po pierwsze kilka dni będzie można zobaczyć figury odchudzania nie radować się zbyt szybko – to wychodzi nadmiar wody z organizmu. Dlatego też, gdy kapusta wersje skrócone waga racja jest ograniczona z powodu odejścia wody zamiast tłuszczu.

Główne wady i przeciwwskazania

Nie wszyscy tak gładko w układzie zasilania, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. W takiej diety jako diety kapusty, wysoka cena może uzyskać wszystkie minus 24 kg miesięcznie.

Główne wady:

 • Pojawienie się apatia, senność, powolne reakcji, zmniejszenie wydajności. Te zmiany behawioralne wystąpić ze względu na fakt, że kapusta, choć dobrym warzyw, ale nie zawiera wszystkich niezbędnych składników odżywczych do nas. Po dniu nie używamy tylko witaminy C, A, B, i niektóre pierwiastki śladowe. Musimy znacznie więcej: przyswajalne tłuszcze, aminokwasy, węglowodany i tak dalej.
 • Jeśli przez długi czas w użyciu diety, nagromadzone sole mineralne będą działać już przed organizmie.
 • Jest to niemożliwe, aby stosować się do ludzi, którzy mają zwiększoną kwasowość żołądka, skłonność do wzdęć, różne choroby przewodu pokarmowego, cukrzyca, zaburzenia czynności nerek, ciężką otyłością.

dowód z opinii biegłego

Kontrowersyjny do tej diety są dietetycy. Uważa się to za niezrównoważona dieta, ponieważ niska zawartość węglowodanów, białka i tłuszczu. Eksperci nie zachęcam często go używać, tak aby nie wyczerpuje organizm.

Zupa z kapusty diety dla utraty wagi, którego opinie świadczą o jej dobrej wydajności z łatwością obsługi, naprawdę skuteczny. Ale po tym, że ważne jest, aby przejść bezpośrednio do potraw niskokalorycznych, aby zapobiec powrotowi utraconych kilogramów. Aby to zrobić, trzeba jeść więcej warzyw, owoców i pić dużo wody. Nie możemy też zapominać o ćwiczeniach.

Zupa z kapusty Dieta dla utraty wagi: Opinie

Wiele osób mówi, jego łatwy w użyciu i niski koszt. Gdy dieta białko stale trzeba kupować drogiego mięsa, ryb i serów. Kiedy gryczana dieta wyzwaniem jest w ciągłym użyciu tylko jednego naczynia. Zupa z kapusty Dieta charakteryzuje się różnorodnością i dostępności. To działa dobrze, po zakończeniu diety kapusty laktacja (minus 24 kg miesięcznie). Recenzje młodych matek o niej pozytywnie.

Korzystanie kapustę podczas diety

Kapusta kwaszona nie jest używany jako długotrwałe jak świeże. Może być używany tylko przez 4 dni, a liście 2-3 kilogramów. Kapusta kwaszona mogą być stosowane w połowie miesiąca diety. Ze względu na różnorodność pożywienia nie odczuwać senność i zmęczenie z tym produktem. Dobrze więc kapusta mieszać z innymi warzywami. Może być stosowany na kolację lub śniadanie. Należy zauważyć, że kapusta kiszona jest zalecana do utraty wagi, prawie wszystkie dietetyków. Dobry zostaną nabyte tę przystawkę z kromki chleba żytniego lub krakersy wykonanych z niego.

Schudnąć dla zdrowia!