465 Shares 3364 views

Chiromancja. Linia dzieci ujawnia sekret jak wielką uzupełnienia rodziny w przyszłości

Można mieć różne podejście do chiromancja. Można zobaczyć go jako jeden z błędów ludzkości, że narzędzia do przewidywania losów nadal istnieje, a wróżby przez dłonie – jedną z nich. Można poważnie studiować „rysunki” z wewnętrznej części pędzla jest przekonany, że przed tobą – prawdziwy „map” życia. Ale dla obu kategorii osób – i „wątpiących” i „wierzących” będzie przydatna, aby dowiedzieć się więcej o historii chiromancja.

„Narodziny” i rozwój

Ciało wiedzy rozszyfrować linie w dłoni utworzonej później nauka „chiromancja” – ręka może zidentyfikować „jutro”, pochodzi z czasów starożytnych. Zdaniem wielu historyków, podczas pojawienia chiromancja sięgają do Babilończyków, Chaldejczyków, Sumerze lub starożytnego Egiptu.

Jej głównym rozwój i tworzenie „nauki o przepowiedni” znaleziono na Wschodzie. Gdzie do tej pory, szczególnie w Japonii i Chinach, jest traktowany z wielkim szacunkiem czczą swoje dawne „korzenie” i tradycji.

Później ich zwolennicy chiromancja znaleźć na Zachodzie. Niektórzy ludzie uważają, że do niego „dostarczany” przez Rzymian. Starożytny Rzym obejmują chiromancja dominującej religii narodowej. Co więcej, „fundament” dla większości rzymskiego decyzji parlamentu jest wstępna odwołanie do „znaków na dłoni.”

Chiromancja szał nie uciekł i Europa. W 17 wieku, niektóre uniwersytety europejskie dokonały tej nauki oparcie przedmiotów nauczanych. Brak powodzenia chiromancja tylko w Anglii – rząd kraju ostatnich wieków wprowadzono ścisły zakaz rozpowszechniania nauki Tarota, biorąc pod uwagę jego zaangażowanie w czary.

Istotą chiromancja

Zgadując na ramieniu ludzie uciekają się do różnych powodów – ciekawość, rozpacz, fanatycznej wiary, badań naukowych.

Chiromancja obejmuje badania linii i kształtów dłoni w celu uzyskania odpowiedzi na ważne pytania życia – długość życia, liczba przyszłych dzieci, udanej kariery i innych.

Ponadto, lewa i prawa ręka jest inny rodzaj informacji. Z lewej – znaki losu, „wpisane” w chwili urodzenia (niezmiennym). Po prawej – możliwości rozwoju niektórych wydarzeń w życiu (alternatywy i możliwości). Połączenie tych dwóch rąk, według chiromancja, daje pełniejszy i dokładny „obraz” o nadchodzących wydarzeniach.

Chiromancja. Linia dla dzieci

Najbardziej ulubionym i ekscytujące pytanie, odpowiedź na które kobiety często starają się znaleźć poprzez chiromancja – jest, jak wiele dzieci przygotował rodzić do ich losu. Należy rozumieć, że jest możliwe, aby dowiedzieć się tylko potencjalną liczbę urodzeń, ponieważ realia życia (aborcja, możliwości finansowych) może dramatycznie obalić przypuszczenia, że „audycje” chiromancja. Dzieci linia reprezentuje jeden lub więcej kresek poniżej podstawy małego palca. Jak chiromancja mówi dzieciom wiersz musi być głębokie i wyraźne na tle sąsiednich – „zwolenników rodzaju”, że liczba takich „Bright” linii jest liczba Long „nici” symbolizują chłopców i krótkie, odpowiednio, dziewczęta.

Mężczyźni jak chiromancja sugeruje, dzieci linia wskazuje „Zamknij”, aby jego dziecko. Pokrewieństwo nie ma znaczenia – 3 linie mogą, na przykład, przywiązanie duszy do przyjaciół dziecka, dziecko i dziecko jego brata (jego bratanek).