398 Shares 2171 views

Teatr „Przemienienie” (Niżny Nowogród): historia, repertuar, artystów, opinie widzów adres

Teatr rzeźba „Transformacja” w Niżnym Nowogrodzie nie tak dawno temu, był około 30 lat. Jego repertuar – dramatyczne spektakle bez słów. Artyści wyrażają swoje emocje za pomocą ruchów. Istnieje również spektakle dla dzieci i utrzymywane choinek.

Historia teatru

Teatr „Przemienienie” (Niżny Nowogród), którego zdjęcie jest prezentowane w tym artykule, budynek został założony w 1990 roku. Początkowo było to tylko eksperymentalny amatorskie studio, twórczym laboratorium. To stworzył reżyser Anatolij Malofeev. Status profesjonalnego teatru i instytucji miejskich przypisanych do zespołu aż do 2002 roku. Własna firma budynek otrzymał w 2009 roku

A. Malofeev nadal jest główny reżyser i dyrektor teatru „Przemienienia”. Dzięki niemu nastąpił niezwykły repertuar. Jest to utalentowany człowiek zebrał znakomitą firmę.

Po miasta miał ponad dwadzieścia zespołów, pracujących w gatunku pantomimy, ale nie mogli przetrwać. Dziś teatr „Przemienienie” (Niżny Nowogród) – jedyna firma pokazując dramat muzyczno-plastycznego. Był w stanie znieść wszystkie trudy i przetrwać burzę. Każdy z jego występu – najczęściej jest to improwizowany.

Bezpośrednio przed publicznością, „tu i teraz”, urodzone wizerunki bohaterów, jedynym sposobem, według A. Malofeeva, artyści mogą doświadczyć uczucia i pokazać im żyć życie swoich bohaterów. I dzięki tej samej instrukcji za każdym razem patrzę w nowy sposób.

Co się dzieje na scenie, to nigdy nie powtórzy. Następny pokaz taka sama wydajność będzie już zupełnie inaczej.

Ten gatunek sztuki teatralnej jest bardzo popularny w Europie. W 2009 roku z wielkim sukcesem objazdowej trupy w Niemczech. Tam artystów zostały dobrze przyjęte i kochane.

Zespół mieszka, pracuje, choć przeżywa trudności finansowe, a także wszystkie instytucje państwowe kultury, ale nadal ma wielkie plany na przyszłość. On jest ciągle w procesie tworzenia, aktualizacji, psychologicznego rozwoju zawodowego. W teatrze jest więcej fanów.

Widzów iść tutaj inteligentny, wyrafinowany stanie myśleć twórczo i zrozumieć skomplikowaną sztukę. I właśnie taki tłum tam, wtedy, trupa będzie żyć.

„Transformacja” – unikalny zespół, jako jedyny nie lubi wszyscy inni, nie lubi nikogo. Jego uczestnicy są w stanie bez słów, aby mówić o uczuciach, emocjach, pragnieniach, ludzi mówiących różnymi językami. Ich plastik tak wyraziste, że tekst nie jest konieczne. Ruch, pantomima, muzyka, światło, gesty – wszystko to doskonale zastępuje język mówiony.

repertuar

Teatr „Przemienienie” (Niżny Nowogród) oferuje widzom dramat muzyczno-plastycznego. Jako tematów produkcjach firma wybiera klasyczne i nowoczesne utwory, a także własną kompozycję. Dla dzieci są stare i nowe opowieści.

W 2017 roku, w teatrze można zobaczyć następujące spektakle:

 • „Żegnaj, Ameryka”.
 • „Mała Syrenka”.
 • "Mozart i Salieri".
 • „Pinokio”.
 • „Legenda Yarilin gór”.
 • „Sny małego człowieka”.
 • „Życie w stylu tanga”.
 • „Jeden dzień w czasie wakacji.”
 • "Fata Morgana" i inne.

spółka

Teatr „Przemienienie” (Niżny Nowogród) – mały zespół składający się z utalentowanych artystów jasne, zdolnych do ekspresji wszystkie uczucia i emocje bez słów, za pomocą plastiku, mimiki i gestów.

aktorzy:

 • Sergey Eremin.
 • Irina Chernogorova.
 • Marina Petrova.
 • Darya Demidova.
 • Vladimir Mityakov.
 • Sergey Topkov.
 • Vladimir Klapatyuk i inni.

opinie

Pomimo jego oryginalność i nietypowe dla naszych widzów, teatr popularny „Przemienienie” było dość szybkie (Niżny Nowogród). Recenzje są publikowane na niej przez 99% entuzjastyczny, pełen słów podziwu i wdzięczności dla artystów podarowane emocje.

Produkcje urzekają od pierwszych minut oglądania zarówno dorosłych jak i dzieci. Wszystkie są wspaniałe – muzyka, kostiumy, tworzone wizerunki aktorów, reżyseria, choreografia. Artyści nie mów, że są ciche i wyrazić wszystkie uczucia tylko za pomocą gestów, ruchów oczu i mimiki. Ale robią to tak szybko, a mówiąc, że wydaje się, jakby go usłyszeć. Ich gry są gęsiej skórki. Widzowie powiedzieć, że przed pójściem do teatru za każdym razem masz wielką estetyczną przyjemność.

Najpopularniejsze gracz „Sny o małego człowieka”, „płaszczu”, „Beyond grzechu”, „Mała Syrenka”, „Obsession”, „Żegnaj, Ameryka”, „Chodźmy do kina”, „Legenda Yarilin Mountain”, „Droga! Wonderland ".

Preparat, który niektórzy widzowie nie lubią nikogo i nie będą oni powinni iść do niej – „Mozart i Salieri”. Według nich, nie jest źle dobrana muzyka, aktorzy odgrywają coś niezrozumiale, a to nie jest jasne, co się dzieje na scenie.

Zakup biletów

Bilety do teatru „Przemienienia” (Niżny Nowogród) są niedrogie. Na wydajność dziecięcego – 200 s. Inscenizacja dla dorosłych – 300 rubli. Premiere – 350 s. Niektóre kategorie obywateli w środy i zakup dwóch biletów otrzyma zniżkę w wysokości 50%. Korzyści mogą dostać: emeryci, studenci i licealiści.

Bilety można kupić na oficjalnej stronie teatru. Najpierw trzeba wybrać interesujący spektakl. To jest po licznych w celu ustalenia liczby i lokalizacji. Kolejność zapłacił za pomocą karty kredytowej.

Zakupione bilety zostaną wysłane przez widza e-mail, którego adres wskazał w koszyku.

współrzędne

Odległość od centrum miasta jest teatr „Przemienienie” (Niżny Nowogród). Adres jego dni Ulica lipca, dom №21 / 96. Tutaj można jeździć na dowolnym transportu publicznego. Jeśli podróżujesz metrem, należy wpisać stację „Lenin”. Dla tych, którzy preferują metodę naziemnego ruchu, a mianowicie z autobusu, trzeba iść do przystanku „GR sterowania”.