847 Shares 1121 views

Numerologia – co to jest? Numerologia Data urodzenia: numery Wartość

Ludzie w każdym czasie poszukiwanych wiedzieć z wyprzedzeniem przyszłość, aby zrozumieć, co wyzwań stojących przed osobą w obecnym wcieleniu. Uważa się, że przyczynia się ona do rozwoju duszy, iw rezultacie – poprawę obecnej sytuacji, poprawy dobrobytu i dobrego samopoczucia. Numerologia data urodzenia została wymyślona w czasach starożytnych. Dokładna data teraz nikt nie zadzwoni. Technologia ostatecznie ewoluowała i wyrafinowane, napełnieni całą głębszego znaczenia. Spójrzmy na kilka systemów, zarówno nowoczesnych i odziedziczonych po starożytnych cywilizacjach.

Co to jest numerologia?

Po pierwsze, określenie przedmiotu badań. Numerologia – system ezoterycznych pojęć lub przekonań, jak jest napisane w słownikach. Ona twierdzi, że numer przyporządkowany danej osoby, wpływ na jego los, jest zdeterminowana, umiejętności, budować charakter. Najważniejsza jest data urodzenia. Składa się z szeregu cyfr. W numerologii, zastanowić się, jak każdy oddzielnie, a ich sumę. Ezoteryka wierzyć, że każda postać posiada szereg unikalnych cech pewnej energii kosmicznej. Jeśli zrozumiemy, jak to działa, możemy przewidzieć i poprawić los danej osoby. W rzeczywistości, numerologia – to kolejny sposób rozumienia świata. Czytać w wolnym czasie starożytnych myślicieli, nie myśleć o uzyskanie pieniędzy lub innych korzyści, i że nie jest osobą lub zwierzęciem, jak współdziałają one z natury i kosmosu, które stworzył. Takie myślenie przyczyniło się do stworzenia jednolitego, jak to jest teraz powiedział, indywidualnego systemu studiów. Pozwala to osoby do głębszego i szerszego spojrzenia na wydarzenia z nimi dzieje, znaleźć klucz do rozwiązywania złożonych problemów. I data urodzenia numerologia sugeruje wielu przyczyn kłopotów i wyjście z zaklętego kręgu problemów. Po zapoznaniu się z materiałem, zobaczysz na własne oczy.

sankhya Shastra

Tzw Vedic Numerologia data urodzenia. To jest dziedzictwo przodków prawdopodobnie nasza wspólna z Indianami. Wiek tego systemu tysięcy lat. analiza osobowości opiera się w szkole tylko trzy liczby:

 • dusza;
 • los;
 • nazwa.

Pierwsza i trzecia osoba jest w stanie zmienić przypadkowego lub umyślnego decyzji. Drugi jest z osobą przed śmiercią, jest zdeterminowana, chi. Numerologia z daty urodzenia szkoły wedyjskiej – jest to system filozoficzny, który należy traktować ostrożnie i starannie. Obliczenia nie reprezentują złożoność, ale analiza wyników – to nie jest jeden dzień. Dajemy poniżej podstawowe informacje muszą być dobrze przeanalizowane, próbując nałożyć tekst na swoim życiu. Jest za to i stworzył wedyjskiej datę urodzenia numerologii. System pozwala zrozumieć, dlaczego dusza weszła w świecie, który należy zrobić, aby pozbyć się karmy, zatem nabycie pozytywnych doświadczeń. W tym momencie, zróbmy małą dygresję.

Jaki postęp?

Żyjemy w społeczeństwie, które jest skonfigurowane na materialnego dobrobytu. Na ziemi, to nie zawsze. Ponadto, nikt nie udowodnił, że obecna ścieżka rozwoju jest prawidłowa. Ezoteryka uwierzyć, że ludzie na tej planecie nie do naprawienia i przekazać wnioski z rozwoju. Na ile się nauczyli, to zależy od jakości życia. Jeśli innymi słowy, że rodzimy się być szczęśliwy. Ten stan jest normą dla osoby, która powinna je utrzymać, niezależnie od okoliczności zewnętrznych. Ale ta ostatnia zależy od doświadczeń zgromadzonych karmy. Jeśli jest ciężka, to osoba dużo kłopotów, kłopotów, zdrady, choroby. Testowanie karmy – to zdolność do utrzymania wewnętrznej harmonii, przechodząc przez serię porażek, aby nie poddawać się zniechęceniu, złości i nienawiści. Ponadto, dusza jest zadaniem, które powinno mieć czas, aby wykonać w trakcie jego trwania. Zgadzam się, bardzo ciężka praca, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że zwykli obywatele nawet nie myśleć o tym, jak i kiedy należy go uruchomić. Tutaj pomóc numerologii. Oblicz numery, które są faktycznie końcówki proste. A potem trzeba pracować informacje, zaczynają przeprowadzać karmic zadanie. W tym czysto materialnym świecie, taktyka ta będzie okazją, aby poprawić swoją pozycję. Jeśli po prostu mówić, tym więcej lekcji minęło, tym bardziej intensywny osoba pomaga być szczęśliwym Wszechświat (Bóg, Niebo, Guardian Angel). Wiele z nich jest już świadomy tego, ponieważ numerologia od daty urodzenia rośnie popularność. Niech idea zachęca ludzi, aby zrealizować swój główny cel na planecie, daje egoizm, ale owoce jego realizacji są przydatne w całym wszechświecie.

liczba pryszniców

Wróćmy do numerologii wedyjskiej. Liczba odpowiada urodzin duszy. Jednak istnieją pewne różnice w stosunku do naszego zwykłego rachunku. W Indiach uważa się, że dzień zaczyna się o świcie. Oznacza to, że osoba urodzona piąty stycznia, 3 noce, liczba dusz – cztery. Jeśli data dwucyfrowym urodzenia, numery dodać, prowadząc je do postaci: od 1 do 9. Liczba dusz związanych z planetami i ich energią. Wpływa człowiekowi przez całe życie, przyczyniając się do osiągnięcia celów, opracowywanie karmy. Można powiedzieć, że jest on odpowiedzialny za charakter, talentów i zdolności. Są to najbardziej udane kombinacje cyfr i duszy urodzenia. Należą do nich: UNIT – 28; dwójka – 29; potrójne – 12, cztery – 31; 23 odpowiada pięciu; sześć – 24; Siedem – 25; osiem – 26, dziewięć – 27 dla dokładniejszego zrozumienia: w pierwszych par wybity numer duszy, po – datę urodzenia. Ludzie, którzy mają taki mecz otrzymuje od narodzin harmonijnego, zrównoważonego charakteru. Pozostali nie mają tyle szczęścia w życiu. Kiedy data urodzenia znajduje się 0, na przykład, 20. lub 10., to jest uważany za zły omen. Niekorzystnie wpływa na właściwości figur, które jest połączone.

Numer losu

Najważniejszy wskaźnik uzyskiwany z datą urodzenia. On jest, jak już wspomniano, jest odpowiedzialna za karmę. Pobierz go przez dodanie wszystkich cyfr daty urodzenia. Konieczne jest, aby powtórzyć operację aż do uzyskania pojedynczej cyfry. Testowanie karmy – jedno z najważniejszych zadań duszy, zapewni nam wedyjskiej numerologii. Obliczyć liczbę i trzeba zrozumieć jego znaczenie dla każdego. W każdym przypadku mamy do czynienia w życiu pewne problemy. Są nasz dług karmiczny. Chociaż nie jest prawidłowo przejść przez sytuację, pojawi się on ponownie. Na przykład, jeśli ktoś jest winny pogardy dla ludzi odmiennej płci, będzie bolało. Podczas gdy on nie będzie akceptować zniewagi cudzych spokojnie, nie wybaczę tego, kto jest niegrzeczny do niego, nie rozumie, że powodem ich zachowanie jest w jego duszy, sytuacja zostanie odnowiony z niepokojącą regularnością. Powyższy przykład jest uproszczony i schematyczny. W życiu trudniejsze lekcje bardziej kreatywne i umiejętne karmy. Numerologia pozwala zrozumieć liczb, należy zwrócić szczególną uwagę.

nazwa numer

Jest to trzeci ważny czynnik, który uwzględnia wedyjskiej datę urodzenia numerologii. Stosowane przy obliczaniu wartości tabeli. Musi być napisana na kartce papieru pełnym imieniem i nazwiskiem. Następnie umieścić figurę w poniższej tabeli każdej litery. Potem dodać aż do jednej cyfry. Mają odpowiednią figurę. Ujawnia potencjału jednostki.

liczba beletrystyka
1 oraz a, c, b
2 B, D, T, S
3 w, k, y, S
4 D, L, M, E
5 d, M, X, W
6 X, Y, n i
7 g, h
8 Cóż, n, w
9 S, P, U

Oto krótki zapis pozytywnych i negatywnych cech:

 • 1 – hojność, praktyczność, wierność danemu słowu. Duma.
 • 2 – Partnership zmysłowy. Brak zdecydowania.
 • 3 – optymizm, szczęście. Pragnienie luksusu, pobłażania sobie.
 • 4 – niezależność, podejrzliwość, talent organizacyjny. Izolacja.
 • 5 – czujność, mobilność, towarzyskość. Niepokój, gadatliwość.
 • 6 – kreatywność. Lenistwo, lekkomyślność.
 • 7 – wyobraźnia, intuicja. Tendencja do iluzorycznej percepcji świata.
 • 8 – mądrość. Samotność, depresja.
 • 9 – jędrność, siła woli. Okrucieństwo, agresywność.

Informacja o bieżącym okresie

Podczas gdy oglądaliśmy globalnych wskaźników obliczonych według daty urodzenia. Istnieją techniki, które dają bardziej szczegółowych informacji. Tak, rok numerologia – to zdolność do zrozumienia czego można się spodziewać w nadchodzącym okresie. Tutaj też nie może się obejść bez arytmetyki. Aby uzyskać liczbę lat, konieczne jest określenie liczby i daty urodzenia okresu, który chciałby wiedzieć. Przykład: osoba urodzona 12 kwietnia 1985 roku jest zainteresowany głównych założeń i celów do 2018 r. Jest to konieczne, aby wykonywać następujące operacje: 1 + 2 + 0 + 4 + 1 + 9 + 8 + 5 + 2 + 0 + 1 + 8 = 41; 4 + 1 = 5. Five – wymagana liczba. rok numerologia wyjaśnia, do którego zadań należy położyć się na pierwszy plan, na co zwracać uwagę. Z reguły ta informacja związana jest z natury. Pomaga lepiej zrozumieć wyniki poprzedniej pracy wykonanej już na poprzednim życiu. Należy rozumieć, że numerologia liczb nie ma wróżek. Jest to sposób, aby poruszać się w świecie duchów, aby zrozumieć jego głębszy. Nawiasem mówiąc, w tym samym celu, w analizie całego życia. jest rozdzielany na powtarzające się okresy, z których każdy jest analizowany sposobami używa symboliki liczb. Harmonogram życia – to temat na inną dyskusję. Pokrótce spojrzeć na sposób jej przygotowania.

Numerologia: harmonogram życie

Starożytni myśliciele wskazał, że los każdego człowieka rozwija się w spiralę. Okres jej leczenia – siedem lat. To było podstawą techniki. Co siedem lat, mamy do czynienia z tymi samymi problemami duchowymi, które już zdecydowały wcześniej. Ale zdarza się na wyższym lub niższym poziomie, w zależności od tego, jak wiele wysiłku przeznaczyć na rozwój wcześniej. Obliczenia przeprowadzono w następujący sposób. Konieczne jest, aby pomnożyć danych pełną datę urodzenia. Dla uproszczenia, zwróćmy się z powrotem do przykładu. Człowiek urodził się 12.05.1978 było konieczne do przeprowadzenia tej operacji: 12 * 5 * 1978 = 118,680. Ponieważ uważamy cykl siedmioletni, odpowiedź musi zawierać tę samą liczbę cyfr. Jeśli są, jak my, to nie wystarczy, a następnie podjąć wymaganej liczby narodzin. Musimy odpowiedzieć na sześć znaków, w związku z tym konieczne jest, aby dodać kolejny. Są chwile, kiedy praca jest pięciocyfrowy, potem dwa dni urodzin symbol biorąc kolejny, biorąc pod uwagę zera na początku. Oznacza to, że możemy uzyskać 1186801. Należy teraz narysować wykres. Oś Y jest mierzona dane wzięte z uzyskanej liczby, że 1186801. Jest charakterystyczne roku (transkryptu poniżej). Oś X powinien napisać lat od daty urodzenia, co odpowiada wartości zerowej, w siedmiu kolumnach. W naszym przykładzie będzie to wyglądać tak:

Liczba cyfr:

Cyklach

1 1 8 6 8 0 1
pierwszy cykl 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1.984
drugi cykl 1985 1986 1.987 1988 1989 1990 1991
trzeci 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 …

W sumie, każdy cykl obejmuje siedem punktów, w układzie współrzędnych, z których każda stanowi miejsce przecięcia z danych na osi X (tabela) i Y (nasz numer, to jest, cechy). Muszą połączyć ze sobą w celu utworzenia wykresu. Naturalnie, tabela powinna kontynuować, idealnie w nieskończoność. Aby zrozumieć, czego się spodziewać w danym roku, trzeba zobaczyć, z przodu punktu na osi x jest wart jego wartość, aby narysować odcinek do skrzyżowania z harmonogramem, a następnie na osi Y, aby znaleźć dane dla tego okresu. W skrócie ich interpretacja jest następująca:

 • 0 – trudności, trzeba polegać na zamknięciu. Okres najtrudniejsze.
 • 1 – walka o ich interesy. Koniec kryzysu.
 • 2 – powolne wyjście z trudności. Musimy wytrwałości i koncentracji.
 • 3 – niepewność, zmęczenie, potrzeba pokonać zniechęcenie. Konieczne jest, aby dbać o zdrowie.
 • 4 – spokojny okres. Odpoczynek w środku ścieżki.
 • 5 – czas i ryzyko większe szanse. Prawdopodobnie miłość, dobrobyt, szczęście przypadkowy.
 • 6 – harmonijny czas przeznaczony na pozytywne prac.
 • 7 – w celu uzyskania nowej energii.
 • 8 – aby osiągnąć sukces.

Sposób opisany powyżej jest związany z nazwą Pitagorasa. Dokumenty potwierdzające jego autorstwa istnieje. Chociaż jeszcze filozofa i cenimy informacji, na których możemy polegać.

Zachodnia numerologia według daty

Jest to zupełnie inna metoda dekodowania numerów związanych z pojawieniem się człowieka na ziemi. Załóżmy na chwilę spojrzeć na to, co jest różnica z techniką wedyjskiej. Zachodnie ezoterycznych oferty szkolne wpisać cyfry w specjalnym placu, składający się z dziewięciu komórek. W nim każdy przedział ujawnia pewne cechy osobowości i przeznaczenia. Zachodnie numery numerologii nie zapala pytania karmy. Oznacza to, że informacje są podane w formie skróconej. To nie sprzyja rozwojowi jednostki, ale tylko charakteryzuje osobę. Prawdopodobnie stało się to z powodu zupełnie innym świecie, utworzone w różnych częściach świata. Na wschodzie, w starożytności myśleliśmy o tym, jak osiągnąć harmonię na zachodzie – jak korzystać z uniwersum dla własnej korzyści. Przedstawić osoba musi wybrać, które podejście jest bardziej zgodne z jego postrzeganiu rzeczywistości i celu. Oznacza to, że należy zadać sobie pytanie, dlaczego Numerologia życie. Jeśli rozwój, wykorzystanie wiedzy wedyjskiej, aby korzystać z miejsca do celów egoistycznych – zachodni. W rzeczywistości wybór technologii płatniczej nie jest tak ważne. Trudniej jest, aby zacząć korzystać z informacji podanych przez urodzin numerologii.

Znaczenie starożytnej wiedzy ezoterycznej

Wreszcie możemy zrobić jeszcze jedną ważną dygresję. Byliśmy w ubiegłym wieku, że żyjemy w czasach zmiany epok. Co się dzieje ludzkości i planety, prawdziwie globalny w każdym tego słowa znaczeniu. Zmiana nie tylko rząd, system polityczny państwa, granice, zleceń technologicznych, istnieje głęboka przemiana w sercach i umysłach wszystkich ludzi. Stajemy się inne istoty, jednak może się to wydawać śmieszne dla niewtajemniczonych. I w tym okresie numerologii, którego wartość jest pozostawiając wiek został zredukowany do zera, nowego znaczenia. Będzie to długi czas, aby pomóc ludziom zrozumieć ich rolę we wszechświecie. Każdy teraz przyczynia się do przemiany świata, i to jest ogromny! Takie globalne zmiany nie zdarzają się z dnia na dzień. Jedna epoka zostaje zastąpiona przez inną o siedemdziesięciu dwóch lat. W tym czasie, za każdym razem wybrać własną ścieżkę, a niektórzy z nas powie decyzji właściwej numerologii. Powodzenia!