631 Shares 3815 views

Jak wybrać kwiaty na stojaku? Co opieki wymagają pulę kryty

Wszelkie piękny i przytulny pokój posiada zdolność do inspirowania osobę. Lepszy naturalny dekoracja – pokój kwiaty. Przynoszą do domu poczucie spokoju, łagodzą podrażnienia i zmęczenia.

Jak harmonijny miejsce kwiaty

Rzadko osoba nie posiada w swoim mieszkaniu co najmniej jeden kwiat w doniczce. Ale doświadczeni hodowcy, którzy wiedzą dużo o piękno i użyteczność roślin mają w domu od kilkudziesięciu do kilkuset zielonych zwierząt. Jednak w małych mieszkaniach może być problem z umieszczeniem tak dużej liczby kolorów. Jeśli duże przedmioty harmonijny wygląd na podłodze, a następnie piętrzą się małe garnki na parapety nie wygląda całkiem estetycznie. Ponadto, nie wszystkie rośliny w ten sposób uzyskuje się wystarczającą ilość światła, osłaniając siebie. To może prowadzić do różnych chorób, a nawet śmierci kolorach. Doskonały jeden do wyjścia z takiej sytuacji jest stojak na kwiaty. To będzie nie tylko zwolnić dodatkową przestrzeń, ale będzie prawidłowo umieścić wewnątrz rośliny doniczkowe , tak aby wszystkie rośliny otrzymali taką samą dawkę ciepła i światła. stanąć również na kwiaty na parapecie jest przydatna dla tych, którzy chcą umieścić swoje zielone zwierzęta w zasięgu wzroku. Może to być korzystne, aby zorganizować wszystkie rośliny tak, aby nie chować się za zasłonami i były w zasięgu wzroku. Aby utworzyć ostrość, użyj jasnych kolorach stanąć. Tworzą piękną kompozycję, rysunek oczu i pozostawiając dobre wrażenie. Przy jasnych kolorach tapety zaleca się wybierać zielone kwiaty na recepcji.

Jaki rodzaj kwiatów są umieszczone na stojakach

W celu stworzenia zielonym zwierzaki korzystne warunki dla wzrostu i kwitnienia, konieczne jest, aby umieścić je w taki sposób, że światło pada równomiernie na wszystkich roślinach. W obecności specjalnej podstawce w dolnej warstwie są umieszczone dużych preparatów. U góry zaleca się umieścić małe rośliny, takie jak Chlorophytum, szparagi, Syngonium. Wreszcie, na samym szczycie można umieścić fiolety, gloksynia.

Które mogą być umieszczone na półkach

Jeśli istnieje szeroki parapety mogą być wykonane lub zakupione w sklepie w postaci specjalnej jednostki rack regałów. Wybierz się na ich szerokości parapecie. W takich stojaków umieszczonych chryzantemy pokojowa, gerbera, gloxinia. Kwiaty stojak podnieść małą skalę. Wysokość oblicza się tak, że wszystkie rośliny otrzymane niezbędną część światła i cienia siebie.

Wsporniki do montażu Rack

Dla tych, którzy marzą o bogatą kolekcję fiołków, równomiernie rozmieszczonych wokół parapetu, istnieją specjalne wsporniki w kształcie litery L. Wsporniki te są przymocowane bezpośrednio do ramy okiennej lub stoku. Półki dla takich regałów wykonane są ze szkła. Grubość półce szklanej musi wynosić co najmniej pięć milimetrów.

Rack własne ręce

Każdy wariant stojaki do kwiatów, istnieją zarówno plusy i minusy. Podczas umieszczania roślin na wspornikach trzeba wiercić otworów w zboczach i ramek. Ponadto, jeśli na półkach regałów wykonane są ze szkła, trzeba wziąć pod uwagę znaczny ciężar tym wzorem przed przywiązania. I półki o wiele pięter do kwiatów, zwiększona wytrzymałość żądań. W zimie kwiaty, znajduje się na parapecie, naświetlone i zimne uzwojenia powodu przeciągów. Czas letni takie kolory jak fiołki, muszą cień od światła słonecznego.

Wszystkie te problemy są rozwiązywane w jeden sposób: wytwarzanie stojaku mającej sztuczne oświetlenie, własnymi rękami. W tym przypadku, stojak może być zupełnie inna forma. Materiał nadaje się starej szafy, stoliku nocnym, wyposażony w podświetlenie. W obecności wyobraźni, można zrobić własnymi rękami półkę na indywidualnym smaku, idealnie dopasować go do wnętrza pokoju.

Dzięki wygodnym półki z dodatkowym oświetleniem

Zimą zaleca dosvechivat dowolnych kolorach specjalne lampy. Kwiaty stojak powinien być wybrany, prowadzony przez swoich potrzeb oświetleniowych: najbardziej kochający światło umieszczone na górze i na dole odcień-tolerancyjnego. Jeśli są regały, wyposażone w dodatkowe oświetlenie, trzeba umieścić rośliny tak, aby nie zrobić cień siebie. Dosvechivat kwiaty muszą na podstawie ich światło potrzebuje 12 dni do 14 godzin. Sztuczne oświetlenie jest włączone przez cały dzień lub w nocy, aby zwiększyć długość godzinach dziennych do 12 godzin. Bardzo wygodne w tym przypadku specjalne liczniki czasu włączania i wyłączania, które zostały zakupione w sklepach.

Tak więc, jeśli istnieje chęć ożywienia, zielone wnętrze, któremu towarzyszy brak miejsca, które mają być zakupione lub wykonane stojak dla roślin. Podczas stoisku letnim pomaga umieścić kwiaty tak, że każdy kwiat w doniczce była konieczna dawka ciepła i uwagi. Stojak może być wyposażony w dodatkowe oświetlenie zimowego w celu zwiększenia czasu trwania światła dziennego.