93 Shares 5543 views

Omsk Teatr Dramatyczny: teatru, repertuar, artystów, opinie, adres

Omsk Teatry interesujące. pracują dla widzów w każdym wieku. Każdy – w swoim gatunku. Największy i najstarszy w mieście i całej Syberii, to teatr dramat. Podstawą repertuaru jest klasyczny.


O teatrze

Omsk jest jednym z miast, w których kultura jest rozwijane na wysokim poziomie. W związku z tym, istnieje wiele teatrów z różnych rodzajów. Jest tu najstarszy w grupach Syberię i te utworzone niedawno.

Omsk Teatry:

 • Muzyka.
 • Пятый театр " . „Piąty Teatr”.
 • Teatr dla młodych ludzi.
 • Dramat.
 • Dom aktora i innych.

Omsk Teatr Dramatyczny ma swoje korzenie w XIX wieku. Pierwszy drewniany budynek dla występów został zbudowany w 1875 roku Rok później, nie było też własny profesjonalny trupa. W 1882 roku zastąpiła starą wypalona Pomieszczenia dla zespołu zbudowano nowe – kamień.

Rozkwitu teatru nastąpił w połowie XX wieku. To było wtedy, że stał się jednym z największych i najciekawszych w kraju. Ханжаров . Odbywa się to ze względu na fakt, że stanowisko dyrektora został powołany jako legendarnego człowieka Migdat Hanzharov. On zrobił bardzo wiele dla rozwoju firmy oraz rozszerzenie repertuaru. Poprowadził Dramat Omsk ponad 20 lat.

присвоено звание " академический " . W 1983 roku teatr został wyróżniony tytułem „akademicki”.

главным режиссёром является Георгий Цхвирава . Obecnie dyrektorem naczelnym jest George Tshvirava. директора занимает Мир Бывалин . Jako dyrektor Świata zajmuje Byvalin.

шесть раз становилась лауреатом самой престижной Национальной премии « Золотая маска ». Omsk Teatr sześć razy został laureatem najbardziej prestiżowej nagrody narodowej „Złota Maska”. часто выезжает на гастроли по России и за рубеж , а также активно принимает участие во всевозможных фестивалях и конкурсах . Trupa często idzie na wycieczkę w Rosji i za granicą, a także aktywnie bierze udział w różnych festiwalach i konkursach.

repertuar

театральная афиша (Омск) богата на всевозможные мероприятия . playbill City (Omsk), bogata w różnego rodzaju imprezach. разных жанров и предназначаются для публики от мала до велика. Są one różne gatunki i mają od małych do dużych publicznie. и концерты , и спектакли , и цирковые представления . Tutaj, koncerty i spektakle i występy cyrkowe.

тр пр едлагает зрителям постановки и классические , и современные . Dramtea tr pr edlagaet występy publiczność i klasyczne i nowoczesne. моноспектаклей . Wśród nich – kilka występów solowych. здесь место и для сказок . Nie było miejsca dla bajek.

театра на 2017 год : Teatr repertuar 2017:

 • „Czas Kobiet”.
 • „Dość Głupota w każdym mądry człowiek”.
 • "Khanum".
 • „Piosenka w pracowni malarza”.
 • "Księga zakoulochkam".
 • "Sierpień. Osage County".
 • "Sirano De Berzherak".
 • „Rosyjska awangarda”.
 • „Gracze”.
 • „W walizce.”
 • „Syn Człowieczy”.
 • „Lady Makbet Mtsensk” i inne.

Artyści

Omsk Teatr Dramatyczny – mała, ale twórczy, ciekawy zespół. Są artyści różnych pokoleń.

trupa:

 • Ekaterina Potapova.
 • Sergey Kanaev.
 • Tatiana Filonenko.
 • Sergey Olenberg.
 • Alexander Goncharuk.
 • Olga Soldatov.
 • Christina Lapshin.
 • Ruslan Shaporin.
 • Olga Belikov.
 • Ivan niewiele.
 • Eleanor Kremel i inni.

Laboratorium nowoczesnego dramatu

театр является организатором проекта под названием " Лаборатория современной драматургии ". Omsk Teatr Teatr jest organizatorem projektu pod nazwą „laboratorium współczesnego dramatu.” рамках проходят собрания творческих людей , которые причастны к созданию спектаклей . W ramach spotkania kreatywni ludzie, którzy biorą udział w tworzeniu spektakli. , режиссёры и писатели обсуждают здесь свою совместную работу над новыми постановками . Aktorzy, reżyserzy i scenarzyści tutaj omawiać ich wspólne prace nad nowymi produkcjami. репертуара составляет классика . Repertuar jest klasyczny. зрителю интересны не только вечные ценности , но и проблемы современного мира . Ale obecny widz zainteresowany nie tylko w wiecznych wartości, ale także problemy współczesnego świata.

Teatr musi chronić i szanować tradycję, ale w tym samym czasie do przodu. Publiczność i jego preferencje odgrywają ważną rolę. Po tym wszystkim, tworzy spektakl dla publiczności. станет она популярной или невостребованной. I decydują o losie każdego zestawu będzie się popularne lub nieodebrane.

Ale umieścić grę tylko na podstawie gustów gości, nie powinna być zbyt duża masa. Ważne jest, aby znaleźć kompromisowe rozwiązanie. Лаборатории современной драматургии " . I teraz to jej poszukiwanie, metodą prób i błędów zaangażowanych w „laboratorium nowoczesnego dramatu.”

Zakup biletów

теа тр пр едлагает несколько способов покупки билетов . Omsk Teatr mea tr pr edlagaet kilka sposobów na zakup biletów. их в кассе . Można je kupić w kasie. ведётся ежедневно с 12:00 дня и до 19:00 вечера . Sprzedaż prowadzona jest codziennie od 12:00 rano do 19:00. есть в самом театре и в торговых центрах : « Континент », « Европа », «Омский», «Октябрьский» и « Каскад ». Kasjer tam w teatrze i w centrach handlowych, „Kontynent”, „Europa”, „Omsk”, „Październik” i „Kaskada”.

билеты через интернет не выходя из дома . I można kupić bilety przez internet bez wychodzenia z domu. зала , которая дана в данном разделе статьи , выберите подходящие места . Z pomocą programu hali, co jest podane w tej części artykułu, należy wybrać odpowiednie miejsca. оплатите заказ переводом денежных средств со своей банковской карты . Potem zapłacić z przelewem z karty bankowej.

билетов на спектакли театра драмы – от 130 до 800 рублей . Bilety na przedstawienia teatralne dramy – od 130 do 800 rubli.

opinie

Widzowie bardzo lubią Teatru Dramatycznego Omsk. Plakat mu, według nich, jest dobrej roboty. Podczas gdy niektóre produkcje powodować radykalnie różne emocje.

Jednym z najbardziej popularnych sztuk społeczeństwa jest „August. Osage County”. O nim tylko pozytywne opinie. Widzowie napisał, że ta historia każe nam myśleć o tym, co jesteśmy w istocie egoistyczne, pechomsya tylko o sobie i słuchać innych tylko nie wiem jak. Aktorzy w tej produkcji grał świetnie, ich praca jest godna podziwu.

produkcje również należą do ulubionych publiczności: „najstarszy syn”, „Lady Makbet”, „Noc miłości szaleństwa”, „Diabelski dwunastka”, „Gracz”, „Triumph of Love”, „eksponat”, „Green Zone” i „Zoologischer Garten” ,

Spektakle, które spowodowały publiczność z mieszanymi uczuciami: „armless od Spokane” i „Lysistrata”.

W pierwszych odwiedzających teatru, tępy humor piśmie. Ponadto artyści używają wulgaryzmów. Wygląda na to sposób, aby przyciągnąć publiczność, która jest tylko zrozumiałe. не заставляет , пищи для размышлений нет . Wczuć oświadczenie nie czyni, nie mają do myślenia.

во всём . W "Lysistrata" overdid wszystko. сделаны акценты на телесное . Zbyt koncentrują się na fizycznej. там – " слишком ". I nie ma na wiele innych sposobów – „za”. пишут , что были в шоке и такого никак от этого театра не ожидали . Widzowie napisał, że były w szoku i zrobił to z teatru nie spodziewałam.

спектакли своими глазами и составить личное мнение , ведь оно может быть отличным от других . Oczywiście, lepiej, aby zobaczyć na własne oczy, a występy dokonać osobistej opinii, ponieważ może się różnić od innych.

adres

W centrum miasta jest Omsk Akademicki Teatr Dramatyczny. Współrzędne go Lenin st, numer domu 8a. Nadchodzi wiele autobusów. Zatrzymanie na które trzeba przejść, nazywany „Teatr Dramatyczny”.