271 Shares 9759 views

Jack Daniels. Jak odróżnić fałszywe od oryginału?

Mów co chcesz, ale dobre, wysokiej jakości whisky zawsze pozostanie w trendzie. Pomimo znacznego kosztu, napój ten zawsze będzie popularne wśród prawdziwych koneserów ekskluzywnych wyrobów alkoholowych. Chodzi o popularnej whisky Jack Daniels. Jak odróżnić fałszywe od oryginału?

Kilka słów o whisky bezpośrednio

Jack Daniels … Obecnie jest niemal powszechną rzeczownik. Ogromne połacie serwisach społecznościowych są pełne informacji o tym, co napój ten jest idealnym przyjacielem, niezawodnym przyjacielem i bilet do niesamowitej atmosferze luksusu i bogactwa. Dzięki temu reklama jest niemożliwe, aby nie stać się bardzo popularnym napojem na świecie.

Niemniej jednak daleki od bycia w tej samej branży reklamowej. Whisky „Dzhek Deniels” jest uważana za najlepszą w swoim rodzaju. Wynika to ze względu na unikalną technologię jego wytwarzania, który z kolei obejmuje filtrowanie za pomocą klonu węgla. Funkcja ta daje napojowi niezwykłą miękkość i pełny smak.

Nic dziwnego, że napój ten bardzo często starają się podrobić i do zysku kosztem dobrze promowane marki Jack Daniels. Jak odróżnić fałszywy i nie stać się ofiarą oszustwa?

Charakterystycznymi cechami powszechnie znanej whisky

Pierwszym i najważniejszym czynnikiem, który powinien zapłacić natychmiastowej uwagi jest koszt napojów alkoholowych. Tak więc cena wyłączne butelki litr napojów nie powinna być mniejsza niż 700 rubli rosyjskich. Nawet jeśli sprzedawca lub konsultant będzie założyć, że to skonfiskowane towary wolne od podatku, aby zgodzić się na taką wątpliwą wniosku nie jest tego warta.

Oczywiście, cena – nie jest jedynym czynnikiem, który powie Ci, jak odróżnić oryginalną whisky „Dzhek Deniels” fałszerstwo. Istnieje kilka cech, które są warto zwrócić szczególną uwagę.

Następnym razem – jest to kolor napoju. Ten „Dzhek Deniels” jest zawsze przezroczysta barwy (odcień żółty mogą być obecne). Fakt, że producenci whisky używa tylko oczyszczoną wodę i zastosować najnowszą technologię filtrowania, więc nie występują zanieczyszczenia lub osady nie może być mowy.

Jak odróżnić autentyczny od podrobionego Jack Daniels?

Dobrym sposobem, aby upewnić się, że po raz kolejny, że oryginalna przed wami, a nie kopia – wstrząsnąć zawartość butelki. Jeśli wstrząsnąć butelką «» Jack Daniels, można rozpoznać naturę jego zawartość. Idealnie, nie powinno być dość duże pęcherzyki, które są przechowywane przez odpowiednio długi czas.

Aby wiedzieć na pewno, jak odróżnić prawdziwą whisky „Dzhek Deniels” fałszerstwo, konieczne jest, aby pamiętać o jednej ważnej jak prawie każdy ekskluzywny napój. Konieczne jest, aby sprawdzić, jak whisky płynie wzdłuż ścianek butelki. Tak, oryginalny alkohol płynie powoli, ale oczywiste fałszerstwo będzie dążyć, aby to znacznie szybciej.

Rozważmy oryginalną butelkę Jacka Danielsa

Jak odróżnić fałszywe? Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu konsumentów. Szczególną uwagę zwraca się ekskluzywne opakowania napojów alkoholowych. Na nim jest również możliwe, aby odróżnić oryginał od fałszywy.

Przede wszystkim na okładce oryginalnej butelce „Dzhek Deniels” musi być koniecznie plastikową powłokę, która chroni się bezpośrednio pokrywać. Wtyczka powinny być stosowane tylko z tworzywa sztucznego, ale fałszywy zastępczym często zapieczętowaną metalową pokrywkę.

Etykieta na butelce jest prawdziwy lekko wypukły wzór, czcionka powinien być przezroczysty, a nie rozmyte lub utrzymać niezbędne proporcje. Jest jeszcze jedna rzecz dotycząca ekskluzywny pakiet alkoholu. Jak odróżnić prawdziwą whisky „Dzhek Deniels” od fałszywych? Czasami wystarczy spojrzeć na butelce. Powinien on być kwadratowy kształt, a na pierwszej stronie to tam cały rozpoznawalnego grawerowanie Jack Daniels.

Opcje whisky podrabianiem

– środki zarezerwowane uzbrojony. Warto zapoznać się z niektórych wykonaniach fałszerstwa elity alkoholu. Najczęściej rozpoznać podróbki mogą być uważnie spojrzał na etykiecie.

W pierwszej kolejności na każdej butelce być obecny znaczek akcyzowy. Wystarczy, że oznaczenie to powinno być dobrze i równomiernie przyklejony – wszelkie ślady lub resztki kleju wymownie o fałszywych produktów.

Napis jak „Scotch typu”, mówi również, że w rękach kupującego wyraźna imitacją. Zwykły słowo «Blended» jest bardzo przejrzysty sposób do zrozumienia, że przed sobą, najprawdopodobniej, mieszanka kilku odmian, ale z pewnością nie jest prawdziwy Jack Daniels.

To jest zupełnie inna sprawa – napis Deluxe lub Premium – mówią, że nabywca posiada elitarnych odmian whisky, która jest wykonana jedynie z jęczmienia, słodu i kukurydzy, bez dodawania dodatków do żywności, środków aromatyzujących lub zanieczyszczeń alkoholu.

Jest to najbardziej charakterystyczne cechy produktów oryginalnych Jack Daniels. Jak odróżnić fałszywe, jak nie dać się nabrać na sztuczki oszustw? Wystarczy tylko znać kilka kluczowych cech oryginalnych produktów i nie może być prowadzona przez tych, którzy starają się zarobić na cudzym imieniu. Należy zauważyć, że przypadki, w obecnym czasie, gdy przestępcy sfałszować dość dużą liczbę ekskluzywnych wyrobów alkoholowych.