179 Shares 4005 views

Skąd wiesz, że Twój numer w numerologii? Wartość liczby w numerologii

O tożsamości osoby i jego przeznaczenia wpływają różne numery. Dlatego wielu zastanawia się, jak sprawdzić swój numer w numerologii. ich obliczania można znaleźć odpowiedzi na pytania i uczynić ich życie lepszym. Ta nauka, jak numerologia, bada wpływ liczb na ludzi i na chwilę obecną nie jest dużo informacji, które pomogą Ci lepiej zrozumieć, co dzieje się w życiu każdego człowieka.


data urodzenia

Numerologia pozwala zrozumieć los danej osoby potencjalnych dominujących cech jego charakteru, ale nie pozwala dokładnie obliczyć całe życie. Osoby urodzone pod tymi samymi numerami mogą być podobne do siebie, ale to nie jest konieczne, aby wszystkie z nich będą wspólne. Numery można powiedzieć, to lepiej, aby rozwijać w sobie i utrzymać zdolności zostały określone. Każdy człowiek jest ważne, aby zrozumieć to, bo jeśli on nie pójdzie tam, jego życie może być przerwane.

Postanowiła udostępnić numery od jednego do dziewięciu, podobnie jak nowoczesny numerologia rozpoznaje 11 i 22, jak najsilniejsze i najszczęśliwsze urodzenia. Uważa się, że w tych wielkich ludzi rodzi się w stanie prowadzić mas ludzi, jednocząc ich wspólnej idei czy doktryny. Uważa się, że wiele znanych osób urodzonych pod tymi numerami.

Obliczanie daty urodzenia

Istnieje kilka sposobów, aby znaleźć swój numer w dacie urodzin numerologii. Najczęstszym rozwiązaniem – jest użycie wszystkich numerów o dacie. Innymi słowy, jeśli dana osoba urodziła się 12 grudnia 2002, bierzemy pod uwagę liczbę 12.12.2002. Następnie trzeba je podsumować, czyli 1 + 2 + 1 + 2 + 2 + 0 + 0 + 2 i otrzymujemy 10. Następnie trzeba ponownie ustanowić uzyskaną liczbę. W rezultacie okazuje się, że osoba urodzona pod numerem 1.

W drugiej metodzie, która uznaje nowoczesnej numerologii liczba osobie jest obliczana na podstawie przetłumaczonego wartości miesiąca w liczbach alfabetu. Dla rosyjskich liter są przypisane wartości liczbowe. Alfabet napisany w kilku rzędach, z których każda ma dziewięć liter.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
i b w g d e g dobrze s
i do L m n o n R z
T na f x u h w u s
s b e th ja

Następnie podsumować te liczby za pomocą tabeli: wybierz literę i patrzy jej wartość liczbową. Sposób ten odnosi się do układu Pitagorasa. Zgodnie z poprzednim przykładzie, okazuje się, że musimy dodać 1 + 2 + 5 + 6 + 1 + 1 + 2 + 7 + 2 + 0 + 0 + 2 i 29 zostanie wydany i jest 11. Oznacza to, że metoda ta pozwala na znalezienie bardziej dokładną wartość.

Obliczanie Pitagorasa

Jest ona obliczana z uwzględnieniem numerów należących do listów wytwarzanych w czasie Pitagorasa. Zatem miesięcy na tym systemie mają wartości liczbowe:

 • Stycznia – 7.
 • Luty – 3.
 • Marzec – 2.
 • Kwiecień – 4.
 • Maj – 4.
 • Czerwiec – 4.
 • Lipiec – 2.
 • Sierpnia – 8.
 • Wrzesień – 1.
 • Październik – 7.
 • Listopad – 1.
 • Grudzień – 4.

Ta metoda jest również brane pod uwagę przy obliczaniu numerologii, imię i nazwisko. Wszystkie numery trzeba podsumować i będzie mieć prywatny numer niejakiego. Ale metoda Pitagorasa nie uwzględnia znaczenia od jednego do dziewięciu i wszystkie numery poniżej 22. Ale jeden i dwa nie liczą.

Znaczenie liczb Pitagorasa

Oto podsumowanie wartości liczb w numerologii osoby, opracowanego przez Pitagorasa:

3 – aktywna osoba, która uwielbia pracować;

4 – lider, wykorzystywane do rozwiązywania wszelkich siebie;

5 – kontaktowy, przyjazny człowiek;

6 – bardzo oszczędny, utalentowanych ludzi;

7 – prostolinijny człowiek, kochający ryzyko;

8 – osoba odpowiedzialna i ostrożny;

9 – samotny mądry, bardzo rozsądne;

10 – fatalistyczne przyrodzie istnieją zadatki na lidera, często venturesome;

11 – aktywny człowiek o dużej podaży energii i żywotności;

12 – jednomyślna, osoba pracowita;

13 – jasny, energiczna osoba, która nie kocha życie i spokój;

14 – skrupulatna osoba, z dużą ilością cierpliwości;

15 – aktywna osoba z ogromnym zapasem energii;

16 – zmysłowy, emocjonalny charakter;

17 – celowy, romantyczny człowiek;

18 – The wrażliwym człowiekiem, bardzo emocjonalne, ale zachować swoją wewnętrzną pewność siebie;

19 – towarzyski osobowość;

20 – bardzo poważne i kategoryczne tożsamość;

21 – awanturnik;

22 – bardzo mądry człowiek, skłonność do ciągłego samodoskonalenia.

problemy

Z pomocą numerologii można również dowiedzieć się, jakie problemy ludzie mogą napotkać w życiu. Ponadto, numery mogą pomóc obliczyć ile prawdopodobne wystąpienie określonego zdarzenia. Aby to zrobić, trzeba wziąć dwucyfrowy numer i data urodzenia odejmowana od większych mniej. Załóżmy, że człowiek urodził się 15 numerów będzie liczyć 5-1, a w końcu przyjdzie 4. cyfra jest odejmowana zero.

Znaczenie liczb w odniesieniu do problemów w numerologia

Pokrótce rozważyć wartość liczby zagrożonych przez odjęcie:

0 – problemy w życiu nie oczekuje;

1 – może być różne w zależności od;

2 – zwiększona niepewność we własne możliwości;

3 – niezdolność do wyrażania uczucia;

4 – lenistwo;

5 – konserwatyzm i strach przed zmianami;

6 – uchylanie się od obowiązków;

7 – postać niezdecydowany;

8 – osoba jest słabo poznana, gdzie dobre, a gdzie zło;

9 – brak zdolności do empatii.

Znaczenie liczby narodzin

Najważniejszą rzeczą, która może być określona przez numerologii – to dlaczego ludzie przyszedł na ten świat, który został osiągnięty, co jego misję na ziemi. Omówiliśmy już metody, jak znaleźć swój numer w numerologii, teraz niech zrozumieć znaczenie tych liczb.

Osoby urodzone pod urządzeniem – to liderzy naturalne, tak zwani przywódcy. Muszą rozwinąć siłę woli, pewność siebie, są one nierozerwalnie związane z działalnością i własnego interesu, często mają moc. Można również zaobserwować ich upór, inicjatywę, agresję i zdolność do twórczej samorealizacji.

Osoby urodzone pod Deuce są zwykłymi członkami komendy. Jest to przeciętny człowiek. Muszą rozwijać pokorą lukę, wrażliwość, delikatność. Zazwyczaj osoby takie są niestabilne emocjonalnie obrażony rzadko waha się podejmować decyzje zgodne, opiekuńczy, pasywny. Takie jest znaczenie liczb w numerologii.

Osoby urodzone pod numer trzy przyjść na ten świat, aby być inicjatorów i inicjatorów. Zdobyć doświadczenie, muszą być pro-aktywny, przyjazny, optymistyczny, kontaktowy, widoczne w tej społeczności. Muszą rozwijać swoje twórcze i mówienia. Często egocentryczna osobowość, leniwy i potrzebujących z aprobatą społeczeństwa.

Osoby urodzone pod numer cztery przyjść na ten świat, aby pracować. Prawdą jest pracoholików, które w doświadczeniu życiowym trzeba być zorganizowana, zmotywowany, hardy, pracowity, cierpliwy, uparty konserwatyści. Ważne jest również, aby rozwinąć zdolność do przebaczania. Tak odszyfrowane wartości liczb w numerologii.

Zrodzonego pod numer pięć nazywa Soul Society. Ta wolność jednostki są dowcipny, wymagający, inteligentny, elastyczny. Aby uzyskać doświadczenie potrzebne do opracowania miłość siebie. zwykle ekscentryczny, niecierpliwy, jak wszelkiego rodzaju zabawy, bardzo miłych doznań i nie zawsze pozytywnie reagować na zmiany.

Osoby urodzone pod numerem sześć reprezentuje numerologii przeznaczenie, jako wsparcie dla społeczności. Powinny one być zainteresowany w rozwoju duchowym, dbanie o ludzi, poświęcić się, mają zwiększone poczucie odpowiedzialności i zrównoważony umysł. często są one zbyt emocjonalne, idealistyczny, piękny, artystyczny. Może tłumić swoje własne pragnienia i starają się kontrolować życie kogoś innego.

Osoby urodzone pod numerem siedem – myślicieli. W celu zdobycia doświadczenia w życiu, muszą być przemyślane, samotny. Priorytetem powinno być introspekcja i duchowe poszukiwania. Muszą mieć analityczny umysł, nie ufa innym, boi się zmian, być sparing uczucia. Tacy ludzie są często zamknięte, samoświadomość i krytyczne w swoich osądach. Takie jest znaczenie liczb w numerologii dla osób urodzonych pod siódmej.

Osoby urodzone pod numerem osiem służyć jako „szarej kardynał”, to karierowiczów. Powinny one być energiczny, celowy, zdeterminowany i pewność siebie. Jest zimno, uczciwych, rozsądnych ludzi z silnym i wymagającym nastawienie do ludzi, często skłonność do dyktatury.

Osoby urodzone pod numerem dziewiątym przyjść na świat jako filozofów i świętych. Aby uzyskać doświadczenie potrzebne do opracowania humanizm, bezinteresowność. Muszą mieć miłość bliźniego, współczucie, czasem nawet fanatyzmu.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak znaleźć swój numer w numerologii, a może określić swoją misję. Numery pomaga nam iść na swój sposób i osiągnąć cele, które pozwalają realizować swoje duchowe cele.