873 Shares 2679 views

Biografia aktora Valentin Zubkow

Filmografia aktora radziecki Valentin Zubkow zawiera ponad czterdzieści dzieł w filmach. Widzowie pamiętają go więcej obrazów poświęconych Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Biografia i kariera artysty radzieckiego kina Valentin Zubkowa – tematem artykułu.

Grał głównie epizodyczne role. W filmie doszedłem, nie mając specjalnego wykształcenia. Valentin Zubkow, którego biografia została zakończona w 1979 roku, może odgrywać wiele więcej ciekawych ról. Ale tragedia rodziny sparaliżowana zdrowia aktora.

fighter pilot

Zubkow Valentin Iwanowicz – aktor, który zagrał na planie, pozornie przypadkowo. Narodzin artysty w 1923 roku, w rodzinie chłopskiej. Marzył o zostaniu budowniczy, budować piękne wysokie budynki. Jednak, gdy Zubkow był dziewiętnaście lat, zaczęła się wojna. Ona bezwzględnie złamał życie ludzi, pieniądze Asche planów, niszcząc marzenia. Ale jeśli nie wojna, aktor Valentin Zubkow nie widziałem miałem publiczność w tak znanych filmach jak „Lecą żurawie”, „Iwan”.

W 1942 roku przyszły aktor ukończył szkoły pilotażu, otrzymał zawód wojownika. Te lata Zubkow powiedział niechętnie. Bohater, podobne do tych, zainicjowany w powojennych latach w książce i filmie, nie zrobił tego. Tylko szczerze robi swoje obowiązki.

nina

Po wojnie Zubkow spotkał dziewczynę, która później została jego żoną. Nina Valentin żył od ponad trzydziestu lat. Ich małżeńskiego szczęścia może trwać dłużej. Jednak wspólny smutek, który zdołał przetrwać żona aktora samego Zubkow nie przetrwać. Valentin i Nina żył spokojnie. Pierwsze lata swojego szczęścia była hartowana tylko przez fakt, że kobieta nie mogła zajść w ciążę. Siedem lat po ślubie w rodzinie Valentin Zubkow urodził się długo oczekiwany syn.

Początek twórczy sposób

Wszystko w ich życiu zostało zmierzone. Dom, rodzina, dziecko. Jedyną rzeczą, która wyróżnia Zubkov z innymi członkami organizacji, w której pracował, tę bezinteresowną miłość do teatru, filmu i amatorów. Zubkow czytać monologi i wiersze ze sceny. Był jednym z najwybitniejszych członków produkcjach artystycznych w lokalnym okręgu.

Gdy na jednym z występów przypadkowo zawędrował do dyrektora teatru. Widział, wysoki, przystojny mężczyzna z otwartą, miłą twarz i powiedział mu, aby spróbować swoich sił w kinie. Teatr postacią w tym przypadku mówi, że główne role Zubkow nie należy liczyć. Ale aktor drugoplanowy amatorskie uczestnicy stają się bez wątpienia w stanie. Valentin nie był osobą zbyt ambitne. Poza bezinteresownie kochałem teatr i kino. A więc chodzi o to, aby zagrać przynajmniej jeden film epizodycznie, niezwykle zainspirowało go.

Valentin Zubkow słuchał rad. Zaczął uczęszczać testów przesłuchań, jak my teraz powiedzieć. Jego twarz przyciąga reżyser Konstantin Yudin. Po epizodzie w filmie „Twins” stawało się coraz bardziej zaproszony do fotografowania. Zubkow stał się aktor drugoplanowy. Jednym z tych, których nazwy nie pamiętam publiczność, ale bez których nie jest wielki film. W niektórych scenach grał Valentin Zubkov?

kino

Pod koniec lat czterdziestych, aktor zagrał w filmie „Twins”, „Rosyjski zapytania”. Pierwsza znacząca praca była rola Stepan Zubkowa w filmie „Lecą żurawie”. Przed tym genialny obraz na ekranach radzieckiej publiczności kojarzy aktora z obrazem pięści, którą stworzył w filmie „komunistycznej”, czyli negatywnego charakteru.

Kulidzhanov ale mimo to zaprosił Zubkow próbkę. Rola Stepan – jeden z najzdolniejszych w twórczości artysty. Cokolwiek może być utalentowany gra Alekseya Batalova, Zubkow mu tyle, co przyznaje. Dzięki jego bohater obrazu utworzonego Batalov, staje się bardziej wypukłe, wyraziste. Wśród innych filmów w filmie, który uczestniczył Valentin Zubkov, warto wspomnieć, co następuje:

  1. „Przez Cisy”.
  2. „Niech gwiazdy.”
  3. „Dom ojca.”
  4. "North historia."
  5. "Evdokia".
  6. "Day of Happiness".
  7. „Iwan”.
  8. "Miłość Train".
  9. „Jestem żołnierzem, matka”.

„Iwan”

We wczesnych latach sześćdziesiątych Andriej Tarkowski rozpoczął pracę nad nowym obrazem na podstawie powieści Władimira Bogomolov. Rola kapitana choliny w filmie „Iwan” grał Zubkov. Widzowie po raz pierwszy zobaczył go jako człowieka trudnym. Aktor udowodnił, że nie tylko może odgrywać pozytywną lojalnych przyjaciół lub odrębne złoczyńców, ale też bardziej kontrowersyjne postacie. Aktor Valentin Zubkow nie było tak proste, jak to postrzegane kolegów na początku swojej kariery.

żal rodziny

W 1977 roku, jedyny syn zmarł Zubkov. Młodzieniec był dopiero dwadzieścia trzy lata, gdy podczas spaceru na łodzi, utonął wraz ze swoim przyjacielem. syn Valentin przetrwał dwa lata. Po tej tragedii, nie mogli praca iść do kina i mowy. Kilka miesięcy po pogrzebie syna Zubkowa został zabrany do szpitala z powodu zawału serca. Aktor zmarł w 1979 roku.