651 Shares 6578 views

Rekina w Egipcie został zaatakowany przez mężczyznę? Przypadki ataków rekinów w Egipcie

Wśród różnych mieszkańców Morza Czerwonego, konieczne jest zwrócenie uwagi na rekiny. Można je znaleźć w obfitości, nie są w Egipcie, a na drugim brzegu. Są białe, szare rafa, jedwab, czarne płetwy, biało-fin ocean, lampart, srebrny-fin, Hammerhead rekiny. Rekina w Egipcie wolą ciche miejsca i mieszka niedaleko hotelu. Wiele z nich znajduje się w Sudanie, na wybrzeżu Morza Czerwonego.

Rekiny w obszarach turystycznych w Egipcie

Pomimo faktu, że prawdopodobieństwo rekinów u wybrzeży kraju jest bardzo małe, każde spotkanie z nimi nie może zapowiadać pozytywne skutki, z tego powodu wskazane jest od nich jak najdalej. Chociaż szanse atakowany przez żywe torpedy mały, to nadal należy przestrzegać środków bezpieczeństwa i poznać cenę własnego życia. Przestrzeganie zasad postępowania, choć elementarne, oraz zdolność do wykorzystania środków zaradczych, które odstraszają takie ryb drapieżnych, może pomóc zachować zdrowie, a nawet życie. Turyści oryginalny wyobrazić te ryby – jak potwory z różnych filmów, więc rekina w Egipcie nie jest postrzegane jako konieczne. Jaka jest pierwsza reakcja na jej spotkanie? Panika. Ale w żadnym wypadku nie powinniśmy tracić panowanie nad sobą, jest to konieczne, a wręcz przeciwnie, aby zachowywać się spokojnie, jak to możliwe.

Newfangled szał turystów – nurkowanie. To nie jest najtańszy zabawa, ale staje się coraz więcej fanów. Oczywiste jest, że ludzie widzą, podwodny świat, udaje im się dotknąć piękne. Ale prawdopodobieństwo działa w potwora o wiele więcej. Zdecydować – Czy jesteś na to gotowy.

Ataki rekinów w Egipcie na ludzkich

Gdzie w Egipcie rekin zaatakował turystę? Oto kilka przykładów. Tak więc, w 2004 roku, w lipcu planujemy odwiedzić w hotelu „Hilton”, w nadmorskiej miejscowości Dahab, nastąpił atak na kobietę, która pływała blisko brzegu. Szwajcarski cudem przeżył, tylko kończyny zostały uszkodzone. Eksperci twierdzą, że turysta zaatakowany ocean rezydent, cudownie popłynął do dzielnicy uzdrowiskowej. Kilka osób z różnych krajów ponieśli przed drapieżnikami morskimi w 2010 roku. Stało się to w Szarm el-Szejk. Od 30 listopada do 5 grudnia zostali zaatakowani przez trzech mieszkańców rosyjskim i ukraińskim. Po pierwsze, w odległości 25 metrów od brzegu zostały zaatakowane męża i żonę, że przeżył, ale człowiek amputowano kończyny. Następnego dnia, 75-latek doznał resztę, straciła rękę. To była Rosjanka. I wreszcie, piątego grudnia, zmarł z powodu odniesionych ran 70-letni Niemiec. Więc jeśli zastanawiasz się, gdzie w Egipcie zaatakowany przez rekina, wiesz, że absolutnie żadnych cichych miejsc. Okresowo, ryby pływać wokół.

Co zrobić, gdy nie był rekin

Jeśli zdarzy ci się być w ulubionych miejscach drapieżników morskich, nie możemy dokonywać żadnych gwałtownych ruchów, trzeba przejść spokojnie. Jeśli padłeś ofiarą z ich ukąszenia i będzie krwawić, należy natychmiast zatrzymać, inaczej ryba weźmie cię do poszkodowanej zwierzęcia morskiego i staniesz się jej obiad. Nigdy nie myśl, aby uciec od drapieżnika, który pochodzi blisko, ponieważ będzie dogonić ciebie tak. Konieczne jest wykazanie przyjaznego nastroju, jeśli ten gest nie będzie działać, to trzeba próbować pływać z rybami, chwytając płetwy, tak rekin nie może dotrzeć. Można uderzyć go nogą i z boku jak najszybciej. Rzadko rekin pływa w Egipcie w nietypowym miejscu, a jeśli to uczyni, to tylko niezdrowe ryby. Dlatego też, najprawdopodobniej, że nie będzie agresywny nastrój, można łatwo uniknąć jego ataków. Nie można po prostu wydać tchórzliwego ducha.

Wykorzystując odpoczynku w tym kraju, jego taniość, lokalna piękność, nie zapominać o zagrożeniach, które mogą czyhają na ciebie w morzu i na lądzie. Jest to niemożliwe, aby ignorować zasady, prowokować drapieżniki, karmić ryby.

Turyści stała pytanie: „Czy są rekiny w Egipcie?”

Większość turystów w tym kraju nigdy nie będzie widać żadnych rekinów. Dotarliśmy jednego do dwóch tygodni, i mieć cicho odszedł. Ale rekiny zabójcy również wybrali ten wspaniały wybrzeża, czasem przestraszyć turystów i mieszkańców z ich obecności. Niestety, ryby zabójca przeprowadzono tutaj i zawsze będzie napędzany. Po tym wszystkim, Red Sea posiada połączenie z oceanem. Woda o tych drapieżników ma odpowiednią temperaturę. Nazwali morze znajduje się 44 gatunków w wodach w pobliżu Egiptu jest znacznie mniej, a niektóre nie są niebezpieczne dla ludzi. Dlatego, że te potwory płyną w tych miejscach jest to nurków przynęty, jak również fakt, że statki wyrzucić odpady żywnościowe. Poza ekosystemu Morza zmieniło. Wynika to z lekkomyślnego rybołówstwa, globalnego ocieplenia.

Znane i man-eater w Egipcie. Podczas gdy turyści z drapieżnikami walczyli z pięściami, rodzina wszedł na ląd. Korzyści turysty we wczesnych latach zajmował się boksem, był spadochroniarzem. Ten uratowany. Były urazy. Zaledwie kilka osób zostało dotknięte przez człowieka jedzenia potworów, powód – ich przynęty ludzi.

Kilka przypadków ataków rekinów

Niemal co roku są takie przypadki. Estońskich turystów, którzy spoczęli na pechowej plaży w Szarm el-Szejk w 2004 roku, w lutym, były narażone na atak agresywnych zwierząt.

Osiemnastu lat turystyczny z kraju w 2007 roku ugryziony innego potwora. Były też przypadki ataków rekinów. Ośrodek Marsa Alam dayvershu z Francji w 2009 roku przed śmiercią ugryziony whitetip osoby.

Ponownie, Szarm el-. 2010, 20 października, na jednej z plaż rekin zaatakował kobietę 54 lat. W odległości 15 metrów od brzegu drapieżnika piorun zaatakowany, gryzienie nogę turysta. Kobieta nie zginął, przeżył, ale został przywrócony przez dłuższy czas z dużą utratą krwi i głębokich ran. Kilka ataków miała miejsce w 2012 roku.

Na plaży NESCO Désolé cierpiał z Ameryki i Niemiec na jedną osobę, a trzy – z Rosji. W 2012 roku, w kwietniu, ponownie w Szarm el-Szejk został zarejestrowany dwa-metrową jednostkę że spokojnie pływaliśmy z wczasowiczów na oczy.

Gdzie jest Egipt atak rekina ludzie?

Najbardziej obarczona spotkanie z tego drapieżnika w ciepłych wodach, takich jak blisko Mars-Alam, i, oczywiście, w Szarm el-Szejk, w tym raf na płyciznach. również pływać jak ryby w okolicach Hurghady. Jeśli jesteś zainteresowany, gdzie w Egipcie zaatakował rekin, to wiesz, że często robią to w pobliżu hotelu, gdzie turyści pływać. W szczególności Tiran Island Hotel, Dessole Nesco Waves 4 *, "Interkontenental" w Marsa Alam. Ponieważ były one widoczne w zatoce Naama Bay, Ras Mohammed Park, w miejscowości Dahab. W latach 2013 i 2014 na terenie plaż w całym kraju wygląd potworów nie widać. Można zapytać, dlaczego? Ponieważ władze lokalne podjęły odpowiednie środki bezpieczeństwa. Na przykład, dwie kobiety złowione w wodach przybrzeżnych. Są zapewne kilka dni tutaj szalał. Powinieneś wiedzieć, że prawie zawsze rekiny nie planuje ataku, jeśli on sam nie wykazuje molestowanie. Szczególną nienawiść do ludzi różni się poza tym, że oceanicznej whitetip osoby. Jest to bardzo niebezpieczne dla ludzi, zachowuje się agresywnie z pływaków i nurków, wpada do szału żywności. Jej masa – 160 kg, – cztery metry długości.

Jak chronić przed rekinami

Nie znaczy wtedy, że odwiedził Egipt, został ugryziony przez rekina, po prostu trzeba przestrzegać pewnych zasad. Po pierwsze, dowiedzieć się o sytuacji w wybranym obszarze, a jeśli jest to niebezpieczne, a następnie przez chodzenie nie powinno być zaniechane.

I nagle ją spotkała? Nie trzeba się tarzać, nie panikuj, nie starają się przyciągnąć uwagę i nie ostro ruszyć. Zdarza się, że grozi ryby i zaczyna pływać, a następnie spróbuj ją przestraszyć, płynął do przodu, a następnie gwałtownie odejść na bok. Czasami ofiarami ataku drapieżnika pobity został pomyślnie na obszarach wrażliwych: skrzela, oczy, chwycił jej żebra, a potem krążył wokół. Najważniejszą rzeczą – kiedy pływać z brzegu daleko, nie wrócić, mieć wgląd i zawsze należy być ostrożnym. O świeżych skaleczeń i krwi, już mówiliśmy. Potwory wykorzystane do wykończenia zranionego ryby. Nie ryzykuj staje się zraniona ryba.

Wnioski: sezon aktywność drapieżnik

Pewne ograniczenia sezonowość. drapieżniki morskie są uniwersalne, mogą wystąpić i aksamit jesień i gorące lato i wiosenne kwitnienie i chłodne zimy. Rekina w Egipcie, jeśli się do ciebie, prawie zawsze zachowuje się w ten sam sposób. Należy wziąć pod uwagę tylko jeden czynnik: są bardziej agresywne w czasie, gdy zaangażowany w poszukiwaniu pożywienia. Zdarza się to najczęściej w nocy i wcześnie rano. Pływanie i nurkowanie nie jest konieczne w tym czasie. W zasadzie, kiedy odpowiednie służby szukasz porządku i przestrzegania pewnych reguł, żadnych incydentów nie stało. Jak przez ostatnie dwa lata w Egipcie.