622 Shares 9699 views

Herbata Vitek VT-1511: instrukcje, opis, opinie

Kto by nie poddać się przy filiżance świeżo parzonej kawy? I nie ma znaczenia czy jest to mocne espresso z grubej gęstej pianki lub miękką cappuccino i za ożywieniem i dobry humor są w każdym przypadku. Teraz trzeba tylko kupić dobry ekspres do kawy i można dołączyć do grona zapalonych miłośników kawy.

Ekspres do kawy. Który jest lepszy?

Ugotować smaczny orzeźwiający napój nie wystarczy na zakup niektórych odmian jakość kawy. W rzeczywistości, smak espresso zależy od urządzenia, w którym jest gotowane. Tutaj zwykły kupujący czekają na złożoność związaną z wyborem przyzwoitą maszynę. Gdzie okazuje się pysznej kawy w ekspres do kawy espresso lub maszyny? Jaka jest różnica między nimi?

Herbata jest prosty, prymitywny nawet ekspres do kawy. Na wszystkich etapach wymaga zaangażowania od osoby. Ale główną różnicą pomiędzy urządzeniami, które wymagają do mielenia ziarna z góry za ekspres do kawy, i to jest przeznaczone do wytwarzania małej ilości napoju.

Ekspres do kawy – w pełni zautomatyzowana maszyna. Jest on zdolny do zaledwie kilku sekund do mielenia ziarna, aby ogrzać wodę do pożądanej temperatury, odpowiednio zagęszczoną tabletkę kawy i spoiny zdumiewające smak napoju określonej objętości. Ekspres do kawy – idealny do barów, kawiarni i biur.

Zanim pójdziesz do sklepu, trzeba zdecydować, w jakim celu urządzenie zostało zakupione. Jeśli kawy w domu, a potem możemy zrobić dobrego ekspresu budżet, takich jak Vitek VT-1511. Jest możliwe, aby gotować wspaniałe espresso lub cappuccino, podczas gdy cena tego urządzenia jest kilkakrotnie niższa niż ekspres do kawy z dużą ilością dodatkowych funkcji.

rodzajów kawy

Powyższy model ekspresu Vitek odnosi się do rodzaju chleba świętojańskiego. Jest to specjalnie zaprojektowany do espresso. Zasada działania ekspresu do kawy z chleba świętojańskiego, że woda pod wysokim ciśnieniem (co najmniej 9 barów) jest przepuszczana przez filtr z mieloną kawą. W rezultacie, w ciągu kilku sekund można przygotować aromatyczny świeżo zaparzonej kawy espresso z grubej pianki. Chleb świętojański kawa właściciele Vitek obsługi, a także większości innych modeli prezentowanych w sklepie, mają kapuchinator do ubijania mleka w piance.

Istnieją inne rodzaje ekspresów do kawy. W jaki sposób różnią się one od siebie? Urządzenie kapsułki kawy do przygotowania napoju łatwiejsze i szybsze ze względu na fakt, że kawa nie jest konieczne, aby stempel ręcznie w tabletkę. Zasada działania modelu chleba świętojańskiego różni się nieznacznie. Kapsułki do kawy – to samo staranował tablet sprzedawany w opakowaniu jednostkowym.

Drip kawy jest najłatwiejszym zasada. W celu przygotowania napoju kawowego w proszku potrzebne do wypełnienia specjalnego filtra (sita), przez który powoli kroplami dosłownie sączy wody. Smak napoju parzonego w ekspresie do kawy, bardzo różni się od rodzaju kapsuły lub chleba świętojańskiego. Trudno jest uzyskać naprawdę mocną kawę.

Jaka jest najlepsza kawa? Wszystko zależy od ceny, po której nabywca oczekuje. Tańsze niż w innych modelach będzie kosztować typ ściekową. Na kapsułki do parzenia kawy chleb świętojański, a cena jest prawie taka sama, ale kawa wykonane z kapsułek, jest droższa cena.

Popularne modele Vitek ekspresy do kawy z chleba świętojańskiego

Firma Vitek produkuje dwa rodzaje ekspresy do kawy: kroplówkę i chleb świętojański (espresso).

To ostatnie stało się szczególnie popularne w ostatnich latach. Wśród ciekawszych modeli chleba świętojańskiego ekspresy do kawy są następujące pięć.

 1. Vitek VT-1511 BK – model jest w górnej części wyników większości sprzedaży sprzętu AGD. Zawiera minimalny zestaw funkcji do sporządzania kawy espresso, cappuccino, latte, gorącą czekoladę w domu.
 2. VT-1513 cz – bardziej wydajny model szarańczy parzenia ziarna kawy, ale o mniejszej objętości zbiornika na wodę (1,25 litra).
 3. VT-1514 BK – ekspres do kawy zadowolą nie tylko stylowy wygląd, ale także istnienie oddzielnego pojemnika na mleko. Ekspres do kawy jest bardzo łatwe w obsłudze. Wystarczy nacisnąć przycisk wyświetlacza, aby zobaczyć drinka i wybrać ilość kubków – resztę zespołu zrobi wszystko automatycznie.
 4. VT-1517 BN – dzięki tym modelu przygotować silną espresso, latte lub łagodne powietrze cappuccino z pianką mleka jeszcze łatwiejsze. Kawa może być przyspawane bezpośrednio do kilku filiżanek. W tym celu, urządzenie zawiera usuwalny zbiornik na wodę (1,65 litra) i mleka (0,3 L).
 5. VT-1516 SR – nowość od firmy Vitek ma 1470 watów i sprawia, że kawa szybciej wcześniej wydanych modeli. Urządzenie posiada elegancki i nowoczesny design i zaawansowany system sterowania.

ekspresy do kawy Przegląd Vitek VT-1511

Pierwszą rzeczą, która przyciąga nabywców ekspresy do kawy – jest stylowy i nowoczesny bar z ergonomicznymi kontroli. Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego, a uchwyt (uchwyt róg) jest wykonana z metalu. Zbiornik wody umieszczono w modelu przeznaczonym do objętości 1,5 litra.

Herbata Vitek VT-1511 można zrobić kawę dla jednej lub dwóch filiżanek jednocześnie. Świeżo przygotowany napój może być wylewany w wysokiej szklanki, ale konieczne jest, aby usunąć ociekacz. W górnej części korpusu znajduje się specjalny obszar dla kubków grzewczych. Jest to ważne, ponieważ, jeżeli pojemnik jest ciepły, to napój będzie lepiej smakują.

Parzenie kawy w VT-1511 półautomatycznych modeli. Jest sterowany za pomocą dźwigni i przycisków na panelu przednim. Główną wadą jest to, że ekspres do kawy nie ma automatycznego dozowania kawy, a jego główną zaletą jest atrakcyjna cena, za którą można kupić dobrej jakości instrumentu.

Instrukcje do przygotowania kawy espresso

Gotować autentyczne espresso dość łatwy w domu.

Dla tych prowadzących Vitek kawowarek sugeruje następującą kolejność działań:

1) napełnić zbiornik do poziomu „Maximum” (objętość 1,5 litra).

2) Umieścić filtr do uchwytu i wypełnić ją przez 1 lub 2 gałki kawy do przygotowania jednej lub dwóch porcji napoju, odpowiednio.

3) zagęszczony kawy w filtrze strony miarki.

4) Zamontować uchwyt do kawy.

5) Podgrzać filiżanki, umieszczając go do góry nogami na platformie w górnej części ekspresu do kawy.

6) Dodać kawę i czekać lampkę kontrolną pokład.

7) Umieść filiżanki na pokrywie zasobnika.

8) Naciśnij przycisk zasilania wodą i wyłączyć go natychmiast, gdy napój będzie wypełnić kielich aż do pożądanej objętości.

9) wyłączyć maszynę do kawy i wyjąć pojemnik i oczyścić z resztek kawy.

Jak przygotować cappuccino w ekspresie do kawy Vitek?

Ekspres do kawy można zaparzyć espresso, nie tylko pachnące, ale również pyszne cappuccino.

Instrukcje dotyczące jego przygotowania do modelu Vitek VT-1511 oferowany jest poniżej.

1) Gotować espresso poprzednio proponowanego sposobu.

2) Umieścić pusty kubek lub inny pojemnik pod kapuchinator i oczyścić ją z kondensatem. Aby to zrobić, należy nacisnąć przycisk pary i natychmiast obrócić pokrętło w prawo na panelu.

3) Teraz jest możliwe przygotowanie piany mlecznej dla cappuccino. W filiżance zalać zimną mleko lub śmietanę i umieścić pod kapuchinator. Nacisnąć przycisk pary i obrócić pokrętło na kwartał. Po kilku sekundach piana jest gotowa.

4) Wlać bitej pianki mlecznej w espresso. Cappuccino jest gotowe.

5) Usunąć kapuchinator, obniżenie końcówkę w szklance wody, w tym przycisk pary i obracania pokrętła w kierunku przeciwnym.

Pozytywne opinie na ekspresie do kawy

najbardziej nabywców kawy jak VT-1511. Dowodem na to jest ich dodatniego sprzężenia zwrotnego:

 • Model jest łatwy w użyciu;
 • tani;
 • gotuje przedstawić wyśmienite espresso;
 • Szybkość wytwarzania;
 • Koszt kawa jest tańsze w porównaniu do jeśli kupisz kapsułki ekspres do kawy.

Ze względu na dużą objętość zbiornika aparatu pokazany jest odpowiedni zarówno dla domu i biura.

negatywne opinie

Nieszczęśliwy kupujący reprezentowane ekspresy do kawy:

 • ewentualnie zatkany górny i dolny filtr;
 • w niektórych instrumentów kapuchinator złe bicze piany;
 • nie wyłączy się automatycznie.

Ogólnie rzecz biorąc, produkt Vitek VT-1511 opinii częściej pozytywne niż negatywne występuje. Oznacza to, że praca ekspres do kawy byli zadowoleni z większości użytkowników.

Ile jest kawa?

Przegląd modeli i opinie klientów potwierdzają, że urządzenie jest naprawdę dobra i może zająć należne jej miejsce w kuchni. Możemy tylko iść do sklepu i kupić, tym bardziej, że cena urządzenia przez więcej niż atrakcyjna. Według najnowszych informacji Vitek ekspres VT-1511 jest warte 7000 rubli. W ten sposób, za niewielkie pieniądze można stać się właścicielem stylowego urządzenia do produkcji autentyczne espresso z grubej crema leszczyny.