144 Shares 8918 views

Kabała dla początkujących – jedność ze światem

Dziś coraz więcej ludzi zaczyna odczuwać obecność czegoś większego niż nasz zwykły świata materialnego, coś niewytłumaczalnego nauki konwencjonalnej. Uważamy, że gdzieś poza naszym zrozumieniem istnieje jakiś niewidzialny świat, który wyjaśnia prawa wszechświata i skupia całą naszą wiedzę o wszechświecie. Doktryna kabały, która jest stopniowo zyskuje na popularności, pomagając rozwijać cechy, które będą doświadczać świata w bardzo różny sposób. Jest to niemożliwe, aby wyobrazić sobie, jak przydatna może stać się Kabała dla początkujących pod względem duchowym wynurzania.


Kabała – starożytna nauka, która bada strukturę ludzkiej duszy, jej drogę ze świata nieskończoności do naszego świata. Jeśli uważasz, że kabaliści podczas zejścia został ukończony w 1990-1995 gg., A następnie zaczęli wracać do początków. Jak być człowiekiem pragnie zobaczyć cały obraz świata i prawdziwych przyczyn procesów zachodzących w nim? Wszystkie generacje kabalistów poczyniły ogromny wkład w rozwój techniki tej starożytnej nauki. Możemy tylko pierwszy krok – opracowanie tzw „punkt w sercu” (czuje potrzebę, aby zrozumieć, wykształcenie wyższe), korzystając z nauk wybitnych kabalistów antyku i nowoczesności.

Znajdź literaturę dzisiaj nie jest problemem. Istnieje wiele książek pod nazwą „Kabała dla początkujących”, wystarczy tylko udać się do księgarni. Człowiek nie zszedł z drogi w początkowym etapie badań, w czasie, będzie czuć, że zaczyna rozumieć procesy zachodzące w naszym świecie, że stopniowo rozwija szósty zmysł, gdzie znajduje się nasza prawdziwa istota, nasze „ja”.

6. Rozwijanie poczucia człowieka oczytany czuć tego, co nazywamy duszą, ona zaczyna czuć umysły innych ludzi, dosłownie widzi proces udostępniania. Stopniowo zaczynają rozumieć, jak wszystkie działania, myśli i uczucia nasze połączenie z wszechświatem i zejście z powrotem do nas. Odnosi dar jasnej wizji przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, pojęcie czasu przestaje istnieć dla niego. Co więcej, wkrótce dojdzie do realizacji i widać, zdolność do dokonania obiektywnej oceny tego, co się dzieje, a co za tym idzie, zdolność do wpływania na rzeczywistość zmienić zarówno swoje życie i kontrolowania życia społeczeństwa.

Wszystkie te funkcje są włączone w nas początkowo, są one dostępne dla wszystkich. Wszystko zależy od tego, jak dana osoba jest gotowa do spadku jego egoistycznej natury i zacząć myśleć szerzej. Dlatego Kabała dla początkujących będzie bardzo pomocne dla wszystkich, którzy pragną rozwijać wszystkie uczucia opisane powyżej.

Kabała i magia są ściśle powiązane, ponieważ opiera się na Kabały, wszystko praktycznej magii i demonologii. Podstawy Kabały są 2 podstawowe prace – jest „Sefer Yetzirah” (Księga Stworzenia) i „Zohar” (Rydwany książki), ale uzupełnienie ich „Większy Klucz Salomona”, określający uroczyste część magii, w tym produkcji i poświęcenia talizmanów i przedmiotów o różnych celach.

Na początku ścieżki Kabały dla początkujących może wydawać się zbyt skomplikowane i nie podatne na percepcji, ale zanim zrezygnować, spróbuj znaleźć pokój z samym sobą. Ufności w to, co robisz – to klucz do osiągnięcia spokoju umysłu.

Zgadywania na faworyta w 21 wieku
782 shares 8640 views
745 shares 8826 views
Najlepszy Magazyn nieuznawanego
862 shares 4909 views
346 shares 9360 views