369 Shares 7756 views

Teatr aktor Ivan Nikulchev: biografia, twórczość i życie osobiste

Ivan Nikulchev – młody aktor z jasnym i atrakcyjnym wyglądzie. Chcesz wiedzieć, gdzie się urodził, co interesuje go, czy on ma żonę lub dziewczynę prawną? Następnie zalecamy teraz spojrzeć na treść artykułu.

życiorys

Iwan Aleksandrowicz Nikulcha urodził się w 1982 roku, 12 stycznia. Jego kolebką jest ukraiński miasta Berdyczowa, w regionie Żytomierz. Był ze zwykłej rodziny. Ojciec i matka naszego bohatera, aby zarobić pieniądze na pracy fizycznej.

Wania Ros aktywny i towarzyski dziecko. W szkole grałem sportu, udał się do grupy hobbystów. W 1999 roku, zaraz po otrzymaniu certyfikatu, udał się do Kijowa. Jest facetem na pierwszej próbie wszedł Narodowego Instytutu Kultury i Sztuki. I. Nikulchev początkowo studiował na wydziale aktorskim. Ale wkrótce przeniesiono na kurs reżyserski. W 2004 roku uzyskał dyplom.

artystyczna

Absolwent uniwersytetu w Kijowie udało się znaleźć pracę w Rosji. Został zaproszony do Teatru Dramatycznego Roman Wiktiuk. Wania, że tak. Od pierwszych dni pracy w teatrze dramatycznym, brał udział w różnych przedstawieniach. Na przykład, w produkcji „Salome albo Dziwne gry Wilde” dostał tylko trzy role – Robert Ross, Podgers i Iokanaan. W „Mistrza i Małgorzaty” Wania skutecznie przekształcony Azazello. „Panny” Moskwa publiczność najbardziej pamiętny obraz stworzył grę monsieur.

Iwan Aleksandrowicz Nikulcha: miłość życia

Nasz bohater ma spektakularny wygląd. Ma silny tors, olśniewający uśmiech, wyraziste oczy i zadbane włosy do ramion. Wielu fanów interesuje stanu cywilnego Iwana. Teraz będziemy o tym rozmawiać. Jakiś czas temu mówiono, że większość aktorów pracujących w teatrze R. Viktyuk są przedstawiciele mniejszości seksualnych. Ale później okazało się, że ta informacja rozprzestrzenia Dyrektor Konkursu, a jego zazdrosny.

Ivan Nikulchev już poznałem moją bratnią duszę. Imię i nazwisko, wiek i zawód aktora wybrańcem nie ujawnia. Jednak na jego stronie na Instagram regularnie ułożyć wspólne zdjęcie z ciemnowłosej piękności.

ciekawostki

Oto kilka ciekawych rzeczy o Ivan Nikulchev:

  • On wybiera wygodne i praktyczne ubrania – dżinsy, koszulki, bluzy. Ale marki nie mają specjalnego znaczenia dla niego.
  • Nasz bohater nie lubi hałaśliwych imprez i dużych firm. Rozrywka młody człowiek idzie ze swoją dziewczyną. W ciągu ostatnich kilku lat, miłośnicy odwiedziliśmy we Włoszech, USA i Indiach.
  • Ivan Nikulchev mieszka i pracuje w Moskwie przez ponad 10 lat, ale nie mogę się przyzwyczaić do jej gorączkowy. Kijów i Petersburgu, kiedy uzna to bardziej komfortowe miast.

  • Przystojny aktor wystąpił w wideo ukraińskiej grupy pop „Hot Chocolate” (utworu „małej pieprzem”). To nie wszystko. Współpracował z muzykami z Odessy – Fleur. „Świeci się” w swoim teledysku do piosenki „Nicolas”.
  • Zdjęcia artysty – kolejny zawód, opanowane przez naszego bohatera. Od 2008 roku w największych miastach Rosji i Ukrainy odbyła osobistych wystaw.

Konkludując

Przyszłość teatru rosyjskiej i światowej aktorów, takich jak Ivan Nikulchev. Jego poświęcenie i energia twórcza mogą tylko pozazdrościć.