742 Shares 5455 views

Choleryk – niebezpieczna mieszanka silnych emocji i częste zmiany nastroju

Prawie każdy z nas wie, co typ temperamentu ma. Przynajmniej można znaleźć wiele badań w celu określenia ich Psycho. Od czasu do czasu, gdy zostanie ona przedstawiona w „czystej” postaci, najczęściej jest to mieszanka czterech głównych
typy mentalności, w których jeden wyraźnie dominuje. W tym artykule postaramy się dowiedzieć, kto jest choleryk i czy się cieszyć czy zdenerwowany czy innych znaczących (lub dziecko) wyraźnie należą do tej kategorii.


Choleryk – chodzącym wulkanem. Jednak jest ona coraz częściej staje się najbardziej udany liderem w każdej firmie.

Charakterystyka choleryk

Człowiek z temperamentem różnej mocy wybuchowej, które okresowo muszą mieć pewność, aby rozdawać. Ta cecha choleryk temperament. Pamiętaj Trzej muszkieterowie i szalone Gascon? Tak więc, możemy słusznie powiedzieć, że choleryk – D'artanyan go. Osoba z tym temperamentem ma wszystkie cechy bojowe, tak niezbędne dla każdego lidera i dowódcy.

Według opisów Galen i Kanta, choleryk osoby – osoby poruszającej, mądry, z wyrazistych gestów i ruchów o wysokiej prędkości. Jest to jasny osobowość, umiejętność łatwo zmienić maskę, która ma wrodzony talent aktorski. Nawet jeśli w tej chwili te cechy nie są widoczne, mogą bardzo szybko rozwijać się, jeśli chcesz. Dlatego choleryk często zalecają oglądania i działania, retorykę i tańczyć namiętny typu, takie jak flamenco i tanga. To pomaga im nauczyć się odkrywać i kontrolować przepływ energii. Takie umiejętności zwiększyć tło energetycznej oraz „Lampki” przewodnikiem, jeszcze bardziej podkreślając charyzmatyczną moc , która jest nieodłącznym choleryk urodzeń.

Choleryk – jest silny, ale w tym samym niezrównoważonej osobowości, co oznacza, że – z jednej strony taka osoba jest w stanie poradzić sobie z dużym obciążeniem psychicznym, a z drugiej – charakteryzuje się zwiększoną drażliwość i wielkiej niestabilności. Człowiek choleryk Slade nie będzie czekać, aż problemy same odejść – woli do działania, nie ukrywa swoich emocji od innych.

Choleryk: opis głównych cech

Ruch człowieka z temperamentem ostry i intensywny i szybkiego chodu i szybko – to łatwo pozwala odnaleźć go w tłumie. Samoocena i pewność siebie na choleryk jest na najwyższym poziomie. Drugą słabością, nigdy nie będzie. Ale wydajność jest bardzo niestabilna: to zależy wyłącznie od osobistych interesów i czynników zewnętrznych. W tej pracy człowiek niecierpliwy i zapalczywy, trudno przystosować się do nowych warunków. Jednakże, jeśli coś choleryk interesujący dla jego poświęcenia i wytrwałości koniecznie doprowadzić do pożądanego wyniku.

Ze swej natury, ci ludzie są bardzo towarzyskie. Jednocześnie wolą zawsze dominować kontroli i podporządkować innym, bo z tego, co niektórzy uważają charakter choleryk jest dość skomplikowane i trudne. To samo można powiedzieć o relacjach osobistych. W połączeniu z cholerykowi powinno być przygotowane do częstych wybuchów zazdrości i gorącej natury. Gniew może zakończyć współpracę wiele razy.

Silny system nerwowy pozwala tacy ludzie szybko przywrócić zasilanie, i tak choleryk mało snu i pracy w nocy, praca nie jest dla nich. Mają dobry apetyt i zjeść szybki i dużo.

Jak widać, choleryk, podobnie jak pozostałe trzy typy istnieją pozytywne i negatywne strony. Ktoś może nie podoba nerwy, a ktoś może podziwiać cechy przywódcze. Jeśli wśród znajomych mają choleryk, tuż pod uwagę specyfikę swojego temperamentu, i to będzie wielki wpływ na wasz związek.