239 Shares 7263 views

Najlepsze hotele w Imereti nizinny: przegląd, opis i opinie

Na pewno są zainteresowani przede wszystkim gdzie Imereti Valley. Ten ekstremalny południowe wybrzeże w dzielnicy Adler w Soczi. Tylko tu i okazało słynne olimpijskich, które spowodowały ten napływ turystów. To przekształcony, nowoczesny i piękny teren uzdrowiska. Do 2007 roku w tym miejscu jest to zwykłe domy, a tu po planowanej budowy wioski olimpijskiej, obraz zmienił się dramatycznie: oprócz wszystkich innych udogodnień tutaj zaczęły masowo budować hotele Imereti nizinny, gdzie wracał do zatrzymania.


City Hotel "Seasons Velvet"

Przede wszystkim jesteśmy zainteresowani w tym przepięknym ośrodku w ośrodku, ponieważ znajduje się w Imeretii nizinny, nad Morzem Czarnym. W pobliżu znajduje się Park Olimpijski w Soczi, a z okien można podziwiać piękne krajobrazy z Krasnej Polany. Opuszczania hotelu, od razu znaleźć się na wybrzeżu Morza Czarnego, znajduje się trochę dalej ornitologicznym park ze stawami słodkowodnych i ścieżek spacerowych, park rozrywki i innych cudów. Dlatego hotele w Imereti nizinny, zawsze popularne wśród turystów, jest tu co robić. Obejmujący Ten miejski hotel z czterech kwartałów. Uważamy bardziej szczegółowo każdy z nich.

"Alexander Park"

Ten duży i piękny hotel znajduje się 9 km od lotniska w Soczi i kolejowej stacji Adler. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się park z kilku akrów. Tu rosną rzadkie rośliny tropikalne. Nie wszystkie hotele w nizinnych Imereti, może pochwalić się taką popularnością, i nie bez powodu. Pierwsze wrażenie z ziemi, dobrze rozwinięta infrastruktura stwarza dobre warunki do wypoczynku. Drugi – sala wyposażenie. Wnętrza są dopasowane w stylu klasycznym, a tylko wysokiej jakości naturalnych materiałów użytych do dekoracji. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i komfortowe meble, każdy pokój posiada łazienkę. Pomieszczenie na miejscu siłownia oraz punkt informacji turystycznej. można sprawdzić nie tylko lokalnych zabytków, ale także hotele w Imereti nizinny, aby ci coś do porównania. Sądząc po opiniach, turyści bardzo lubią „Alexander Park” ze względu na jego bliskość do morza, czyste i uporządkowane.

„Pure stawy”

W swoim wyjątkowym hotelu, który znajduje się pomiędzy jezior słodkowodnych i Morza Czarnego. I znajduje kwartał turystycznego na terenie Parku Olimpijskiego. Oczywiście, dobry poziom usług są wszystkie hotele (Imereti nizinne). Adler różni się ciepło i gościnność, że jest odczuwany natychmiast po dostarczeniu. Ale to jest „czysty” stawy – to jest miejsce, wypełnione specjalnym atmosferze ciepła i opiekuńczy. Nie będzie interesująca dla dorosłych i dzieci, na pierwszym znajduje się centrum fitness, salon piękności oraz klub nocny, a drugi odbędzie się w sali gier. Goście mogą przebywać w pomieszczeniach, takich jak normy lub deluxe. Dla najbardziej wymagających oferuje apartamenty. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację i telewizję, mini-bar, meble i łazienkę z suszarką do włosów i innych niezbędnych akcesoriów. Ceny pokoi – od 2900 rubli. dziennie, to obejmuje śniadanie i wycieczki, można odkryć cały Imereti nizinnych. Hotel „Velvet Season” zawsze dostaje mnóstwo ciepłych opinii, obiekty rekreacyjne są wspaniałe, i, sądząc po słowach turystów, warto przyjść każdy rok.

„Katarzyna kwartał”

Wybierając hotel, pamiętaj, aby sprawdzić, jak bardzo kochasz znalezienie dużej liczby osób. Dla niektórych jest to świetna okazja do towarzyskich, podczas gdy inni dążą do maksymalnego prywatności. Hotele na Imeretii nizinny (Soczi), przeważnie duże, ale ten – szczególnie. Jest on przeznaczony do 1,194 pokoi, z których każda może pomieścić od dwóch do czterech osób. Jednak teren hotelu jest tak ogromny, że czasami tworzy iluzję samotności.

Wszystkie hotele są bardzo wygodne, a liczba usług każdy wybiera własną rękę. Standardowy pokój będzie kosztować 2970 rubli, kwota obejmuje śniadanie. Liczne referencje potwierdzają, że pokoje są nieskazitelnie czyste, bardzo ładny, a personel jest uprzejmy i miły.

„Rosyjski Dom”

W trzy minuty spacerem od wybrzeża Morza Czarnego i kamienistej plaży znajduje się ten wspaniały hotel. Przed Parku Olimpijskiego można dojechać stąd w ciągu 10 minut, a do centrum Soczi – około 30 minut. Jeśli szukasz najbardziej wspaniałe miejsce na wybrzeżu, naprzeciwko ciebie – Imereti nizinny. Hotele ( „Rosyjski Dom” i wszystkie z powyższych) – jest to realne próbki ideału kompleksie hotelowym. O reszcie, mówiliśmy, że dla „rosyjskiego House”, jest ona przeznaczona dla 3500 pokoi, urządzonych w nowoczesnym stylu z funkcjonalnymi meblami. Na terenie znajdują się bary i restauracje, pizzeria i pomieszczenie gospodarcze, pralnia i więcej. Sądząc po opiniach turystów, hotel jest po prostu doskonała organizacja pracy. Gdzie można mieć wielki czas z rodziną i wesołym towarzystwie.

„Azymut” hotel

Ten trzygwiazdkowy hotel resort, który został otwarty dopiero w 2013 roku. On nie jest częścią miasta-hotel „Velvet Seasons”, ale znajduje się na tym samym terytorium Imereti Valley. Jeśli chodzi o opinie room service nie tyle świętować czysty i schludny, pyszne śniadanie, i tak dalej. N., codziennych rzeczy dla tych miejsc. Ale wielu turystów podkreślić funkcję wspaniałe tereny stworzony specjalnie, aby umożliwić Ci w pełni cieszyć się spacery. W hotelu „Azimut” (Imereti nizinny) oferuje zakwaterowanie w żadnym z ośmiu bloków mieszkalnych, z których każdy ma swoją ostrość (młodzieży, rodziny). Grupa budynek hotelu otoczony jest niesamowitym okolicy z licznych basenów, ścieżek spacerowych i pergoli. Można spędzić długie dni, ale nie zapominaj, że Soczi przygotowała wiele ciekawych wycieczek, które nie mogą być pominięte. Koszt rekreacji ze śniadaniem tutaj zaczyna się od 2500 rubli dziennie, superior zasięgiem w cenie do 7000 rubli.

Hotel "Imereti"

Luksusowy hotel, imponujący na pierwszy rzut oka, znajduje się w odległości 20 minut jazdy od Parku Olimpijskiego, Soczi. w odległości około 10 minut spacerem od lubiany akwarium. Hotel posiada 196 komfortowych pokoi z widokiem na morze. Każdy z nich wyposażony jest w nienagannej meble i nowoczesny sprzęt. W godzinach porannych, restauracja jest utworzona przez luksusową „bufet” i serwuje dania kuchni rosyjskiej i Europejczyków w ciągu dnia. Każdego roku uzupełniane kopilochku pozytywnych opinii na temat hotelu, goście po prostu urok atmosfera i obsługa. Podsumowując, można powiedzieć, że każdy z prezentowanym hotelu charakteryzuje się najwyższym poziomem usług, a tym samym zapewni Państwu wspaniałe wakacje.