836 Shares 5300 views

Zgadywania na dzieci

Każdy chce wiedzieć, co czeka go w przyszłości. Dlatego na świecie są tak powszechne różne rodzaje wróżenia. Zawsze ekscytujące, a nawet trochę przerażające, wróżby pozwoli nam podnieść zasłonę tajemnic przyszłości, aby wierzyć w najlepsze. Wiele materialiści krytykowane wróżby, mówiąc, że każda wróżba – nic szczególnego, w których wykonanie może uwierzyć tylko bardzo wrażliwy dziewczęta. Jednak przez tysiące lat ludzie z nadzieją będzie wróżbitów sami starają się patrzeć w przyszłość …

Zgadywania w przyszłość dzieci – to chyba najważniejsza i wzruszające rodzaju wróżby. Do każdej wróżby kobiety nie pasuje do emocji i podniecenia. W każdym kraju istnieją w jego wróżenia za pomocą którego możemy określania każdej osoby, jakiej płci jest dziecko będzie przyszłość i liczbę dzieci, które mogą być kobietą. Istnieje wróżby, która będzie pasować do żadnej kobiety, a nawet ludzi, ale są takie, które działają tylko w czasie ciąży.

Najbardziej znanym dzieci tarota – jest zgadywanie igły lub wahadła. Wadą jest to, że jeśli zastanawiasz się dziewczynka, to pokazuje nie tylko dzieci urodzone, ale poronień i aborcji. Mężczyźni są również pokazane tylko urodzonych dzieci. Aby wykonać dzieci igły wróżby, trzeba będzie igły (lub wahadła) z białym wątku. Weź końcówkę gwintu prawostronnego i lewo palmą. Trzy razy opuścić igłę między palcem wskazującym i wielki, a następnie podnieść igłę pod ręką. Igła zacznie skakać. Jeśli będzie skakać z boku na bok, to powiedział, że pierwsze dziecko byłoby chłopcem, a jeśli w okręgu – dziewczynki. Procedurę tę należy powtórzyć kilkakrotnie, dopóki igła nie jest już kołysać na dłoni. W ten sposób możliwe jest odgadnąć, i tych ludzi, którzy już mają dzieci – wtedy igła pokaże i dzieci już narodzonych.

Jest jeszcze inny zgadywania na dzieci związanych z jego strony, jest ona oparta na chiromancja. Z lewej strony trzeba spojrzeć na szczelinę pomiędzy linią serca i małego palca. Są to linie, które wskazują liczbę i pole dzieci. Jeśli istnieje wyraźna i głęboka linia, oznacza to narodziny dziewczynki, jeśli linia jest rozmyty i cienkie, to chłopiec.

Pomagają wróżę w przyszłości dzieci mogą woda i kamienie. Dial wody w niektórych zdolności. Poświęć kilka kamieni i pisać na nich imiona męskie i żeńskie, które lubisz. Następnie obniżyć te kamienie w wodzie. Po 30-40 minutach, trzeba starannie usunąć kamienie z wody i zobaczyć, co jest na lewo od etykiety. Jeśli niektóre z kamieni lewo nazwę, to pomoże Ci określić płeć dziecka w łonie matki, a to może okazać się, że jego imię. Jeśli jednak na skałach nie było linia, jak tylko dzieci nie będzie.

Jest jeszcze inny zgadywania na dzieci z wody, ale można powiedzieć fortuny więc tylko w zimie. W szklance wody, obniż pierścionek zaręczynowy, a następnie umieścić kubek w nocy na ulicy. A rano przez liczbę zagłębień i upadkiem na zamarzniętej wody można określić liczbę przyszłych dzieci: Mean Girls dołeczki i uderzeniami – chłopców.

W czasie ciąży, nawet we wczesnych stadiach, płeć dziecka można ustalić przez kawałek chleba. A kobieta w ciąży musi zerwać kawałek chleba, umieścić go w środku podwórza i prasy na uboczu, który był pierwszym, który przyszedł do jedzenia. Jeśli jest to pies, to chłopiec, a jeśli ptaka – dziewczyna.

Jeśli kobieta ma dziecko, ona nadaje zgadywania na dzieci w podkoszulki pierwsze dziecko. Kamizelki, aby umieścić na stole, a obok niego umieścić trzy świece. Oświetlenie pierwszy, trzeba powiedzieć: „W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego”, drugi trzeba mówić tę samą frazę i dodać słowo „Boy”, a trzeci – „Girl”. Pierwsza świeczka gaśnie pokazać płeć dziecka, którzy nie zdefiniowała podłogę, dzieci kobiety już nie.