809 Shares 1336 views

Rower „Porsche” – mistrz dróg miejskich

Aby uzyskać przyjemność z prowadzenia pojazdu dwukołowy, wystarczy udać się na rowerze „Porsche”. Jest uosobieniem bilansu stylowego wyglądu, funkcjonalności i wspaniałej niesamowitej zwrotności. Taki pojazd jest niezwykle proste, dzięki optymalnej konfiguracji i brak części zamiennych i jednostek.


cechy konstrukcyjne

Rowerem „Porsche” jest doskonałym przykładem dynamicznego i miękkości w tandemie z niezwykłych cech uruchomiony i uczucie drogi. Ze względu najlżejszej ramie aluminiowej konstrukcji napędu wysoki pas zębaty i stylowy design, pojazd używany codziennym towarzyszem dla aktywnych sportowo i osobowości.

Dość funkcjonalne dla użytkownika jest system ośmiu biegów z konkretnym piasty planetarnej. Ze względu na rodzaj hamulców hydraulicznych, zawodnik jest dość łatwy do kontrolowania prędkości i bezpieczeństwo jazdy.

Opony samochodowe są niezwykle wysoką przepustowością. Rower „Porsche” jest wyposażony w widelec zawieszenia typu pneumatycznego. W związku z tym należy zauważyć, że obecny pojazd terenowy i może podbić żadnych szczytów i przeszkód.

Wyjątkowość pojazdu

Rower „Porsche” tworzony jest zgodnie z zasadą braku części zamiennych. W związku z tym, nie ma amortyzatorów, zawieszeń i skomplikowane wzory kół z zębami, które mają negatywny wpływ na szpuli. Producentem w pojeździe osiągnęły niemożliwe, który jest wskaźnikiem bardzo lekkiego ciężar roweru, która jest 9 kg.

Niezależnie od swojej kategorii wagowej, pojazd ma niesamowity układ hamulcowy i układ napędowy składający się z dwudziestu prędkościach legendarnej marki Shimano. Należy zauważyć, że rower nie jest wersją demo i pełna pojazdu, gdzie każdy zawodnik będzie zadowolony podbić drogi i autostrady.

linia rowerów

Legendarny samochód marki Porsche oferuje fanom jakości, aktywne życie i funkcjonalność pojazdów dla całej rodziny.

  • Rower „Porsche” dzieci przedstawiony w dość ekskluzywnym i ekstrawaganckim designem. Jest to pojazd dwukołowy jest wyposażony w ramę ultralekkiego ze stopu aluminium oraz regulowanego układu hamulcowego. siedzenie pojazdu ma doskonałą regulację nieruchomości. Rower jest przeznaczony dla dzieci w wieku od trzech lat. Cechy produktu linia dla dzieci jest obecność odblaskowe na pedałach, kół i nadwozia pojazdu.
  • Kategoria S rowerów marka ma niezrównany wygląd, innowacyjne projekty i aluminiowe elementy, które są wspólne dla produktów Porsche.
  • Modele RS różnią się stosowania w produkcji niezwykle lekkich materiałów węglowych. Ostatni jest nie tylko ramy, ale widelca sztywną konstrukcję, tak, aby ciężar pojazdu jest tylko 8,7 kg, co jest rodzajem zapisu w przemysł rowerowy.

Zalecenia producenta

Dzieło sztuki jest rower „Porsche”, zdjęcia, które można zaobserwować w różnych katalogach i wystaw o najwyższej klasie. marka samochodów, która produkuje dwukołowy techniczną „produkt”, opisuje pojazd jako jedyny Porsche, która ma dwa pedał gazu jest obecny.

Producent zaleca, aby każdy klient stosować się do następujących zasad: rower „Porsche”, ze względu na obecność na nim zainstalowanego sprzętu, a dzięki cech konstrukcyjnych nie jest przeznaczony do jazdy po drogach publicznych. Przed korzystaniem z pojazdu na jezdni o znaczeniu publicznym, konieczne jest zainstalowanie specjalnego sprzętu.

polityka cenowa

Rower „Porsche” na dyskach odlewanych nie jest tylko kawałek inżynierii, ale także dość kosztowne zabawki, których zakup pod wpływem siły każdego sportowca lub aktywny tryb życia. Koszt większości kategorii budżetowej pojazdu marki waha się od 23850 do 26000 rubli. Linia Elite rower etykieta przedstawiona w cenie od 266.950 do 430.000 rubli.