118 Shares 1849 views

Chiromancja: jak dowiedzieć się ręcznie, podobnie jak dzieci

Wróżby, wróżenie z ręki, dzieci – pojęcia te zawsze były interesujące dla wszystkich. Większość przedstawicieli żeńskiej publiczności przed planowaniem rodziny obawia się, że kwoty przyszłego potomstwa. Najprostszym i najczęstszym sposobem, aby uzyskać odpowiedź na pytanie, w jaki sposób dowiedzieć się ręcznie, jak to dzieci daje chiromancja. Ten prosty zabieg, trzeba tylko starannie rozważyć swoje ręce. Do wróżenia zmieścić obie ręce, ale charakterystyczne linie potencjalnej liczby dzieci są pokazane po lewej stronie, a rzeczywista liczba jest wskazany po prawej stronie.


Uznanych za rękę, ile będzie dzieci? Aby rozpocząć, aby znaleźć się na lewej ręce wzgórzu Merkurego. Obszar ten znajduje się pod małym palcem. Pionowe małe linie w tym miejscu i pokazać liczbę dzieci. Pogłębienie kreski można założyć przyszłość dziecka. Wyraźne i głębokie zmarszczki charakteryzują zdrowe, udane i satysfakcjonującego życia. Krótkie i mgliste zarysy mówić o bólu, przedwczesnej śmierci lub poronienia (aborcja). Kreski w formie litery V sugerują bliźniaków. Dzieło zwiastuje rowek dziewczynę, a długa – chłopca. W przybliżeniu można określić okres pojawienia się dzieci urodzonych. Aby to zrobić, trzeba psychicznie podzielić na trzy części przedziału pomiędzy wzgórzu Merkurego za granicą i linii serca. Każdy kawałek jest około 20 lat. Przy czym odstęp będzie pionowe linie w tym wieku powinni spodziewać uzupełnień do rodziny.

Ale chiromancja tylko potencjalnie daje odpowiedź na pytanie, o ile dzieci będzie pod ręką. Kobieta, dzięki nowoczesnym metodom antykoncepcji i postępu w medycynie zawsze może interweniować na własną rękę podczas tego procesu. W związku z tym, że ma szereg kresek wskazuje liczbę możliwości posiadania dzieci, w tym aborcji. Linie są wyświetlane na rękę, nawet we wczesnych stadiach ciąży, gdy kobieta nie jest nawet świadoma swojej sytuacji. Okazuje się, że odpowiedź na pytanie, jak zdobyć rękę, ile dzieci będzie dzięki chiromancja, jest dość arbitralne, a może nierealne. Brak kresek na ręce nie znaczy brak dzieci. Może to być oznaką braku naturalnej chęci posiadania potomstwa.

Zauważono, że małżonkowie mają dzieci nie są tej samej linii. Dlatego należy zwrócić uwagę na barów, pochodzące z linii małżeństwa. To będzie dokładnym wskaźnikiem narodzin dziecka.

Dla mężczyzn, odpowiedź na pytanie, jak zdobyć rękę, ile będzie dzieci, to ma nieco inną interpretację. Te paski muszą wzgórzu Merkury i ręka mężczyzny. Ale oni określić liczbę dzieci, które w czasie swojego życia, będzie w kontakcie i do kogo będzie silnie związany. Z różnych powodów, człowiek może być kilka razy żonaty, ma dzieci „na boku” lub być jałowe. Może to być zarówno dzieci naturalnych i adopcyjnych (w tym chrześniacy, siostrzeńców, dzieci z poprzedniego małżeństwa z żoną). Ci, z którymi związany bliską i intymną relację, zostawiając ślad na ręku.