352 Shares 5997 views

Wentylatory: opis produktu

Obecnie coraz bardziej powszechne zastosowanie tych urządzeń, takich jak otwory wentylacyjne. Są one bardzo ważne w dzisiejszych gospodarstw domowych. Urządzenia te stanowią specjalną dyszę do amplifikacji z wykorzystaniem ciąg energii wiatru w systemie wentylacyjnym. W tym samym czasie chronią urządzenie przed opadami atmosferycznymi i ciśnienia wiatru, jak również pył z wejściem układu, liście i inne zanieczyszczenia. Także tam, gdzie jest to wymagane, do utworzenia przyczepność za pomocą środków mechanicznych, wystarczy ustawienie deflektora rurę odpowietrzającą.


produkty do montażu

Urządzenie jest zainstalowane na wylocie wentylacyjnego trzonu w pewnej odległości od 1,52-2,5 m wysokości grzbietu budynku. Musi on spełniać obliczeń projektowych i rysunków. Ponadto zdarza się, że może być zamocowany w określonym urządzeniu lub pionowym kanale pionowego. Do tej pory opracowano wiele różnych form i struktur urządzenia aerodynamicznego. Najszerzej stosowane dwa rodzaje:

  • Otwory TsAGI. Są one umieszczone wewnątrz szybów wydechowych. Pozwalają one na lepsze wykorzystanie energii cieplnej i energii wiatru, aby utworzyć strefę o zmniejszonej ciśnienie wewnątrz osłony cylindrycznej, co stwarza warunki dla funkcjonowania układu wydechowego.
  • wywietrzniki dachowe. Urządzenia te są umieszczone na dachu budynku do wylotu kanału, aby usunąć zanieczyszczone powietrze.

Łączenia tego urządzenia aerodynamiczny może być bandaż lub kasetę. Wybór zależy od kopalni i wyciąg w miejscu instalacji. Ważne jest w tym przypadku. Otwory są wybierane w ramach pewnego układu wydechowego na podstawie specjalnych obliczeń, za pomocą którego określić typ wymienionego urządzenia, miejsca jego instalacji, jak również jego wielkość i wygląd. Obliczenia te mogą być wykonywane niezależnie, z pewnymi umiejętnościami, ale byłoby lepiej, aby wziąć pomocy specjalistów w tej dziedzinie, jak obrót deflektor wentylacyjny nie może być zainstalowany bez wstępnych obliczeń dokonanych przez specjalistów. Po działanie sprzętu może mieć następujące cechy: proces lub będzie zbyt wydajne, który nie jest bardzo dobra, zwłaszcza dla budynków mieszkalnych; czy to będzie nieskuteczne, tworząc jedyną przeszkodą w układzie wydechowym.

artykuły materiałowe

Otwory wykonane ze stali walcowanej na zimno lub ocynkowanej. Aby zapobiec uszkodzeniu korozji, przedłużając żywotność urządzeń prowadzi się przy użyciu farb do powlekania metali. Może to być specjalna powłoka emalii, malowanie proszkowe. Związek może być kołnierzem lub sutka. W odpowiednim czasie i jakości usług (czyszczenia brudu i kurzu, powłok update) wymienione elementy mogą być dziesiątki.

akcesoria Funkcje

Główne wskaźniki otwory są:

  • Wielkość średnicy;
  • Związek wykonanie (sutek kołnierzowe);
  • Grubość ściany i wysokości.

Wszystkie wymiary są obliczane według dokumentów regulacyjnych (GOST, ciach). Do obliczeń wykorzystywane opisu danych w miejscu instalacji (budynkach prywatnych lub mieszkania, centra handlowe, hale sportowe) i wydajność (ochrona urządzeń spalinowych z opadów).

rada

W celu dokładniejszego wybrać jakość deflektor, powinna przyciągnąć specjalistę, który dokona poprawnych obliczeń, w zależności od lokalizacji instalacji, warunków pogodowych, obciążenia wiatrem, a także niezbędnej budowy.