577 Shares 6019 views

Stacje dla przesłuchania: ocena, specyfikacje producentów. Stacje dla dostarczania wody w domach prywatnych

Często podczas przenoszenia do domu na wsi lub Dacha ludzie mają do czynienia z problemem zaopatrzenia w wodę. W tym przypadku istnieją dwie możliwości: albo używają zatapialną pompę lub pompowni dla zaopatrzenia w wodę domów prywatnych. Rozważmy najlepsze modele stacji, które zbierają dobre opinie klientów.

Ocena stacje pompowe do kwestionowania

Wystarczy pamiętać, że ocena uczestniczyć tylko te modele, które zbierają pozytywne opinie klientów w internecie. Jedynym sposobem, aby dokładnie określić, czy sprzęt jest dobry, bo nawet z klasą stacji wydajność nie jest dobre, jeśli łamie drugi tydzień pracy. Jest na opinie i ocena przepompowni na przesłuchanie będzie opierać. I jeszcze jedno: przy wyborze koniecznie osobiście przeczytać na modelu, który zamierzasz wybrać.

1. Grundfos JPBasic 3PT – lepiej przepompowni na przesłuchanie

Cena model – 17 500 rubli. Ten sprzęt powierzchniowy o pojemności 3,6 metrów sześciennych na godzinę, co jest równa mocy 3600 litrów na godzinę. Zasilany z sieci 220/230 V i zużywa 850 watów mocy. Ona ssie wodę do głębokości 8 metrów i jest w stanie go podnieść do wysokości 47 metrów. To wystarczy, aby dostarczyć wodę do domu na wsi, więc ta pompa stacja wodociągowa na prywatnych domach i cieszyć się tak dużą popularnością.

Inne funkcje:

 1. Poziomy montaż pompy.
 2. Objętość zbiornika – 20 litrów.
 3. Otwór wlotowy ma średnicę 1 cal.
 4. Wymiary: 30,5×54,3×50,9 zobaczyć.

W ich opinii, kupujący emitują dobrą jakość montażu, prostotę konstrukcji, która pociąga za sobą wysokie konserwacji. Ponadto, urządzenie można łatwo wytrzymać ciśnienie i doskonale radzi sobie ze swoim zadaniem, zapewniając duży dom z wystarczającą ilością wody. Grundfos JPBasic 3PT – jest to najlepszy wybór dla wiejskiej rezydencji. Stacja pracuje cicho, a według opinii klientów, nawet bez żadnych skarg w ciągu ostatnich trzech lat. Jedynym negatywnym – z prostego sprzętu dłużej niż trzy dni od wody z kranu może iść zardzewiały na chwilę.

Wskazówka: przy użyciu tej automatycznej stacji pomp dać pożądane, aby wyposażyć je w dodatkowe zbiornik membranowy 100 lub 200 litrów. W tym przypadku, będzie to znacznie mniej prawdopodobne, aby być włączone.

2. "kaliber SVD-160 / 1.5"

Bardzo tani i popularny pompowy na przesłuchanie, których cena waha się w przedziale 3000-3200 rubli. Model zużywa zaledwie 160 watów i jest zasilany z sieci 220/230 V. Ale te cechy wskazują słabe wyniki – pojemność wynosi zaledwie 1,8 metrów sześciennych wody na godzinę, która jest równa 1800 litrów na godzinę. Istnieje również akumulator o 1,5 litra. Wszystko to świadczy o ograniczonym wykorzystaniu tej stacji. Nadaje się do małego ogrodu lub domu na wsi.

Zalety:

 1. Podłączanie stacji pomp na przesłuchanie odbywa się łatwo i szybko.
 2. Niewielki ciężar i wymiary.
 3. Niski pobór mocy przy dobrej wydajności.
 4. Niski poziom hałasu.
 5. Rozkładanie o głębokości 7,5 m.

Istnieją pewne wady. W szczególności nabywców izolowane mały akumulator, z powodu której urządzenie włącza się i wyłącza dość często. Również jest brak wolnych dyszą, a urządzenie nie włącza się przełącznikiem. Po dłuższym urządzenia zamykania jest trudne do uruchomienia.

Mimo niedociągnięć, model zbiera pozytywne recenzje, więc jej drugie miejsce w rankingu przepompowni na przesłuchanie jest uzasadnione.

3. GARDENA 4000/5 Klasyczny

Urządzenie sprzedawane jest w szerokim przedziale cenowym (12-13 tys. Rub.). Czasami cena wynosi 17 000 rubli, więc należy być ostrożnym przy wyborze dostawcy.

Szczegóły przepompowni dać:

 1. Wydajność: 3500 litrów na godzinę.
 2. głębokość ssania: 8 m.
 3. Głowa: The Rise of aż do 45 metrów.
 4. Pobór mocy: 850 watów.
 5. Zbiornik hydrauliczny 24 litrów.
 6. Poziomy montaż pompy.
 7. Łagodnego rozruchu silnika.
 8. System ochrony przed przegrzaniem.
 9. Filtr wstępny.
 10. Poziom wody w systemie sterowania.

Jak wynika z cech, model ten jest już bardziej zaawansowana technicznie. To stara pompownia, który jest już na rynku od dziesięcioleci. Jeśli wierzyć opinie klientów, jest „nie zginął”, a przez siedem lat nie było żadnych skarg. Urządzenie działa nawet z gliny wody ze studni, a więc nie łamie. To był chwalony za wzór niezawodności, co tłumaczy się bardzo dużą popularnością w internecie.

W odniesieniu do hałasu w miejscu pracy, dzień pompowni nie słychać, jeśli ma stać się w piwnicy. W nocy, kiedy to idealne cisza za oknem słychać lekki szum piwnicy. Ale problem hałasu w miejscu pracy jest zawsze subiektywny, ponieważ zależy to od izolacji akustycznej pokoju, gdzie będzie zainstalowane urządzenie.

Jeśli chodzi o wady, niektórzy klienci skarżą się na hałas. Ponadto, urządzenie nie może podnieść wodę z głębokości 10 metrów. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo dobry przepompowni na przesłuchanie, połączenie jest wykonywane z łatwością, a także pracy.

4. Quattro Elementi Automatico 1000 Inox

Innym dobrym przepompownia kosztować 8500 rubli., Zasługuje na uwagę i ma dobre opinie klientów. Jego pojemność wynosi 3300 litrów na godzinę, zużycie energii – 1 kWh. Stacja jest w stanie podnieść wody na głębokość 8 m na wysokości 42 m. Jest to funkcja zwiększania ciśnienia, który może być używany, jeśli to konieczne. Jest on wyposażony w odpowiednio dużym zbiorniku hydraulicznym 50 litrów.

W naszej opinii klientów emitują niski poziom hałasu podczas pracy, dzięki czemu nie trzeba instalować głęboko w piwnicy i nie można szczególnie martwić o izolacji akustycznej. Obudowa akumulatora wody wytwarzanej ze stali węglowej. Jedyną wadą – strach przed mrozem. Użyj tej stacji pomp na przesłuchanie producentem Quattro Elementi może być tylko w pomieszczeniu z ogrzewaniem. W przeciwnym razie, po prostu się nie powiedzie. Jednak stacja jest w utrzymaniu, aw Rosji mają przedstawicieli w różnych miastach. Do pewnego stopnia, to także korzyści.

5. "JEELEX Jumbo 70/50 B-24"

Przez 10 000 rubli na rynku dostępnych jest kolejnym stacja o pojemności 3900 litrów na godzinę (3,9 metrów sześciennych na godzinę). Jego pobór mocy jest 1,1 kW i jest w stanie podnieść wodę na wysokość 45 metrów. Oznacza to, że ciśnienie jest wystarczające, aby zapewnić wodę nawet dość duży dom.

Należy zauważyć, że stacja jest wyposażona zbiornika hydraulicznego 24 litrów, średnica wlotu 1 cala i poziomego montażu pompy. Jest to wszystkie parametry urządzenia. A teraz – opinie.

Większość kupujących są zadowoleni z tego modelu. Jest niezawodny, nie jest zadowalająca w późniejszych latach, to łatwo czerpie wodę z dużych głębokości, a także łatwo zapewnić ciśnienie. Łazienka, toaleta, zlew w kuchni – to wszystko działa z tym pompowni bez problemów. I choć producent daje tylko jeden rok gwarancji na ten produkt, to będzie trwało znacznie dłużej dokładnie. Jedynym możliwym wadą – brak zabezpieczenia przed pracą na sucho i hałasu uruchomiony. Mimo, że hałas i niezbyt silny, ale są cichsze modele.

6. GARDENA 3000/4 Klasyczny

Podobny wzór w naszym rankingu przepompowni na przesłuchanie na trzecim miejscu, ale istnieje pewna liczba „4000” w tytule stoi. To samo urządzenie jest nieco inny. W szczególności wykonanie modelu wynosi 2,8 metrów sześciennych na godzinę zużywa 650 W i zapewnia ciśnienie do 40 m. Ponadto, model jest wyposażony w akumulatorze ciśnienia (to zbiornik wody) ze 24 litrów, a średnica otworu wlotowego 1 cal. Ponadto, urządzenie-tech: technologia jest realizowany softstart, jest monitorowanie poziomu wody oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Wydajność i niezawodność na wysokości stacji. Sądząc po opiniach, model radzi sobie nawet z bardzo brudną wodą. Niektóre z nich służy do swinging dobrze, gdy masz dużo czasu, aby zamachnąć bardzo brudną wodę. Zadaniem jednostki uchwyty.

Wadą – hałas w miejscu pracy. Jeśli porównamy z innymi stacjami o tych samych właściwościach, to jest dość głośny. Ale ogólnie jest to fajne, niezawodna stacja od zaufanego producenta, a jego dobre opinie zbiera nie tylko. Modele Cena – 6-7 tysięcy rubli ..

7. "JEELEX Jumbo 50/28 B-24"

Model ten to koszt 10 000 rubli. podnosi wody z głębokości 9 metrów i zawiera łeb 28 metrów. Połączenie jest wykonany z sieci 220/230, moc wynosi 500 watów. To wszystko, co trzeba wiedzieć o tej stacji.

Zalety – niska cena z dobrymi wynikami, odlewaną obudowę ze stopów żelaza, ciche w eksploatacji. Z opinii, możemy stwierdzić, że jest idealnym rozwiązaniem dla małych prywatnych domach. Łatwo jest dostarczenie go wodą, a nawet dostarczyć system nawadniania ogrodu. Istnieją pewne negatywne opinie, gdzie kupujący wskazują na niewielki nacisk. Jest to przypadek, ale tylko w przypadku, gdy napięcie w domu spoczywa na poziomie 180 V.

8. Sturm! WP9714VI

Ostatnio w naszym rankingu stacji będzie kosztować 9000 rubli. To przyciąga również pozytywne opinie, ale ich liczba jest niewielka, a więc umieścić urządzenie na 8. miejscu. Jej wydajność jest wysoka – 3.6 metrów sześciennych wody na godzinę. Możliwe wzrost wody z głębokości 8 metrów Dołączona moc 1,4 kW.

Jedynym możliwym wadą – działa tylko czystą wodą. Oznacza to, że nie może być podłączony bezpośrednio do studni tylko przez filtr. W przeciwnym razie stacja działa już od dłuższego czasu. Ogólnie rzecz biorąc, model ten jest solidny i radzi sobie z jego zadań. Ona posiada silną presję (46 metrów) i dostarcza do domu z wodą, więc możemy polecić go, jeśli nie można znaleźć jednego modelu tym rankingu.

Na tym kończy. Teraz, gdy wiesz, co jest najlepsze dla przepompowni i ogród będzie w stanie dokonać właściwego wyboru.